PDA

View Full Version : Güzel Bir Öneri...

oguse
28.Temmuz.2006, 07:19
Arkadaşlar size bi önerim war küçük bir hile ile büyük bür sorunu çözeceğiz...:icon_lol:

FM modifier'i açıyoruz.

Sonra Türkiye yazıyoruz

oradan "EU MEMBER" seçeneğini aktif hale getiriyoruz...

Artık Türkiye AB ülkesi istediğiniz AB 'li oyuncuyu getirebilirsiniz...:icon_cool:

Biraz hileli ama olması gereken bişi...;;)

El Barto
28.Temmuz.2006, 07:24
süpermiş yahu :p :D

Yordis
28.Temmuz.2006, 08:14
türkiyenin ab üyesi olması yabancı limitini niye kaldırsın ki ? anca yabancı ülkelere türk alabiliriz bana kalırsa italyaya felan ya da ingiltereye çalışma izni almamıza gerek kalmaz

Bandidas
28.Temmuz.2006, 10:56
Paylaşım için saol ama sanırım çoğu kişi zaten bunu biliyordur...

Redrum
28.Temmuz.2006, 16:03
oyununla ilgili bu tip teknik şeylerle uğraşmam, yapacağım tek şey c.a sı 70 olan barış özbeği 110 yapmak olur..

RoNNiE91
28.Temmuz.2006, 16:49
Gerçekçi olmaz ki o zaman oyun.Gene de söylediğin için sağol.Böyle bir bilgim yoktu.

oguse
29.Temmuz.2006, 00:07
türkiyenin ab üyesi olması yabancı limitini niye kaldırsın ki ? anca yabancı ülkelere türk alabiliriz bana kalırsa italyaya felan ya da ingiltereye çalışma izni almamıza gerek kalmaz

Bu doğru değil... Böylece türkiye'de AB vatandaşı oyuncular yabancı kontenjanına girmiyor...

BlackEagle19o3
29.Temmuz.2006, 00:46
Arkadaşım bu engin bilgi ve tecribelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz

godsavethequeen
29.Temmuz.2006, 00:48
paylaşım için saol

Fıratcan Alçınkaya
29.Temmuz.2006, 00:58
Çok sağol yahu bende diyodum nsl çözerim bu sorunu...

ChAoS
29.Temmuz.2006, 01:10
Güzelmiş ama kullanmayı düşünmüyorum.

olumelegi
29.Temmuz.2006, 02:41
su an yapıyorum galıba cok sper

yunusgs
29.Temmuz.2006, 04:54
Guzel paylasım ama ben asla yapmam

sivaslizoro
29.Temmuz.2006, 05:15
bana tersss :D

E.m.r.e
29.Temmuz.2006, 05:57

arkadaşın dediği doğru avrupa ülkelerine oyuncu alırken oyuncular ab statüsünde sayılıyor.boşuna umutlanmayın :(

oguse
29.Temmuz.2006, 07:50
Guzel paylasım ama ben asla yapmam

Arkadaşlar bence bu hile değil olması gereken bişi...

BlackEagle19o3
29.Temmuz.2006, 08:25
Nasıl hile değil.Türkiye'de böyle bişey var mı? yok!.Federasyon böyle bi kara mı çıkardı ya da ülkemiz AB'ye girdi de biz mi bilmiyoruz:)

Fıratcan Alçınkaya
29.Temmuz.2006, 08:44
Arkadaşlar bence bu hile değil olması gereken bişi...

Örneğin bir oyuncuyu ele alalım msla Carrick bu adam 12 koşuyosa sen bunu 18 yapıyosun editörden.... Yani olmayan bişeyi yapıyosunuz... Gerçeği yansıtmayan bişeyi yapıyosunuz... Gerçekte Olmayan... Yani hile...

Sonra sölediğin olaydada Yabancı sınırlamasını kaldırıyosun... Yani olmayan bişeyi yapıyosunuz... Gerçekte Olmayan... Yani hile...

Demekki yaptın şey hile...

Şimdi işin keyfi ztn burda olağan şartlarda oynamak... Bu şekilde editörden ayarlayıp oynamanın bir anlamı yok...

Editörü kendinize uptade yapmak gibi işlerde kullanın bence...

ForCimbom
29.Temmuz.2006, 19:03
Ya neresi hile bunun? Gerçekte de bu böyle ve değiştirebilirsiniz; o zaman neden gidip transfer yaması indiriyorsunuz? Oyunun aslında o transferler yok, o zaman o da hileye girer!!..

omer_can_gs
29.Temmuz.2006, 19:54
Bence bu hileye girer.

Fıratcan Alçınkaya
29.Temmuz.2006, 20:48
Ya neresi hile bunun? Gerçekte de bu böyle ve Oyunun aslında o transferler yok, o zaman o da hileye girer!!..

1-Ne yani AB ye girdikte bir senmi biliyosun bunu... Gerçektede bu böyle derken..

2-Oyunun aslı değil gerçekler önemli... Fernando Torres Liverpool e gitti editörden onu transfer yapabilirsin... Bu da hile değil çünkü gerçekte de oldu...

Gerçeği yansıtmayan şeyleri yaparsan bu hiledir...
Gerçekte olan şeyleri oyuna aktarırsan bu normaldir...

ForCimbom
29.Temmuz.2006, 21:37
Türk oyuncular başka liglerde oynaması için AB statüsünde sayılıyor, bu gerçekte böyle...

Fıratcan Alçınkaya
29.Temmuz.2006, 21:42
Türk oyuncular başka liglerde oynaması için AB statüsünde sayılıyor, bu gerçekte böyle...

Arkadaşlar size bi önerim war küçük bir hile ile büyük bür sorunu çözeceğiz...
FM modifier'i açıyoruz.
Sonra Türkiye yazıyoruz
Artık Türkiye AB ülkesi istediğiniz AB 'li oyuncuyu getirebilirsiniz...
Biraz hileli ama olması gereken bişi...

Arkadaşın dediği şeyle senin dediğin şeyler farklı olaylar...
Yabancı sınırlamasının kalkmasının yolunu söylüyor arkadaş sen ise bizim oyuncular başka liglerde AB Statüsünde sayılıyor demişsin braz alakasız bir msj olmuş sanki... Ben ise bizim AB ülkesi olmadığımızı söylüyorum v hileye girer diyorum...Yeterince açık heralde açıklamam...

ForCimbom
29.Temmuz.2006, 21:50
Arkadaşlar size bi önerim war küçük bir hile ile büyük bür sorunu çözeceğiz...
FM modifier'i açıyoruz.
Sonra Türkiye yazıyoruz
Artık Türkiye AB ülkesi istediğiniz AB 'li oyuncuyu getirebilirsiniz...
Biraz hileli ama olması gereken bişi...

Arkadaşın dediği şeyle senin dediğin şeyler farklı olaylar...
Yabancı sınırlamasının kalkmasının yolunu söylüyor arkadaş sen ise bizim oyuncular başka liglerde AB Statüsünde sayılıyor demişsin braz alakasız bir msj olmuş sanki... Ben ise bizim AB ülkesi olmadığımızı söylüyorum v hileye girer diyorum...Yeterince açık heralde açıklamam...

Hmm, doğru söylüyorsun biraz alakasız olmuş kusura bakmayın ama;
1.si: Zaten böyle yapınca AB'li oyuncular için sınırlama KALKMAZ!.
2.si: Türk oyunculara sınır kalkması için bunu yapabiliriz(Avrupa'ya giderken) çünkü gerçek hayatta Türk oyuncular için bu böyle..