PDA

View Full Version : Nonda sakat mı? [Bu kadar yalan haber olmaz]

Emurafu
01.Eylül.2006, 19:00
Galatasaray'ın yeni transferi Shabani Nonda, kariyerinin son dönemini uzun süren sakatlıklarla geçirdi. Kongolu golcünün geçen sezon Blackburn'de 4 kez sakatlık yaşaması akılları karıştırıyor..

Uzun süre santrfor arayan Galatasaray, Shabani Nonda'yı kadrosuna katarak forvet transferini sonuçlandırdı. Morientes, Kone, Pauleta ve Grafite gibi isimleri renklerine bağlayamayan sarı-kırmızılıların yeni transferi Nonda, Türkiye'ye adım atar atmaz akılları karıştırdı. 30 yaşındaki Kongolu golcünün, kariyerinin son dönemini uzun süren sakatlıklarla geçirmesi Galatasaray'ın başını ağrıtabilir. Zaten, Lincoln'ün dizinde idman yapmasına engel olan bir sorunun var olduğu biliniyor. Nonda hakkında üretilen "Sakat sakat alındı" söylentileri de yabana atılacak cinsten değil.

Kaynak: Sabah

Arkadaslar Nonda italya-Almanyada kontrolden gecti..Daha sonra gizlice türkiyeye getirelerek Türkiyede kontolden gecti..Sakat olan adam premier ligde 35 mac oynarmı ayrıca haberde diyorki 4 kere sakatlanmıs ya adam 35 oynadı gecen sene..Üstelik blackburn nondayı tekrar transfer etmek istedi bunuda kendisi Gstv de röportajda söyledi...
Sakat olan adam romada bütün hazırlık maclarında oynarmı...

Haberin niyeti belli insanları nondadan sogutmak üstelik yönetimle taraftar arasına girmek...Arkadaslar bu oyunlara gelmeyin insallah adnan sezigin bugün resmi siteye raporu koyar sabah gazetesinde bu haberin yapanıda kulübe sokmazlar...Millet kasınıyor..
Lincoln sakatmıs ya adamın oynadıgı oyun belli hala ortalıgı karıstırıyorlar...
Hadi lincoln de sakat diyelim acaba sakat olmadıgı hali nasıl Çok merak ediyorum..Bu oyunlara gelmeyin...Takımda huzursuzluk yaratmak istiyorlar..Kalli var üstelik baslarında.

erdemzorer10
01.Eylül.2006, 19:03
ben bu basını anlamıyorum..illa haber yapmış olmak için haber yapılmasın..

premier lig gibi dünyanın en zor liglerinden birinde tam 36 maça çıkmış ve oynadıgı futbolla taraftarın sevgiliisi olmuş hatta blacburn tarafından bu sezonda oynaması için teklif almış bir oyuncudan bahsediyoruz...

ayrıca Gs ye transferinden önce 3 farklı ülkede saglık kontrolünden geçti...insanlar haber yaparken ellerini vicdanlarına koysunlar...

mertayasava
01.Eylül.2006, 19:16
Her gelen oyuncu içi yapıyorlar nerdeyse Bkz.Diatta

King_91
01.Eylül.2006, 19:17
allahım yarabbim adnan sezgin imza toreninde acıkladı 3 kere saglık muayenesinden gecmis adam hatta adnan sezgin 3.yü yoksa sakat mı haberleri cıkmasın diye rica edip yaptırtmıs nasıl bir basındır bu yaa

Emurafu
01.Eylül.2006, 19:22
Lincoln bile hala sakat diyorlar acaba lincoln sakat olmasa nasıl oynardı:)

Raporu basına vereceksin sonra sucaklar...

Ilhan
01.Eylül.2006, 19:23
Yalan haber olarak düşündüğünüz konuyu buraya neden açıyorsunuz? Madem basına güvenmiyorsunuz, güvenmediğiniz kaynaklardan aldığınız haberleri buraya yazmayınız. Ayrıca Nonda ile alakalı açılmış birkaç konu gördüm, sanırsam bunların GS transfer haberleri altına yazılması gerekir. Ayrı ayrı konular açmaya lüzum yok bence.

Mirza
01.Eylül.2006, 19:24
Yalan haber olarak düşündüğünüz konuyu buraya neden açıyorsunuz? Madem basına güvenmiyorsunuz, güvenmediğiniz kaynaklardan aldığınız haberleri buraya yazmayınız. Ayrıca Nonda ile alakalı açılmış birkaç konu gördüm, sanırsam bunların GS transfer haberleri altına yazılması gerekir. Ayrı ayrı konular açmaya lüzum yok bence.

Ilhana katılıyor ve altına imzamı atıyorum. Kilitli.