PDA

View Full Version : Premier Lig Çalışma İzni Sorunu

Sirius Black
25.Temmuz.2006, 00:56
Arkadaşlar İngiletere 1. Liginden Everton'ı aldım. Tarnsfer olarak da Carignano ve D.Carvalho'yu aldım ama oyuncularda İzn yazıyo ve oyuncuları oynatamıyorum ne yapmam lazım?:s7:

KaF KeF
25.Temmuz.2006, 00:58
"Çalışma İzni" Problemi, Çözüldü (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=35716) buraya tıkla...

Sirius Black
25.Temmuz.2006, 01:04
Yalnız ben bu oyuncuları 1. yıl as oynatmak istiyorum. 3 yıl kiralık oynasın diyor?

yunusgs
25.Temmuz.2006, 01:38
Bak ımza atıyor ama orada o ımza atıyorun altında calısma ıznını alamadı dıyor sende ımza attıgını goruncu ızın aldı zannetmısın ama alamamıs o yuzden bu yazıları dıkkatlıce oku eger ızın alamamıssa oyuncuyu almıyoruz

ThersoN
25.Temmuz.2006, 01:44
Onlar elinde patlıcak =)
Anca satarsın işte ama genellikle zarar yapar =)

Fıratcan Alçınkaya
25.Temmuz.2006, 01:44
Bak ımza atıyor ama orada o ımza atıyorun altında calısma ıznını alamadı dıyor sende ımza attıgını goruncu ızın aldı zannetmısın ama alamamıs o yuzden bu yazıları dıkkatlıce oku eger ızın alamamıssa oyuncuyu almıyoruz

Aynen... V bu olay en fazla oyunda Premier ligde karşımıza çıkıyor... Benim de başıma denk geldi bir kere Vranjes i almıştım oyatamıyodum izn yazıyodu... Sonra mecburen göndermek zorunda kaldım...Yani şu an için yapılcak bişe yok... Ben hmde 4ay bekledim yine izn yazısı kalkmadı...

Sirius Black
25.Temmuz.2006, 03:21
Tüh ya ligde başlamışdı. Transfer politikamı onların üzerine kerumuştum:(

Fernando Gago
25.Temmuz.2006, 03:38
Kontarını 1 kez daha yeni bu sorun kalkar

Ghonedre
25.Temmuz.2006, 04:10
Ya bende aynısı aynı futbolcuya olmuştu ben romaya kiralık gönderdim bu arada izin aldı bidaha ki szn oynadı