PDA

View Full Version : Yeter Artık!

zargı
30.Haziran.2007, 00:56
yaa beyler allah aşkına her maç kaleciler size karşıda 9-8 oynuyo mu adamlar 90 dakka atak yapıyorum kaleci panter kesiliyo bide benm kaleci harika olmasına ragmen tek ataktan gol yiyo cıldırıcam valla bıktım artık

canavar20
30.Haziran.2007, 00:59
Abi bizdede çook oluyor genellikle kaleciler güçlü takılmarn karşısnda çook iyi oluyor:mad:

yugi
30.Haziran.2007, 01:29
Bendede öyle oluyor vala..genel olarak bastırıyorum inanılmaz goller kaçırıyorum..herifler 85'ten sonra bir atak gol ve ardından sinir krizleri...

BlackEagle19o3
30.Haziran.2007, 01:36
Burası iyice yakınma yeri oldu.Beğenmeyen oynamasın bu kadar basit ya da gidip cm,fıfa menager falan oynasın.

Rodrigo Tello
30.Haziran.2007, 01:51
Bizdede oluyor gercektede böyle zaten.

sehzadee
30.Haziran.2007, 01:53
Eeet abi ya oyunun en buyuk hatalarindan biri bence

kareem1987
30.Haziran.2007, 05:09
doğru bana da çok oluyor.özellikle dış sahaya gittiğimde.hadi bu normal.adam da özellik yok gelio benim sahamda bana panter kesiliyor.ya da 90 da kaçç tane gol yediğimin haddi hesabı yok.bunlar inşallah 2008'de rastlanmaz.bence düzenlenmesi gereken en önemli eksikliklerden biri.adil olsun biras.ya da normal karşılamak gerekir dicem ama hırslandırıo beni başka bişi yaptırmıo walla.daha çok vakit geçiriyorum

yunusgs
30.Haziran.2007, 10:20
Yani Adamin Ozelliklerine Bakiyorum Refleks 14 Bire Bir 13 Benim Kalecim 17 Bire Bir 15 Benim Ki Gol Yiyo Bir Tek Atakta Onlarin Kalecisi Macin Basindan Sonuna Kadar Gol Yemiyor

canavar20
30.Haziran.2007, 10:26
Bence bizim kalecinin gol yemesinin nedeni hani biz bastırıyoruz ya bizim kalece öylece bekliyor ve ısınmıyor ve sonuçta golleri içeriye alıyor:D

WebMaster91
30.Haziran.2007, 10:41
Bence bizim kalecinin gol yemesinin nedeni hani biz bastırıyoruz ya bizim kalece öylece bekliyor ve ısınmıyor ve sonuçta golleri içeriye alıyor:D
:D:D:D

Şaka bi yana kalemde Buffon var, rakip Serie C'den bi takım..Kupa maçında..Ben yıldızlar karması takımla çıkıyorum maça, rakipte değeri 1M£ olan oyuncu bile yok..Maç sonucu 2-2..Maçın adamı rakibin kalecisi..

yunemoz
30.Haziran.2007, 11:21
Burası iyice yakınma yeri oldu.Beğenmeyen oynamasın bu kadar basit ya da gidip cm,fıfa menager falan oynasın.

kardeş milllet problemlerini burda bahsediyo.eğer bunuda yapamayacaksak forumun ne anlamı kalacak.yaptığınız çok ayıp...

spider3784
30.Haziran.2007, 11:39
Bende oyunda daha kaleci kalitesi farkını anlayabilmiş değilim.:(

Fıratcan Alçınkaya
30.Haziran.2007, 11:54
Aynısı bnde de var... Adamların kalecisi iyi ya da kötü sürekli8-9 alıyor... Benim kalecim 1sezonda 10tane bilreke gol yiyo...

amorti
30.Haziran.2007, 11:57
Bende oyunda daha kaleci kalitesi farkını anlayabilmiş değilim.:(

Beyler, bu sorunun yeterince mantikli bir aciklamasi olduguna inanmamakla birlikte kalecinin moralinin cok cok onemli oldugunu dusunuyorum...Yuksek moralli kaleciler maclarda kendini kaybediyo biraksan gitcek ileri gol atcak..Bir de benim teorim -biraz sacma ama- kurtardikca moralleri artiyo daha bi cosuyolar :)

Fıratcan Alçınkaya
30.Haziran.2007, 12:19
Abi ne bilim kondisyon %100 moarli yeşil çıkışta... Hemde Casillas herşeyi
pasparlak... Gidiyo gelen tpoun üstünden ıskalıyo uçuyo boşta kalıyo top raakip geliyo atıyo golü...Bu sorun en sevmedim noktaSı...

canavar20
30.Haziran.2007, 12:28
SI büyük hata yapmış bence...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Benimde bir anım var yeni aklıma geldi arkadaşlar ben Chelsea idim rakip Charlton maç yapıyoruz rakibinde yedek kalecisi kalde ben yenilgisiz liderim işte maç başladım kalce adeta uçuyordu:D 90'lık pozisyonları kurtarıyordu... sonra bi baktım onlardan biri çok etkisiz bir şut vurda Cech gibi bir kaleci golu yedi:( neyse işte biz pozisyon hala kaçırıyoruz bende kalpten gidiyordum tabi:D:D ve birden penaltı oldu yine bizim penaltımız kaleci onuda kurtardı ve ben delirdim gitti onların yedek kalcisini 20 mn aldım :D:D kızgınlıktam:)

djmurat
30.Haziran.2007, 13:00
bende de böyle şeyler oluyo fakat sinirimi bozan o ana kadar hiç gol atmamış adamlar hep geliyo bana gol atıyo

zargı
30.Haziran.2007, 13:29
yaa beyler ben gidip verip parayi sırf bakalım bendede oynayacak mı die alıyorum adam bana gelince bu sefer 6-7 oynuyo bu ne sacma bi olay yaa adamlar iyi kaleci kötü kaleci kavramı yok oyunda bizim takımlara gelen her kaleci kötü karsı takımların kalecisi aslan.Valla bu sacmalıgı düzeltmeli sigames

LaKe
30.Haziran.2007, 13:35
Benim başıma "BAZEN" geliyor. FM'de böyle bariz bir hata yok. Bence sorun biraz sizde. Herşeyi SI Games'a yüklememek gerek.

canavar20
30.Haziran.2007, 14:19
Bence onların(SI) suçu söyle bakalım bizim suçumuz ne acaba?

LaKe
30.Haziran.2007, 14:47
Bence onların(SI) suçu söyle bakalım bizim suçumuz ne acaba?

Onu ben bilemem. Siz bileceksiniz. :) Ama FM'de çoğu kez şampiyon olan, ŞL kaldıran, küçük takımlarla büyük işler başaran arkadaşlarımızı görüyoruz. Kariyer bölümünde mevcut. Yapan yapıyor yani.

Birde taktik meselesi var. Bazı taktikler vardır, çok güzeldir, iyidir. Ama gol atmak için uygun değildir. Herşey tamamdır ama bitiremezsin. Belkide böyle bir taktiğin var. Yani anlatmak istediğim; FM'de böyle bir hata mevcut değil, olamaz da zaten! Bende sizin gibi FM oynuyorum ve gol atamama sıkıntısı hiç yaşamıyorum. Sadece bazen oluyor. O da hiç olmayacak değil yani...

BlackEagle19o3
30.Haziran.2007, 17:46
kardeş milllet problemlerini burda bahsediyo.eğer bunuda yapamayacaksak forumun ne anlamı kalacak.yaptığınız çok ayıp...
Problemlerinden bahsetiyor da sen mesajın ilk halini görmedin sanırım.Mert uyarmış da öyle düzeltmiş ben de onun üslubunu görünce böyle bir cevap verdim.Bunlar herkesin başına geliyor herkes bir konu açsa forumda kirlilik olmaz mı?.Son günlerde herkes yeter artık!,bıktım,oyunun saçmalığı,oyunun bana garezi var gibi konular açmaya başladı.Ben de böyle konuların gereksiz olduğunu düşünüyorum.Hem adam burda hakaret ediyor oyunu yapanlara ayıp olmuyor da ben beğenemesseniz oynamayın deyince mi ayıp oluyor?.Biraz sert bir tepki verdiysem de o arkadaştan özür dilerim:).

zargı
30.Haziran.2007, 18:13
Onu ben bilemem. Siz bileceksiniz. :) Ama FM'de çoğu kez şampiyon olan, ŞL kaldıran, küçük takımlarla büyük işler başaran arkadaşlarımızı görüyoruz. Kariyer bölümünde mevcut. Yapan yapıyor yani.

Birde taktik meselesi var. Bazı taktikler vardır, çok güzeldir, iyidir. Ama gol atmak için uygun değildir. Herşey tamamdır ama bitiremezsin. Belkide böyle bir taktiğin var. Yani anlatmak istediğim; FM'de böyle bir hata mevcut değil, olamaz da zaten! Bende sizin gibi FM oynuyorum ve gol atamama sıkıntısı hiç yaşamıyorum. Sadece bazen oluyor. O da hiç olmayacak değil yani...

kardesim oyunu yenilince kapayip kapayip acarsan buyuk basarilara imza atasin tabii bizde mac kazaniyoruz surekliyeniliyo degiliz sampiyonda oluyoruz ama maclarda surekli kaleciler yani rakip takim kalecileri super oynuyo hemde bir iki mac degil bu her mac oluyo neredeyse bu bir hata ve duzeltilmesi gerekir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Problemlerinden bahsetiyor da sen mesajın ilk halini görmedin sanırım.Mert uyarmış da öyle düzeltmiş ben de onun üslubunu görünce böyle bir cevap verdim.Bunlar herkesin başına geliyor herkes bir konu açsa forumda kirlilik olmaz mı?.Son günlerde herkes yeter artık!,bıktım,oyunun saçmalığı,oyunun bana garezi var gibi konular açmaya başladı.Ben de böyle konuların gereksiz olduğunu düşünüyorum.Hem adam burda hakaret ediyor oyunu yapanlara ayıp olmuyor da ben beğenemesseniz oynamayın deyince mi ayıp oluyor?.Biraz sert bir tepki verdiysem de o arkadaştan özür dilerim:).

konu gereksizse yorum yapmazsin kardesim bu kadar basit

BlackEagle19o3
30.Haziran.2007, 18:16
Burada kimse maçları tekrar oynamaz merak etme sen;;).Herkek birbirini bliyor zaten bu forumda.:)

LaKe
30.Haziran.2007, 18:51
kardesim oyunu yenilince kapayip kapayip acarsan buyuk basarilara imza atasin tabii bizde mac kazaniyoruz surekliyeniliyo degiliz sampiyonda oluyoruz ama maclarda surekli kaleciler yani rakip takim kalecileri super oynuyo hemde bir iki mac degil bu her mac oluyo neredeyse bu bir hata ve duzeltilmesi gerekir

Sen benim yenilince oyunu açıp tekrar oynadığımı nereden bileceksin ki? Ayrıca birşeye hata demen için söylediğinin nesnel olması lazımdır. Senin dediğin olayın herkesde gerçekleşmesi gerekmektedir. Kaleciler elbette iyi oynayabilir. Bu doğaldır. Ama ben şu ana kadar hiç 10-15 maç üst üste rakip takım kalecisinin çok iyi oynadığını görmedim. Çok iyi oynadığı maçlar sadece yenildiklerim, yada berabere kaldıklarım olur. Ha eğer, her maç gol problemi çekiyorsan bu da senin taktiğinle ilgilidir.

Problemlerinden bahsetiyor da sen mesajın ilk halini görmedin sanırım.Mert uyarmış da öyle düzeltmiş ben de onun üslubunu görünce böyle bir cevap verdim.

Evet ben mesajın ilk halini düzelttim. Fakat buraya yazmak yerine resmi bir uyarı daha iyi olacaktır...

zaper
01.Temmuz.2007, 17:27
haklisin KardeŞ..

sehzadee
09.Temmuz.2007, 02:24
Ewet yaw resmen deliriyorum birde gol atamıyosun :)ama bi tane atınca artık hep yiyiorlar onun için 4 forwetle oynuyorum bazı maclar:D

fmburak
09.Temmuz.2007, 04:02
banada çok oldu.oyuncu veya taktik değiştireceğim zaman da çok gol yedim.bütün planlar alt üst oluyor

Varonil
09.Temmuz.2007, 08:49
Bu oyunun bir hatasi degil bence.

sivaslizoro
09.Temmuz.2007, 11:14
evet abi hepsi cech kesiliyo mübarek :D

Fıratcan Alçınkaya
09.Temmuz.2007, 13:11
21 yaşında adam ortalaması 6.60tüm sezon bana gelince 9alıyo...Ve bu olay 1-2değil başıma 100kere geldi acaba düşünüyorum kaç maçımı kaleciyle kazandım çok az... Ama rakip kaleciler yüzünden çok maç kaybettim...

Sonuçta taktik kurup kaleciyi kaleye koyuyoruz ama gelen topu ıskalıyo üstünden zıplıyo kaçırıyo rakipte gelip golü atıyo... Veya bilerek degaj yaptında topu rakibe atıyo o da hmn gol atıyo... Ama bunu nedense rakip kaleci yapmıyo...

attiilla
09.Temmuz.2007, 13:21
arkadaşlar kaleci olarak saçma gol yemeyen fmde bir kaleci var o da Oscar Ustari bence deneyin hiç böle yakınmayacaksınız.

zargı
09.Temmuz.2007, 13:32
abi zaten millet gol yemeden degil karsı takım kalecilerine gol atamamaktan yakınıyo

attiilla
09.Temmuz.2007, 14:09
biliyorum okurken bazı kalecilerin yediği salakça goller için söledim.aynı şeyler benimde başıma çok geldi.

the_endless
09.Temmuz.2007, 17:21
:icon_surprised:
Yani Adamin Ozelliklerine Bakiyorum Refleks 14 Bire Bir 13 Benim Kalecim 17 Bire Bir 15 Benim Ki Gol Yiyo Bir Tek Atakta Onlarin Kalecisi Macin Basindan Sonuna Kadar Gol Yemiyor arkadaşım kusura bama ama bence yanlış düşünüyosun.Niye hiçbi kaleci kendini aşamazmı ozaman senin dediğine göre ronaldinho ya da mesii herşeyi 19-20 demmekki
her maçı 9-10 ile oynaması lazım gerçek hayattada böyle değilmi kaleciler kendilerini büyük maçlarda gösteriyorlar önemli olan bundan yararlanmaktır mesela yine bi maçta oftaşın genç kalecisi muhteşem bir performans gösterdi ben onu 1-2 ay takip ettim süperdi ve satın aldım.işte bu kadar basit

zargı
09.Temmuz.2007, 20:36
:icon_surprised: arkadaşım kusura bama ama bence yanlış düşünüyosun.Niye hiçbi kaleci kendini aşamazmı ozaman senin dediğine göre ronaldinho ya da mesii herşeyi 19-20 demmekki
her maçı 9-10 ile oynaması lazım gerçek hayattada böyle değilmi kaleciler kendilerini büyük maçlarda gösteriyorlar önemli olan bundan yararlanmaktır mesela yine bi maçta oftaşın genç kalecisi muhteşem bir performans gösterdi ben onu 1-2 ay takip ettim süperdi ve satın aldım.işte bu kadar basit

arkadasım yalnız öle bişeki adam 666666 oynamış gelmiş bana ilk yarı 10 ikinci yarı 9 oynuyo ben bunu anlamıyorum

tmac_91
09.Temmuz.2007, 21:50
arkadasım yalnız öle bişeki adam 666666 oynamış gelmiş bana ilk yarı 10 ikinci yarı 9 oynuyo ben bunu anlamıyorum

bunu görünce aklıma geldi.
trabzonum gs ile oynuyorum 2-0 öndeyim dk 29 gs de necati sakatlandı YIL 2009 yerine genç bir forvet girdi ki adını bugune kadar hiç duymadım bende hemen üstüne tıkladım bakıyım neyin nesi özelliklerinde en yüksek 10 var oda teknik bitiriş 7 top sürme 8 hız 9 gerisi 6-7-8 hep bundna bişey olamz dedim oynadım dk 40 gol attı 2-1 oldu 45.dk da bir asisit yaptı 2-2 oldu
ve belalım gelmişti ilk kez bir süper lig maçına çıkıodu adam kariyerine baktım ilk maç bana rastladı. NE rastlama
dk 55 gol 3-2 önde galatsaray golü belalım attı.
dk 62 gol 4-2 golü belalım attı ne gol 40 metre yiyen de jeffersın krizlerdeyim
dk 70 gol ümit karan ama asisti bu yaptı adam çoştu bir kere 5-2
dk 90 gol belalım 6-2 bu FM 2006 da başıma gelmişti oyundan çıkıp evdekilere dalaşmıştım