PDA

View Full Version : chelseayı para krizine soktum

leondogus
19.Haziran.2007, 19:24
chelseayı para krizine soktum.acaba size geldi mi böyle bir olay başınıza.böyle büyük bir kulubü para krizine osktum.kriz düzeltilmesi için oyuncular satıldı.15 puan silindi -9 puan oldum.lig yeni başlamıştı çünnkü.ayrıca benide kovdular para krizine soktuğum için.bir dahada kimse istemedi:mad::mad::mad:

uAsamet91
19.Haziran.2007, 19:31
Napmissin sen ya ole.:D

WoLdemoRt07
19.Haziran.2007, 19:54
koskoca chelsea batarmı yaa:D

leondogus
19.Haziran.2007, 20:23
ya futbolculardan henryi decoyu birde kakayı almıştım.bunlardan lampard roben deco kaka başka kulübe gitmek istedi.bende gitmesinler diye haftada 140milyon euro verdim.ayrıca öteki oyuncularada en az haftada 90milyon euro verdim.bir anda böyle yapınca

devamı öyle işte:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

ZeroG
19.Haziran.2007, 20:50
Sende kaşınmışsın arkadaşım:):)

mami_LEE
20.Haziran.2007, 00:02
ben önüme gelen oyuncuyu aldım. başkanda para bol :D para bittikçe ek bütçe açıyo bana :D batıramadım ben kısmet :D

SAİT71
20.Haziran.2007, 01:23
Bi keresinde bende Genoa'nın başındaydım.9-10 maç olmuş ben geldiğimde ve Genoa 24 takımlı Serie B'de 20. sıralarda.Adamları Serie B'den aldım çıkardım 2. olarak. Ve Serie A için kolları sıvadım transfer yapmak için.Buraya kadar çok neşeliyim. Herkes benden bende herkesten memnunum. Yaklaşık 55-60 oyuncu aldım. Transfer bütçem 400.000 USD bu parayla benden transfer beklemeyin dedim ve bonservisi elinde olan oyunculara yöneldim. 55 oyuncu rahat aldım. Tabi adamlar imza pirimi istedikleri için durum malum. Kulübün parası yok. Finanasal krize girdiler. Fakat Genoa'ya ben gelemeden önce transfer yapılmış Milito, Gabri vs. gibi değeri 10 milyon euro yu bulan oyuncular vardı bunlara takviye yaptım.Biraz fazla ve masraflı olduya kadro çok süper oldu. Lige başlamaya az bi zaman kala yönetimin ve traftarın beklentilerine baktım taraftarlar yönetime beni kovması için baskı uyguluyormu. Yönetimde benim yönetim tarzımdan memnun değilmiş. Serie A da fikstür çekildi. Şans oya bi maça bakıyo benim kapı dışarı olmam. İlk maç deplasmanda Milan'a. Milan'da milyon dolarlık transferler. yapmış. Maç günü geldi. Ve maçı 2-1 kaybettim. Hemen kovuldum. Halbuki Serie A'ya çıkaran kadroyu kuran benim. Yerime kim geldi biliyormusunuz. Fatih Terim. Ve 3-4 hafta sonra Genoa düşmemek için savaşması beklenen Genoa 4. sıraya tırmandı. Sonra buna çok kızdım (ACAYİP KISKANDIM TERİMİ :D). Yeni menajer ekle dedim ve Genoa'ya menajer ekledim. terim'i devirdim.

Çünkü orayı ben hakettim. Terim hiç emek harcamadan geldi takımı 4. çıkardı.

ForsakeN
20.Haziran.2007, 01:47
Büyük başarı

GsDoruk
20.Haziran.2007, 16:52
Chelsea'yi batırmak şampiyon yapmaktan daha zor.:D:D:D

mustafa35
20.Haziran.2007, 17:15
ss falan koysaydın keşke :)

mgungor
20.Haziran.2007, 17:54
ya futbolculardan henryi decoyu birde kakayı almıştım.bunlardan lampard roben deco kaka başka kulübe gitmek istedi.bende gitmesinler diye haftada 140milyon euro verdim.ayrıca öteki oyuncularada en az haftada 90milyon euro verdim.bir anda böyle yapınca

devamı öyle işte:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Biraz abartın gibime geldi

140+90=230 Milyon euro haftalık maaş biraz fazla...

ss falan koysaydın keşke :)

Nedir sendeki bu ss aşkı :p

Heryerde ss istiyorsun :D

leondogus
20.Haziran.2007, 19:31
abartma felan yok valla.para boldu bişey olmaz dedim böyle oldu:):)

ya bn daha yeni üye oldum buraya o da taaa ne zamanın olayı valla

huussii
24.Haziran.2007, 20:53
yaw ewet bu chelseade her zaman zararda oluyorsun ama bu kadarini gormedim cl yi falan aldın mı?

zzzeeeggg
29.Haziran.2007, 18:42
ya chelsea batırmak imkansız geliyordu bana ama helal olsun sana. Ayrıca 9 puan niye silindi onu anlamadım

ultradogus1905
29.Haziran.2007, 19:34
arkadaşım bravd sana nasıl becerdin anlamış değilim ama tebrik ediyorum seni.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
fm 2005 de bursasporu ulmıştım ikinci ligde 30 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyetle şampiyon oldum.8 sezon üst üste şampiyon oldum süper ligde.en son sezon ilk 8 maçta galibiyet alamadığım için şutladılar.nankör oyun bu fm.

leondogus
29.Haziran.2007, 19:55
ya chelsea batırmak imkansız geliyordu bana ama helal olsun sana. Ayrıca 9 puan niye silindi onu anlamadım

açıkcası bende anlamadım neden sildiler.Ama şöyle bir ahber vardı.Chelsea takımı (bir kuruldu ingilterede ama unuttum adını:icon_smile:) borçlarını ödemek için para almıştır.sonra 2 hafta mı ne geçti oyunda.chelsea takımı kurulşa borcunu ödeyemediği için bir ceza verilecektir.sanırım ceza 9 puan silmeydi.yani insan başka ceza bulamadılar mı ya zaten onun yüzünden kovuldum puan silinince.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
9 puan silinmedi -9 puan oldum bu arada 15 puan silindi

darksilence
30.Haziran.2007, 21:33
bravo ya.::)

o oyuncularıda ne kadar seviyomussun adamlar gidiyor sen yine de kendini ortaya attın sırf onlar gitmesin diye:)

ama sonunda olan sana oldu o oyunculara ne oldu peki sonra

carizzmafb
07.Temmuz.2007, 00:05
ya beyler bu kdr cok parayı nası verıosunuz
mesela bende futbolcuya sozlesme onerrken orneın yonetım bu oyuncuya en fzla 9milyon verebılıo dıo ben buna bı turlu 10 mılyon veremıom arkadas 140 vermıs eer yonetım haftada bu kdr verebılıosa nıe krize gırsın kı????

leondogus
07.Temmuz.2007, 01:24
ya beyler bu kdr cok parayı nası verıosunuz
mesela bende futbolcuya sozlesme onerrken orneın yonetım bu oyuncuya en fzla 9milyon verebılıo dıo ben buna bı turlu 10 mılyon veremıom arkadas 140 vermıs eer yonetım haftada bu kdr verebılıosa nıe krize gırsın kı????

yönetim verebilir o kadar.o aldığın futbolcuya bağlı.eğer oyuncu yıldızsa yönetim daha fazla para verebilir.ben neredeyse oynatmadıklarıma bile verdim.ama oynatmadıklarında yıldız.ondan fazla verebiliyodum.böyle 1 yıl fln oynayınca oldu.

asiqenc7
08.Temmuz.2007, 17:16
sana katiliyorum :icon_surprised: buyuk basari walla chelsea yi krize sokmak

sehzadee
08.Temmuz.2007, 18:53
Uğraşssam yapamam valla kardeş brawo:D

yunusgs
09.Temmuz.2007, 09:52
Valla Chelseayı batırıyorsan her takımı batırabılırsın hemde kolayca

zekican1905
14.Temmuz.2007, 14:28
ben bi kere real madridi batirdim.ama benden puan silmediler.kovmadilarda.cunku 3 sezonda 3 cl,3 laliga,3 ispanya kupasi,2 superkupa,2isp super kupa aldim

zemlinskis
14.Temmuz.2007, 17:13
bütün gemiler batar ama chelsea batmaz :D:D:D:D

AneLKa_90
14.Temmuz.2007, 20:14
kardeş büyük iş başarmışsın :D:D:D:D

tebrik ederim :D

sergioagüero
14.Temmuz.2007, 20:37

işte bu kadar :D:D:D