PDA

View Full Version : oyuncuyu kiradan çagrma

matkapsero
12.Ağustos.2007, 20:03
ya ben genc bi oyuncuyu g.birligine kiraladım sezon sonuna kadar 2 sezon geçti adam hala geri gelmio geri çagrılmıoda ne yapacam??

El Barto
12.Ağustos.2007, 20:05
Kiraya giden oyuncuları geri çağırabilmek için kiraya gönderirken geri çağırma opsiyonunu açmış olman gerekir eğer bu maddeyi eklemediysen kira kontratı bitene kadar gittiği kulüpte kalmak zorundadır.

Sorununa gelince muhtemelen sezon sonlarında kirada bulundugu kulüp kira kontratını uzatmak istemiştir buda sana bir haber olarak gelmiştir ve kabul etmişsindir. Böyle olmadıgından emin misin?

matkapsero
12.Ağustos.2007, 20:11
wlla iste dediin gbi olablr heralde kabul etmisimdir ama oyuncuya tıklayıp bakıorm bndeki kontratı 2013 e kadar dio g.birliindeki kontrat bitişini 2010 die gösterio bn 2011 deim eer ole bişeyi kabul etsem oyuncunn g.birliindeki kontratında deişiklik olmaz mı hala 2010 gözüküo

El Barto
12.Ağustos.2007, 20:13
Olması gerekir. Eğer öyle yazıyorsa bilemeyeceğim nedenini? Modifier kullandıysan kayıtlı oyunda bazen böyle sapıtmalar olabiliyor.

matkapsero
12.Ağustos.2007, 20:16
yaw adam onemsiz olsa urasmam cem sultanı werdim 2 yıldır onlarda herkesn kirası bitio bunda haber bile gelmio.hileyle falan geri yollayamam mı gs ye?adm 2 yıldır onlarda yarım sezon içn kiralamıştım onlara?

El Barto
12.Ağustos.2007, 20:20
Bulabiliyorsan bir çözüm yap bırakma Cem Sultan'ı oralarda. :)

Kolay gelsin.

matkapsero
12.Ağustos.2007, 20:22
wlla :D hile yapmam hiç ama bakacam bi yolunu bulacaz artık genede saolasn..

miharbi
12.Ağustos.2007, 20:39
wlla :D hile yapmam hiç ama bakacam bi yolunu bulacaz artık genede saolasn..

Yap kardesim adamlar resmen çökmüşler futbolcuna gir GB ye orda feshet kontratı ...