PDA

View Full Version : Fm2007 Vİstada Turkce Klavyede Kurulum

nic_39
11.Temmuz.2007, 17:27
öncelikle konu daha once açıldıysa ozür diliyorum ve anlatıma başlıyorum.birkaç yazı okudum.kuruluma başlamıyor falan diye.yardım etmeye kadar werdim.aramızda fm oynamak için başka bir kullanıcı hesabı acan arkadaslarımız wardır kesin.ama herzman kullanığımız hesapta turkce-q klavyeyle oynamak mümkün işte açıklamar...

1)Önce başlat-denetim masası-bölge ve dil seçenekleri'ne giriyoruz

2)ilk sekme olan biçimler de ''geçerli biçim''kısmını ''İngilizce(ABD) olarak değiştiriyoruz

3)Sonra 2.sekme olan ''Konum''a tıklıyoruz.Ve konumumuzu ''ABD'' olarak değiştiriyoruz.

4)İşte şimdide Turkce klavyeyi yukleyeceğimiz yere geldik.''Klavyeler ve diller'' sekmesine tıklıyorz.Daha sonra ''Klavye Değiştir'' e tıklıyoruz.. Sağ taraftan ''Ekle'' diyoruz. Karşımıza birsuru dil çıkıcak.''İngilizce-ABD''ye tıklıyoruz..Bir alt kademe daha açılıyor.Ordan ''Daha Fazla Göster''e tıklıyoruz. Ve açılan kademeden '' Turkçe-Q'' yu seçiyoruz..

http://img527.imageshack.us/img527/8167/asdasqn2.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-11

Ve ayarlarımız bu hale geliyor.. Daha sonra ''Varsayılan Giriş Dili'' ni ''İngilizce(ABD)-Turkce-Q''olarak değiştiriyoruz..Bilgisayarımı yeniden baslattıktan sora işlem tamamdır.Kuruluma başlayabilirz..

vita es morte
11.Temmuz.2007, 18:09
kimisi de "ingilizce (birleşik krallık)" diyor. olacak diyor.. ya sıkıldım ben bu işten.

yunusgs
11.Temmuz.2007, 18:26
En guzelı xp

kluise72
11.Temmuz.2007, 18:47
united kingdom yapcanız
hem gereksiz bi konu ne farkı var xpden

asiqenc7
11.Temmuz.2007, 23:54
united kingdom yapcanız
hem gereksiz bi konu ne farkı var xpden
unites kingdom yapcaksin kluise nin dedigi gibi

nic_39
12.Temmuz.2007, 00:23
arkadaslar ben bole yaptım oynuyorum..diğer sizin dediğiniz şekildede olabilir denemedm. ben bi cok forumda gordm xp de yapıp da vistada yapamayan..

asiqenc7
12.Temmuz.2007, 00:25
kardesim onemli olan senin oynaman sorun sende degilmiydi sendeydi demekki cozmussun oynuyosun kolay gelsin ...

nic_39
12.Temmuz.2007, 12:54
kardesim onemli olan senin oynaman sorun sende degilmiydi sendeydi demekki cozmussun oynuyosun kolay gelsin ...

ya iyide sen heralde fazla gezmiosn kardesm forumlarda.ben cok gordum vistada fm kuramayan..Biraz araştırırsan sende gorceksn eminim;)

asiqenc7
12.Temmuz.2007, 14:52
ya iyide sen heralde fazla gezmiosn kardesm forumlarda.ben cok gordum vistada fm kuramayan..Biraz araştırırsan sende gorceksn eminim;)
ben aksi birsey soylemedim biz bu forumdan sorumluyuz dier forum siteleri beni alakadar etmiyor acikcasi bu forum sitesinde sorun sendeydi oda duzeltildi benim icin dier forum sitedekiler onemli deil ...

nic_39
12.Temmuz.2007, 17:52
ben aksi birsey soylemedim biz bu forumdan sorumluyuz dier forum siteleri beni alakadar etmiyor acikcasi bu forum sitesinde sorun sendeydi oda duzeltildi benim icin dier forum sitedekiler onemli deil ...

tamam da ben bu sitede de gördüm arkadaşm..