PDA

View Full Version : Hollanda Ligi - Eredivisie

uskudaranadolu
14.Haziran.2007, 10:04
Arkadaslar bıldıgınız gıbı hollanda lıgı bıttıkten sonra avrupa kupalarına katılacak takımlar ŞAMPİYON HARIC play off sıstemı ıle belırlenıyor

FM 07 de hollanda lıgını actıgım zaman boyle bır uygulama olup olmadıgıı gozukmuyor yanı kurallar bolumunde bu uygulama yazmıyor

sımdıye kadar holllanda lıgınde hıc oynamadım ılk defa oynıyacam daha once hollanda lıgını oynayan arkadaslar varsa bu konuda yardımlarını beklıyorum yanı oyundada gercekten play off sıstemı mevcut mu

Varonil
14.Haziran.2007, 10:14
Evet arkadaşım mevcut.

uskudaranadolu
14.Haziran.2007, 10:16
tesekkurler

VahdeTrabzon
14.Haziran.2007, 10:43
Ben de Hollanda liginde oynuyorum ama bolyle bisey ilk defa duyuuyorum ilk senem oldugu icin daha karsilasmadim peki avrupa kupalari icin playoff kac takimla oynaniyo?

uskudaranadolu
14.Haziran.2007, 11:31
Ben de Hollanda liginde oynuyorum ama bolyle bisey ilk defa duyuuyorum ilk senem oldugu icin daha karsilasmadim peki avrupa kupalari icin playoff kac takimla oynaniyo?

LIG SAMPIYONU OLURSAN SAMPIYONLAR LIGINI DOGRUDAN GRUPLARA KATILIYORSUN DIGER TAKIMLAR PLAYOFF OYNUYOR

SAMPIYONLAR LIGI

UEFA

INTER TOTO

HEPSI PLAY OFF ILE BELIRLENIYOR SANA LIGIN PLAY OFF SISTEMINI BELIRTEN SABLONUN RESMINI KOYDUM BURDAN BAKIP DAHA IYI ANLIYA BILIRSIN

2 - 3 - 4 - 5 SAMPIYONLAR LIGI ICIN

6 - 7- 8 - 9 UEFA KUPASI ICIN

10 - 11 -12 13 INTER TOTO ICIN

MUCADELE EDIYOR

http://img508.imageshack.us/img508/3743/hollandaligiplayoffnc8.th.jpg (http://img508.imageshack.us/my.php?image=hollandaligiplayoffnc8.jpg)

ThersoN
14.Haziran.2007, 18:10
ben de hollanda liginde oynamaya heves ettim ama oyunum problemli duzelirse denicem de ...
sizce play-off avantaj mı dejavantaj mı?

Universal
14.Haziran.2007, 18:25
Bu sistem mevcut. Hollanda liginde takım yönetmedim ama kendi oyunumda bu lig açık ve şampiyon hariç diğer takımlar aralarında playoff sistemi ile Avrupa Kupalarına gidiyorlar.

ben de hollanda liginde oynamaya heves ettim ama oyunum problemli duzelirse denicem de ...
sizce play-off avantaj mı dejavantaj mı?

Eğer ikinci olursan diğer liglerde ki takımlar gibi Şampiyonlar Ligin'de olman gerekiyor. Ama playoff'a katılıp bu hakkını başka bir kulübe devir edebilirsin. Üçüncü veya başka bir sırada bitirip gidersen bu sefer UEFA yerine Şampiyonlar Ligi şansın oluyor. Yani bu avantaj veya dezavantaj senin sırana göre değişir.

VahdeTrabzon
14.Haziran.2007, 18:54
Therson bence denemeye deger hollanda ligi cok zevkli ilk bolumlerde uyum problemi yasayabilirsin anacak cok gol oluyo gercekten cok zevkli ayrica oyuncu kisitlamasi yok

Mr.CordiaL
15.Haziran.2007, 01:26
Kobenhavn'dan sıkılınca Hollanda'da bir kariyere geçicem. Zewkli olacağa benzio. Bu arada Danimarka ligi de zewkli. Kobenhavn'dan Linderoth'u sattım, wesley sonck ve tomas sivok'u aldım:)

RoNNiE91
15.Haziran.2007, 09:18
Bence bu sistem bir bakımdan avantaj,bir bakımdan dezavantaj.Ligi ikinci bitiren takım belki daha çok hakediyordur şampiyonlar ligini ama 4. olan gidebilir.Aynı şey UEFA ve İnter Toto içinde geçerli.Ligi 10. bitiren takım,13. bitirenden daha fazla hak ediyor bence İnter Toto'yu.

VahdeTrabzon
15.Haziran.2007, 12:07
farklı ama güzel bir yöntem bence

mgokalparslan
15.Haziran.2007, 12:26
hollanda liginde 2030 lara kadar geldim
ligdeki küçük takımlarla baya zevkli kariyerler yapılabilir ben heracles i almıştım.
ayrıca yabancı kısıtlaması olmadığı için genç oyuncuları yetiştirip satabiliyorsunuz bu sayede zengin olabiliyorsunuz

VahdeTrabzon
15.Haziran.2007, 13:30
Hic mi sıkılmadın 2030 lara kadar gelınceye kadar ben 2009 a gelene kadar sıkılıyorum yaw