PDA

View Full Version : TSL 12. Hafta | Vestel Manisaspor - Bursaspor

RoNNiE91
08.Kasım.2006, 04:37
http://img112.imageshack.us/img112/7536/manisawu8.gif (http://imageshack.us)http://img136.imageshack.us/img136/1025/bursasporkm6.gif (http://imageshack.us)

Stad: 19 Mayıs
Tarih: 10 Kasım 2007
Saat: 14:00

anilton
08.Kasım.2006, 05:20
Manisa kendi evinde kazanır...

Memedov
08.Kasım.2006, 07:31
Berabere biteceğini düşünüyorum olmadı Bursaspor kazansın.:)

El Comandante
08.Kasım.2006, 07:38
Valla haftanin en zor maclarindan birisi.

Manisa kazanir diyecegim olabilir.
Berabere biter diyecegim yine olabilir.
Bursa kazanir diyecegim,son haftada takim morallendi,cikis aramak istiyor olabilir.

Yani 3 ihtimalli bir mac.Ne olursa olsun süpriz olmaz.

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 07:53
Manisa favorim.

Cengo
08.Kasım.2006, 10:00
bursa dağıldı, yönetimsel ve parasal sıkıntı var.
manisa banko..

RaSenGan
08.Kasım.2006, 22:13
Bursa alır belki.

gezenti
09.Kasım.2006, 02:09
bursa dağıldı, yönetimsel ve parasal sıkıntı var.
manisa banko..

Bu lafını maç sonu suratına çarparım.
1-)Bursasporun "B"sini ve Manisassporun "M"sini büyük yazmalısın.Fenerbahçeyi küçük mü yazıyorsun?
Bursa dağaldı.Neye göre kime göre.Geçen hafta kazanan takım galiba Bursaspor değildi.Manisa banko.O mantıkla ilerlersek Manisaspordan Vestel çeklildi küme düştü öylemi?O yapılan açıklamalar.Bursaspor başkanının aşırı zekiliğinden kaynaklanıyor.Neden mi hiçkimse alıcağını bağışlamayordu.Ama o açıklamadın sonra bir çoğu alıcaklarından vazgeçti.
Anladın!!!
Maç hakkında yorumuma gelicek olursak bence ki temennim Bursaspor alır.Çünkü sakatlar yavaş yavaş düzeliyor.Türkiyenin en iyi tesisininde verdiği motiveyle kazanıcaktır.Ama Manisaspor kazanırsa da o kadar üzülmem ligin dişli
ekiplerinden.....

Aykan19o3
09.Kasım.2006, 09:18
Manisa favori ama Bursada sürpriz yapabilir.

RoNNiE91
09.Kasım.2006, 21:37
Bence berabere biter veya Manisa alır.Bursa şu sıralar toparlanmak istiyor bunun için bastıracaklar.Açıklar verirlerse kötü olur.

Fıratcan Alçınkaya
09.Kasım.2006, 23:11
1-1 berabere bitti maç...

RoNNiE91
10.Kasım.2006, 01:58
Manisa 1 puanı kurtardı
Turkcell Süper Lig'in 12. hafta karşılaşmasında Vestel Manisaspor ile Bursaspor, Manisa 19 Mayıs Stadı'nda karşı karşıya geldi. İlk yarısı Bursaspor'un 1-0'lık üstünlüğü ile sona eren karşılaşma 1-1'lik eşitlik ile sona erdi. Yoğun yağış altında oynanan maçta konuk ekibin golü 41. dakikada Fransız golcü Herve Tum'dan gelirken Manisaspor'un golü 90. dakikada Ümit Bozkurt'tan geldi.

Bulduğu golün ardından oyunu kendi yarı sahasında kabul eden Bursaspor, ev sahibi ekibin karşılaşmanın son dakikasında bulduğu gole engel olamayınca sahadan iki takım 1'er puan ile ayrıldı.

Bu sonuçla Vestel Manisaspor puanını 13'e, Bursaspor ise 12'ye yükseltti.

Kaynak: sporx.com ve İHA

BlackEagle19o3
10.Kasım.2006, 02:33
Manisa rahat kazanması gereken maçta 1 puanı 90'da kurtarmış.
2 takıma da tebrikler...

Cengo
10.Kasım.2006, 02:39
Bu lafını maç sonu suratına çarparım.
1-)Bursasporun "B"sini ve Manisassporun "M"sini büyük yazmalısın.Fenerbahçeyi küçük mü yazıyorsun?
Bursa dağaldı.Neye göre kime göre.Geçen hafta kazanan takım galiba Bursaspor değildi.Manisa banko.O mantıkla ilerlersek Manisaspordan Vestel çeklildi küme düştü öylemi?O yapılan açıklamalar.Bursaspor başkanının aşırı zekiliğinden kaynaklanıyor.Neden mi hiçkimse alıcağını bağışlamayordu.Ama o açıklamadın sonra bir çoğu alıcaklarından vazgeçti.
Anladın!!!
Maç hakkında yorumuma gelicek olursak bence ki temennim Bursaspor alır.Çünkü sakatlar yavaş yavaş düzeliyor.Türkiyenin en iyi tesisininde verdiği motiveyle kazanıcaktır.Ama Manisaspor kazanırsa da o kadar üzülmem ligin dişli
ekiplerinden.....

Uçmuşssun, istemiyorsan gidersin Bursa fan sitelerine!..
Aşırı fanatiksin, yolun kötü olur sıradan bir user değilim haberin ola..

Merslinliyim ben, ne Bursa ile işim olur ne de Manisa ile.
Küçümseme gibi bir niyetim olsa daha değişik şeyler yazarım, sadece o kelimleri değil tüm harfleri küçük yazmışım, bil ki o anda üşenmişiz,bırakmışız öyle..

Bursa'da şu an acil para sıkıntısı var mı yok mu onu söyle istersen?

Fietra 10
10.Kasım.2006, 03:12
Manisa'nın kazanacagını düşünüyordum ama Bursa 90'da kaçırmış maçı..Haftaya evlerinde iddalı olur Bursa..

RaSenGan
10.Kasım.2006, 03:13
Ah be Bursa.

Memedov
10.Kasım.2006, 03:37
Dedigim gibi macin berabere bitecegi belliydi. Birazda uzulmedim degil 3 puani Elinden kacirdi Bursaspor.

gezenti
10.Kasım.2006, 07:26
Uçmuşssun, istemiyorsan gidersin Bursa fan sitelerine!..
Aşırı fanatiksin, yolun kötü olur sıradan bir user değilim haberin ola..

Merslinliyim ben, ne Bursa ile işim olur ne de Manisa ile.
Küçümseme gibi bir niyetim olsa daha değişik şeyler yazarım, sadece o kelimleri değil tüm harfleri küçük yazmışım, bil ki o anda üşenmişiz,bırakmışız öyle..

Bursa'da şu an acil para sıkıntısı var mı yok mu onu söyle istersen?

Ne bu tehtitkar tavırlar anlamış değilim.Bak dediğim çıktı.Manisa son dakka da gol bulmasaydı Bursaspor yeniyordu.Madem öyle sıradan user değilsin o zaman kendine yakışanı yap ve sitede bazı yazım yanlışlarına noktalama işaretlerine dikkat etki diğer üyelere örnek ol.Farkını göster.
Bak ben yok demedim.Ama bu sıkıntı diğer başkanlar zamanında da vardı.Sadece başkanın yaptığı zekilik sayesinde bir sürü kişi alıcaklarını bağışladı.Olay bundan ibaret para sorunu büyütülmesi gereken bir sorun değil.
Senin yorumuna göre Bursa dağaldı herşey bitti Manisa banko dedin.Ama tahmininde ne kadar yanlış olduğunu görmüş oldun böylece.Benim mesajımda az daha gerçekleşiyordu ama napalım kısmet önümüzdeki maça...