Log in

View Full Version : sizce denfansın sagında hangı futbolcu oynamalı

yunusdogruer
23.Ağustos.2006, 07:09
:uzgun:fm 2005 de hangı futbolcu daha ıyı oynar lutfen yardım
:director::director::director::director::director: :director::director::director::confused::confused:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
lutfen genc ve bırazcık ucuz olsun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
lutfen genc ve bırazcık ucuz olsun:icon_biggrin:

twins
23.Ağustos.2006, 08:08
sana en uygun antony vanden borre var arkadaşım.biraz paran olursa daniel bonera da süperdir.

mgokalparslan
23.Ağustos.2006, 08:13
fm 2005 te vanden borre ilah tır onun dışında halim kurtuluş,rafinha,pieter collen,zuiverloon önerebilirim

Limerick
24.Ağustos.2006, 04:00
Bu ilah lafı canımı sıktı biraz :S Muhammet Hanefi mi Hanifi mi ne vardı :) O'na bir bak istersen..

AneLKa_90
24.Ağustos.2006, 04:38
Anthony Vanden Borre,Rafinha,Carlos Magno gibi isimleri tavsiye ederim...

scar face
24.Ağustos.2006, 07:39
bende arkadas gibi carlos magno ve musluyu oneriyorum sana

derde
24.Ağustos.2006, 09:05
feridun sungur random ama bi dene

kanter
24.Ağustos.2006, 19:58
Eğer paran azsa Hübschman(doğru mu yazdım emin değilim ama Shaktar'da oynuyor) eğer 10-15 ilyon dolar verebilirim diyor isen Nigel de jong.Daniele Bonera,Philiph Lahm,John Heitinga derim ben.Özellikle Philiph Lahm'ı alabilirsen çok iyi edersin zaten ileride Inter'in ona talip olması kesin gibi birşey.Başarılar...

twins
28.Ağustos.2006, 06:22
Eğer paran azsa Hübschman(doğru mu yazdım emin değilim ama Shaktar'da oynuyor) eğer 10-15 ilyon dolar verebilirim diyor isen Nigel de jong.Daniele Bonera,Philiph Lahm,John Heitinga derim ben.Özellikle Philiph Lahm'ı alabilirsen çok iyi edersin zaten ileride Inter'in ona talip olması kesin gibi birşey.Başarılar...

arkadaş güzel oyuncular tavsiye etmiş.zamanında saydığı bütün oyuncularıda denedim.hepside süper işini görür.bunlar kadronda varsan zaten defansın adam geçirmez.

03besiktas
28.Ağustos.2006, 16:13
abi sen adu al takıma para ödemisun hem 16 yaşında hem de fıstık gibi