PDA

View Full Version : Menajer Bilgi

Oghuse
19.Haziran.2007, 18:08
Arkadaşlar menajer ekranın daki bilgi yani knowledge kısmında herkesin bildiği gibi seçtiğimiz uyruğun bilgisi en fazla oluyor.Ancak birkaç sezon sonra bilgi ekranında farklı ülkelerde çıkmaya başlıyor.Mesela bir oyunumda 4 sezondur TSL oynamama rağmen Brezilya, Arjantin ve İskoçya bilgisi de çıktı.Bunun gibi farklı ülke bilgilerine sahip olmak için ne yapmak gerekir.Ve ya da ben ne yapmış olabilirim ki bu ülkeler çıktı?
http://www.resim-yukle.com/img01/13/958233tactic.JPG

Ahmet_77
19.Haziran.2007, 18:51
belki takımındaki Brezilyalı oyunculardan yada Personelden öğrenmiştir Brezilyacayı.Aynı şekilde Arjantince ve İskoçyada öyledir.

Oghuse
19.Haziran.2007, 19:01
Yanlız benim bahsettiğim dil değil knowledge bölümü takımımda 1 tane bile İskoç yok.

olumelegi
19.Haziran.2007, 20:12
Bak bence oyuncu falan izletiosan yada oyuncuları ızlıosan olr.

Oghuse
19.Haziran.2007, 20:58
Hiç bir İskoç oyuncuyla ilgilenmedim hatta takımda iskoç yok.

errqud_gfb
19.Haziran.2007, 21:01
Aslında öyle bi takım acayip ligler çıkabiliyo ama çoğu iliglendiğin ve shortlist'te olan oyuncularla alakalı oluyo.

amorti
19.Haziran.2007, 21:05
Scout larin arasinda Brezilya Iskocya gibi ulkelerle ilgili bilgi birikimi olanlar olabilir. Onlardan izlenim edinmis olabilirsin..

Fernando Gago
19.Haziran.2007, 21:11
rasgtele ülkeler veriliyor bence çok dikkate alma ama ne kadar üle varsa o kadar iyidir ülkelerin ismi önemli değil

SAİT71
20.Haziran.2007, 01:07
Menajerlik yeteneklerin şöhretin vs. arttıkça böyle şeyler çıkmış olabilir. Bende de 7 Tane ülke var.

Birde başka ülkede menajerlik yaparsan o ülkeye ait bilginde artıyo.

Oghuse
20.Haziran.2007, 20:59
Bunları arttırmanın özel bir yolu var mı?Yeni versiyonda bunları biz belirlesek çok güzel olur.

SAİT71
21.Haziran.2007, 03:29
Bunları arttırmanın özel bir yolu var mı?Yeni versiyonda bunları biz belirlesek çok güzel olur.

Bildiğim kadarı ile ne kadar değişik ülkede görev alırsan bilginde artıyo.Çalıştığın takımdaki yabancı uyruklu koçlardan bilgi alabiliyormusun onu bilmiyorum.

wba
21.Haziran.2007, 11:44
knowledge bölümü takımdaki scotlar atrenörlerin bildikleri dilleri gösterir...senin calıştıgın insanların bildikleri dilleri bir süre sonra sende azda olsa öğreniyorsun..şayet bildigin dil sayısı artsın istiyorsan yabancı bir milli takım çalıştır ozaman daha fazla artıyo...

OgUzHaN10
21.Haziran.2007, 12:57
Bende 10 ve ya daha fazla ülke var.En yüksekleri full Türkiye full İngiltere full'e yakın Brezilya ve daha çok var.

mustafa6685
21.Haziran.2007, 13:10
ıskoçyanın artması nedeni ingiltereye bağlı bendede çıktı heralde coğrafi yakınlık bunu etkileyen bir faktör
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bunun artmasında en önemli neden o ülkede görev yapman ispanya milli takımını alınca ispanya bilgisi baya arttı

Oghuse
22.Haziran.2007, 18:53
knowledge bölümü takımdaki scotlar atrenörlerin bildikleri dilleri gösterir...senin calıştıgın insanların bildikleri dilleri bir süre sonra sende azda olsa öğreniyorsun..şayet bildigin dil sayısı artsın istiyorsan yabancı bir milli takım çalıştır ozaman daha fazla artıyo...

Benim bildiğim knowledge dil değil o ülke hakkında ne kadar bilgi sahip olduğunu göstere tablo.

Wesley Sneijder
22.Haziran.2007, 20:59
Ahmet Brezilya'da Portekizce konuşulur.
Arjantin'de de İspanyolca.
Bilgin olsun. ;)

wba
23.Haziran.2007, 10:36
Benim bildiğim knowledge dil değil o ülke hakkında ne kadar bilgi sahip olduğunu göstere tablo.

tama ingilizcede sahip olunan bilgi anlamında ama istersen knowledgeyebir tıkla bakalım oyunda ne göreceksin takımndaki calışanların ve senin bildigin dilleri göreceksin (::)

Oghuse
24.Haziran.2007, 18:50
tama ingilizcede sahip olunan bilgi anlamında ama istersen knowledgeyebir tıkla bakalım oyunda ne göreceksin takımndaki calışanların ve senin bildigin dilleri göreceksin (::)

Benim bildiğim dil ile bilgi aynı değil bilgi arttıkça o ülkenin listedeki futbolcuları görünmeye başlıyor.