PDA

View Full Version : Atatürk'e yapılan pislik

spider3784
05.Temmuz.2007, 22:04
Beyler az önce youtube de gördüm içimiçimi yiyiyor.

Bu youtube karşı birilerinin birşeyler yapma zamanı geliyor:icon_evil::icon_evil:

Diyecek çok sözüm var ama ceza almamak için kendimi zor tutuyorum...

Bunu yapanların şerefsizliklerine bakıp daha çok sinirlerimizin bozulmaması için ve burada kendini tutamayıp, videoyu hazırlayanların provakasyonuna gelip, attığı sakıncalı bir mesajla ceza alabilecek arkadaşlar da olabilir. Bu nedenle link kaldırılmıştır.

Konuyu açan arkadaşa duyarlılığından dolayı teşekkür ederim, linki kaldırmamı umarım yanlış anlamamışsındır.:)

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 22:07
.Bu videoyu görünce delirdim:mad:.Bunlar daha TÜRK Milletinin gücünü öğrenememişler.:icon_evil:.Ama gün gelecek bunların da hesabı sorulacak.O günü bekliyoruz:icon_evil:

mahoo
05.Temmuz.2007, 22:09
beyler bunlari izleyerek onlarin ekmegine yag suruyoruz... reyting kazaniyorlar... ben izlemeyecegim ve videoyu hazirlayanlara hidayet dileyecegim..

El Barto
05.Temmuz.2007, 22:09
Yapılacak tek şey var şimdilik.

Flag as Inappropriate - hate speech .....

MeMo
05.Temmuz.2007, 22:10
Delirdim yaaaa

Varonil
05.Temmuz.2007, 22:13
Bir yorum yapardım burda ama ban yerim.Emre abininde dediği gibi;

Flag as Inappropriate - hate speech ..... yapmalıyız şimdilik

spider3784
05.Temmuz.2007, 22:14
Yapılacak tek şey var şimdilik.

Flag as Inappropriate - hate speech .....

15 kez yaptım şu ana kadar...:icon_evil:

deniz.91
05.Temmuz.2007, 22:18
şerefsizler kıskançlar birgün hepinizin sonu gelecek

ChAoS
05.Temmuz.2007, 22:22
10 saniye izlediğim için bile kendimi suçlu hissediyorum , bu şerefsizlerin kökünü kazımak lazım artık....

spider3784
05.Temmuz.2007, 22:25
10 saniye izlediğim için bile kendimi suçlu hissediyorum , bu şerefsizlerin kökünü kazımak lazım artık....

Bende başta kendimi suçu hissettim Emre abinin dediğini 15 -20 kez yapınca az da olsa bu durum üstümden kalktı.

deniz.91
05.Temmuz.2007, 22:26
izlemeyelim beyler videonun reyting artmasın artık lütfen türk hackerler bitirin şu youtubeyi

ChAoS
05.Temmuz.2007, 22:27
Bende başta kendimi suçu hissettim Emre abinin dediğini 15 -20 kez yapınca az da olsa bu durum üstümden kalktı.

Bende yaptım ama ne fayda biri silinir öbürü eklenir, böyle çirkin saldırıları önlemenin daha başka yolları olmalı

spider3784
05.Temmuz.2007, 22:28
Anlasam böyle işlerden yemin ediyorum buraya yazmaya bile gerek duymaz hemen başlardım işe.

El Barto
05.Temmuz.2007, 22:31
Bir televizyon programında duymuştum mesela digiturk'ün bu malum sitede bir hesabı varmış. Mesela bir maçın gollerini izinsiz buraya koyduklarında kendileri silebiliyorlarmış sadece kendi menfaatlerini korumak için. Koca Türkiye Cumhuriyeti devleti yapamıyor mu bunu acaba?

spider3784
05.Temmuz.2007, 22:34
Bir televizyon programında duymuştum mesela digiturk'ün bu malum sitede bir hesabı varmış. Mesela bir maçın gollerini izinsiz buraya koyduklarında kendileri silebiliyorlarmış sadece kendi menfaatlerini korumak için. Koca Türkiye Cumhuriyeti devleti yapamıyor mu bunu acaba?

Haklısın, yapabilse yapardı demekki.

deniz.91
05.Temmuz.2007, 22:40

yapabilse yapar ama devlet bunu bile yapmaya korkuyor böyle giderse daha kötü günler bizi bekliyor

fm26mer
05.Temmuz.2007, 22:42
Bence Konu Kaldırılmalı

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 22:42
Bence Konu Kaldırılmalı

Neden:confused:

ChAoS
05.Temmuz.2007, 22:43
Devletin korkucak bişeyi olamaz , bence ATATÜRK umurlarında değil o yüzden olabilir..

deniz.91
05.Temmuz.2007, 22:44
Neden:confused:
+1966 neden

spider3784
05.Temmuz.2007, 23:08
Bence Konu Kaldırılmalı

Sebebi açıklasan? Bunlar onların yanına kar mı kalacak?

Oghuse
05.Temmuz.2007, 23:22
Ben direk adama mail attım.Ne yazdığımı tahmin edersiniz. :D

fm26mer
05.Temmuz.2007, 23:29
Sebebi açıklasan? Bunlar onların yanına kar mı kalacak?

Atatürkün Nasıl Biri olduğunu Bilen biliyo, bunlar tahrik edici şeyler,

gezenti
05.Temmuz.2007, 23:31
Devletin korkucak bişeyi olamaz , bence ATATÜRK umurlarında değil o yüzden olabilir..

Devletin korkacak da çok şeyi var.Ama aynı zamanda ATATÜRKte umurlarında değil....Başbakanın neden içeri girdiği malum daha fazla söze gerek yok....

ChAoS
05.Temmuz.2007, 23:33
Devletin korkacak da çok şeyi var.Ama aynı zamanda ATATÜRKte umurlarında değil....Başbakanın neden içeri girdiği malum daha fazla söze gerek yok....

Sana katılıyorum

Emurafu
05.Temmuz.2007, 23:39
Yarın falan medyaya cıkar bu video youtube her video yu kabul ediyor

gezenti
05.Temmuz.2007, 23:41
Ya ulan yeter be yeter ilk önce bütün kürtlere küfür ettim sonra kendimden utandım.Arkadaşlar benim gibi provake olmayın bunu yapan üç beş şerefsiz yüzünden çıldırıp kürtlere kötü davranmayın.Bunların amacı da bu Türklere birşey yapamayacaklarını biliyorlar ama birbirinize düşman olarak çarpışmamızı istiyorlar.Bunu yapanların Allah belasını versin.Bütün kürtleri kınayıp ırkçılık yapmayalım..

Krusty
05.Temmuz.2007, 23:45
onların amacı bizim bu video'yu izleyerek bütün Türk milletinin bir an bile olsa sinirlenmesini sağlamak, kendi egolarını tatmin etmektir. bence de izlemesin kimse; böylece amaçlarına ulaşamazlar...

Universal
05.Temmuz.2007, 23:45
İçimizdeki Türk insanlar Atatürk'e saip çıkmıyor. Bunların bunları demesi normal. Biz 70 milyon olarak sahip çıkmalıyız.

Sekopej
05.Temmuz.2007, 23:48
Videoyu izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. Burada onların reklam yapmasına izin vermeyelim.

Onlar da biliyor(içeriğini bilmiyorum ama yazılanlara göre yorumumu yapıyorum) bu ülkenin asla bölünemeyeceğini. Bir sürü oyun oynuyorlar ülkeyi bölmek için ama asla başaramayacaklar. Sadece egolarını tatmin ediyorlar, gerçekte asla olamayacak şeylerin peşinde koşuyorlar...

ChAoS
05.Temmuz.2007, 23:50
Kürtlere kötü davranmamız zaten söz konusu değil şu an , zaten türkiye sınırları içerisinde yaşayan herkes türktür bunun ,kürdü, lazı ,çerkezi olmaz, ama bunlar türklüğü reddeden aşşağılayan kişileredir , bizim sinirimiz bu videoyu yapan şerefsizlere ve terör yaratan şerefsizleredir.

fm26mer
05.Temmuz.2007, 23:53
Bende İzlemicektim ama izledim . çok sinirlendim,bu videoyu koyan kişiye ÖM attım msn adresimi ekle diye. sizede veririm. artık hacklermisiniz, küfürmü edersiniz onu bilemen.:mad:

Sekopej
05.Temmuz.2007, 23:54
Neyse linki kaldırıyorum, daha çok izlenip konunun reytinginin artmasını istemem. Eğer izlemek isteyen olursa konuyu açan arkadaştan linki isteyebilir.

Bir Yunan'ın yaptığı videolar vardı, onlar kaldırttırılmıştı, bu da aynı şekilde kaldırttırılamaz mı?

JunkChorn
05.Temmuz.2007, 23:55
Bir tane babayiğit yok mu şurayı hackleyecek.Türklük namına..

Universal
05.Temmuz.2007, 23:57
Serkan'a katılıyorum bende video'yu izlemedim. Kimse izlenipte hit kazandırmasın zaten izleyenlerin çoğuda biziz.

fm26mer
05.Temmuz.2007, 23:59
Bir tane babayiğit yok mu şurayı hackleyecek.Türklük namına..

Valla çok iyi dedin.