PDA

View Full Version : TSL 17.Hafta GB OFTAS - Galatasaray

CeNTeR_TR
17.Aralık.2006, 18:37
23 Aralık 2007

GB OFTAS - Galatasaray 19:00

Oftaş yenerde üst sıralara çıkacak :)

BlackEagle19o3
17.Aralık.2006, 23:45
Oftaş bu maçtan puan almalı!

El Comandante
17.Aralık.2006, 23:58
Maci aliriz,ilk yariyi lider kapatiriz.

Fernando Gago
18.Aralık.2006, 02:12
Oftaş çok koşan ve genç bir takım ama onun dışında pek özellikleri yok..Galatasray kazanır en süpriz skor braberlik olur

Ahmet_77
21.Aralık.2006, 03:22
Kolay maç olur.Alırız. ;)

Emurafu
21.Aralık.2006, 03:29
Bu maç bizim çünkü;

Stejovski ve Sandro cezalı:)

PesimiSTyLa
21.Aralık.2006, 03:33
Bencede alır lider geceriz ilk yarıyı dont panic ;;)

GebzeLi1907
21.Aralık.2006, 03:33
GaLatasaray'dan Puan kaybı bekLiyorum.

RaSenGan
21.Aralık.2006, 03:37
İyi oyunumuzla 3 puan alaraki devreyi lider kapatırız.

Emurafu
21.Aralık.2006, 03:44
Oftasın herseyi olan iki oyun cezalı bunları göz ardı etmeyin..

Stejovski---Takımın beyni..
Sandro---Savunmaları genelde zorlar,Teknik biri

İkiside iyi pas yapan adamlardı..

Bu iki oyuncuda cezalı....

uAburak89
21.Aralık.2006, 03:56
Rahat alacağız, Oftaş bize rakip olamaz..

GeNç KaRTaL
21.Aralık.2006, 04:26
Galatasaray kazanır bence.Gb Oftaş'ın 2 önemli oyuncusuda cezalıymış.Kazanıp lider bitirmek isteyeceklerdir.Belki beraberlikte olabilir.

TürkuAz
21.Aralık.2006, 06:16
Çok rahat kazanır, ligi lider kapatırız..

RoNNiE91
21.Aralık.2006, 18:28
Galatasaray kazanır.Oftaş'ın etkili olacağını pek sanmıyorum.

RaSenGan
21.Aralık.2006, 21:08
Forvette Nonda-Serkan

Cimbom'da sıkıntı bir türlü bitmiyor... Lincoln ve Linderoth'un sakatlığı, Hasan Şaş'ın ise cezası nedeniyle G.Birliği OFTAŞ maçında oynamayacak olmasıyla zor günler yaşayan Galatasaray, Ümit Karan ve Hakan Şükür'ün sakatlığıyla bir darbe daha aldı. İki oyuncunun bu hafta takımda yer alıp almayacakları belirsizliğini korurken Teknik Direktör Kalli'nin bu karşılaşmada forvette Nonda-Serkan ikilisini oynatmayı düşündüğü öğrenildi.

Kaynak: Takvim

Emurafu
21.Aralık.2006, 21:40
Kallinin durumuda kritik..Kalli Ankaraya gidebilir ama sahada yerini yine alamayabilir...

LaKe
21.Aralık.2006, 23:30
Eksiklerimiz bizi çok etkiliyor son maçlarda. Oftaş'ı yenip lider bir şekilde ilk yarıyı tamamlamalıyız. Galatasaray için çok kolay bir maç olmayacağını düşünüyorum. Ama sonuçta yeneriz gibime geliyor. Başarılar Galatasaray'ımıza.

YusufT
22.Aralık.2006, 01:57
Bu maç bizim çünkü;

Stejovski ve Sandro cezalı:)

Serkan Atak var.. süper adam

Emurafu
22.Aralık.2006, 02:47
Kalli götürülmedi..Ankaraya:(

Kallinin gitmemesi kötü oldu..Ahmet Akçanı takan yok.

GeNç KaRTaL
22.Aralık.2006, 02:49
Kalli'nin durumu bayağı ciddi herhalde.Kalli yaşlı birisi.Allah korusun..

Emurafu
22.Aralık.2006, 02:51
Doktoru Açıklama yaptı önemli bir hastalıgı yok dedi..Kalli yaşlı ya bünyesi zayıf demekki..

GeNç KaRTaL
22.Aralık.2006, 03:03
Doktor zaten önemli hastalığı olsada söylemezki.Yaşlıların bünyesi zaten zayıf olur genelde.:D Ondan dolayı yaşlıyken geçirilen hastalıklar tehlikelidir..

WebMaster91
22.Aralık.2006, 03:34
Rahat alırız..Maratondan beleş bilet buldum :D:D..Maç boyu susmak yok :D..

MeMo
22.Aralık.2006, 04:07
Galatasaray yönetiminin Kalli'yi getirirken bu olacaklarıda düşünmesi gerekirdi bence.

BeeTLeJuiCe
22.Aralık.2006, 04:26
Rahat alırız..Maratondan beleş bilet buldum :D:D..Maç boyu susmak yok :D..

hehe her maçtan önce dağıtıyolar bilet zaten:D Ankarada kale arkası satılıyor zaten maratonları hep beleş dağıtıyolar.

Bir Fenerli olarak Oftaş'ın puan almasını istiyorum ki bunu yapabilecek bir takım. Ofans oyuncuları son derece hızlı Servet formda olmaz ise Galatasaray'ı sıkıntıya sokabilir. Sonuç olarak Galatasaray Ankara'dan puan almadan dönmez.

Emurafu
22.Aralık.2006, 04:27
Adam grib olmuş yönetim yapsın..Allah Korusun Eski bir hastalıgı meydana gelse ozaman yönetime kızarız..Kalli yaslı oldugu için iyileşmesi geç olabilir..Bünyesi zayıf çünkü..

Belki kalli bu hastalık mana edilir gönderilir..

Kalli baskarsın Telefonla Ahmeti arar akıl verir:)

hehe her maçtan önce dağıtıyolar bilet zaten:D Ankarada kale arkası satılıyor zaten maratonları hep beleş dağıtıyolar.

Bir Fenerli olarak Oftaş'ın puan almasını istiyorum ki bunu yapabilecek bir takım. Ofans oyuncuları son derece hızlı Servet formda olmaz ise Galatasaray'ı sıkıntıya sokabilir. Sonuç olarak Galatasaray Ankara'dan puan almadan dönmez.
Sana kötü haberim var Ofans oyuncularının ikisi cezalı..Sterjovski,Sandro

Bizdede Kalli sakat:D

World Hollow o1
22.Aralık.2006, 04:36
Oftaş'a cani gönülden başarılar diliyorum..:p

a.arıcı-11
22.Aralık.2006, 04:42
arkadaşlar 19 mayıs stadının zaminin ne kadar kötü olduğunu göz ardı etmeyelim bakınız:geçen hafta oynanan gençlerbirliği-FENERBAHÇE maçı

teknik olarak zaten oftaş galatasaraya rakip olamaz ama helsinborg-avusturia wien de rakip olamazdı futbol üç ihtimalli bir oyundur maç sahada kazanılır centilmence bir maç olsun yeter(gerçi hassan olmayınca ister istemez öyle oluyo:D)

Emurafu
22.Aralık.2006, 04:52
arkadaşlar 19 mayıs stadının zaminin ne kadar kötü olduğunu göz ardı etmeyelim bakınız:geçen hafta oynanan gençlerbirliği-FENERBAHÇE maçı

teknik olarak zaten oftaş galatasaraya rakip olamaz ama helsinborg-avusturia wien de rakip olamazdı futbol üç ihtimalli bir oyundur maç sahada kazanılır centilmence bir maç olsun yeter(gerçi hassan olmayınca ister istemez öyle oluyo:D)Hasanı iyice cani yaptınız..Bu arada Fenerbahceyi büyük harfle yazmana gerek yok..

Bu arada Maçın Hakemi:Kuddusi beni çok düsnüdürüyor..Kuddusi her zaman hata yapar maçlarda..

BeeTLeJuiCe
22.Aralık.2006, 04:54
Sana kötü haberim var Ofans oyuncularının ikisi cezalı..Sterjovski,Sandro

Bizdede Kalli sakat:D

Cezalı olmaları kötü oldu :D Serkandı galiba o var bide oda iyi oyuncu :)

SaRPeR1903
22.Aralık.2006, 05:47
Rahat olmasa bile Gs kazanır..

Emurafu
22.Aralık.2006, 06:04
İlerde Serkan-Nonda olursa hemen Kalliyi topa tutmayın..

Ümit kadroda yeralmadı. Hakan var, büyük olasılıkla oynayacak
Büyük ihtimal son sivas macının ilkonbiri olacak..

Ahmet Akcan yerine Adnan Sezgin baksa daha iyidir belki de.Bu sene teknik ekip berbat. 92’den kalmalar..

Universal
22.Aralık.2006, 06:50
Zemin kötü bu G.Saray'ı etkileyebilir. Avrupa yorgunu olmasıda maça başlaamdan önce dezavantaj ben OFTAŞ'ın puan alabileceğini düşünüyorum.

TR.CaPTaiN
22.Aralık.2006, 06:54
Oftaş'ın seyircisi olmadığından Galatasaray büyük ihtimalle kendi evinde gibi oynar. Oftaş genç,disiplinli bir takım. Galatasaray'ı zorlarlar.

YusufT
22.Aralık.2006, 18:26
Cezalı olmaları kötü oldu :D Serkandı galiba o var bide oda iyi oyuncu :)

Serkan Atak, adam müthis oynuyor.

Emurafu
22.Aralık.2006, 19:59
Zemin kötü bu G.Saray'ı etkileyebilir. Avrupa yorgunu olmasıda maça başlaamdan önce dezavantaj ben OFTAŞ'ın puan alabileceğini düşünüyorum.
Batuhan yorgunluk takımı etkilemez..Bizi zemin ve Kallinin olmayısı etkiler..Kalli kötü olabilir ama olmayısı bazı oyuncularda rahatlık meydana getirir..Ahmet akcanın takan olmaz..Son wien macının kazanamamamızda bunuda sebebbi var...

IcedEarth
22.Aralık.2006, 20:05
Bu maçta tribünde olacak olmak benim için gurur verici. Eğer oynarsa Hakan Şükür'ü canlı canlı izlemiş olacağım. Çok heyecanlıyım.

TürkuAz
22.Aralık.2006, 20:07
3 günlük arayla maça çıkmak bizi etkilemez, eskilerden alışığız. Başka takımlar kadar etkilenmiyoruz. Bu faktör, bahane olmamalı..

Kazanırız.

Emurafu
22.Aralık.2006, 21:03
Karan sakat:(
Hakan sükür hafif sakatlıgı var yinede götürüldü...

sabri oynarsa bu maç yine 8-9 tane sağdan isabetsiz orta bizi bekliyor.Ayrıca Ön direge kornerler bekliyor...Bu arada Hakan balta insallah takımdan kesilmez..Ntv hakan balta oynamayabilir dedi..Öyle bir hata olmaz sanırım..

*---------------orkun--------------*
uğur-----servet--------song----hakan
----barış---------topal---volkan----
------------arda--------------------
--------nonda---------serkan--------

Fıratcan Alçınkaya
22.Aralık.2006, 21:19
İçimden bir ses GS nin puan bırakıcağını söylüyor.. Oftaş bu haftayı puansız bırakmaz...

Aydin
23.Aralık.2006, 00:40
3 günlük arayla maça çıkmak bizi etkilemez, eskilerden alışığız. Başka takımlar kadar etkilenmiyoruz. Bu faktör, bahane olmamalı..

Kazanırız.

bundan 5 sene önce bu dediğin doğru olurdu. şimdi takımın yarısından fazlası değişmiş. eskiden alışık nasıl olunabilir ki. takımın adı aynı sadece. oyuncuları değil. hadi oyuncular da aynı oldu diyelim. şaş var şükür var. biri 32 diğeri 36 yaşında.

yani eskilerden alışık olmak bir işe yaramaz.

Ahmet_77
23.Aralık.2006, 03:03
İlk Yarı 0-0

El Comandante
23.Aralık.2006, 03:04
Rezil bir futbol oynadi iki takim da.Mac cok zevksiz geciyor.
Lincoln ve Linderoth´u gercekten cok ariyoruz.Lincoln´süz oyun kuramiyoruz.Hakan Sükür,Sabri takimin en berbat isimleri oldular ilk yarida.
Serkan Calik-Sabri
Özgürcan-Hakan Sükür degisiklikleri olabilir.

Rodrigo Tello
23.Aralık.2006, 03:11
2. yarı Gs fizik olarak sıkıntı cekebilir.Karsısındada Oftaş gibi çok koşan takım olunca baya bir sıkıntı yasayabilir Galatasaray..

El Comandante
23.Aralık.2006, 03:15
Oftasspor gereginden fazlaca faul yapiyor.Onlar zaten hic oynamiyorlar,rakibin ayagina top geldiginde,gidip rakibi deseyim,topu alayim,uzaklastirayim havasindalar ;)

uAburak89
23.Aralık.2006, 03:19
Oftaş beraberliğe oynuyor, çok sert ve kapalı bir oyun anlayışları var.. Oyunu açamıyoruz, kanatlara yayamıyoruz son derece sıkıcı bir maç.. Aklımda kalan 2 pozisyon oldu ilk yarıda, birincisi Servet'in 3 kişiyi geçip Arda'nın önünde kalan ve Arda'nın önü bomboşken çekemediği şut.. İkincisi de Mehmet Topal'ın kornerden gelen topa vurduğu ve az farkla auta giden şutu..

İkinci yarı Sabri - bıktım bu adamdam - çıkmalı yerine Mehmet Güven, Kral'ın yerine de Serkan Çalık girmeli.. Ama Ahmet Akcan bu değişiklikleri 86 dan önce yapar mı, bilemiyorum..

batuhanry
23.Aralık.2006, 03:35
Mehmet Topal'ın frikiği direği yalamış :|

fenerbahce_1907
23.Aralık.2006, 03:41
Sabri cıktı,Mehmet Güven girdi.

Roberto Baggio
23.Aralık.2006, 03:49
Bu futbolumuzla artık yeni lideri alkışlayalım Sivasspor;ama Allah'tan umut kesilmez...

fenerbahce_1907
23.Aralık.2006, 03:51
Hakan Balta cıktı,Volkan Yaman girdi.

Aşk-ı Şehir
23.Aralık.2006, 03:53
Ali Ferahbod bile heyecanlanamıyo çok zevksiz bir maç :D

fenerbahce_1907
23.Aralık.2006, 03:55
Serkan Çalık girdi.Barış Özbek cıktı.

batuhanry
23.Aralık.2006, 03:55
Yazıklar olsun ya buraya kadar lider gelip burda bırakmak yazık...

Aşk-ı Şehir
23.Aralık.2006, 03:56
Kaleci Recep önemli bir pozisyonu çıkardı.

batuhanry
23.Aralık.2006, 04:00
Ah Nonda ah..

Aşk-ı Şehir
23.Aralık.2006, 04:02
Kalli takımın başında yok ve yine gol atamayıp kazanamıyoruz.

fenerbahce_1907
23.Aralık.2006, 04:07
0-0 bitti maç.Lider girdiği haftayı 3. bitirdi Galatasaray.

batuhanry
23.Aralık.2006, 04:07
Bitti Allah kahretsin ya :mad:

MeMo
23.Aralık.2006, 04:08
Tebrikle OFTAŞSpor ligin ilk yarısını Galatasaray'ın üstünde bitirmek çok çok iyi oldu :)

Fernando Gago
Ohh bee Lideriz :D

Tebrikler Oftai ...

Aşk-ı Şehir
Maç berabere bitti. Sivasspor liderliğe yükseldi helal olsun valla.

GodfatheR
23.Aralık.2006, 04:09
Tebrikler OFTAS ve liderlik el degistirdi

fenerbahce_1907
Ohh bee Lideriz :D

Tebrikler Oftai ...

Lider Sivasspor galiba.

El Comandante
Yaziklar olsun ruhsuz,isteksiz futbolculara.Galatasaray formasi altinda oynamak okadar kolay degildir,bizi bu hallere düsürenleri Allah´a havale ediyoruz.

EreN
OF beee..
oftaşı seviyoruz.
Gs kötü oynadı ama çok eksiği vardı haksız mıyım :)

shamur1
23.Aralık.2006, 04:10
Gs kan kaybetmeye dvm edıyor. devre arasında transfer şart.

T_A_N_E_R
23.Aralık.2006, 04:11
cok ruhsuz bir galatasaray vardi sahada umarim devre arasi iyi gelir takimimiza..

El Barto
23.Aralık.2006, 04:11
Galatasaray'ın önce aklı basında bir yönetim kurulu transferi yapması gerekli. :)

Aydin
23.Aralık.2006, 04:12
Yaziklar olsun ruhsuz,isteksiz futbolculara.Galatasaray formasi altinda oynamak okadar kolay degildir,bizi bu hallere düsürenleri Allah´a havale ediyoruz.

o kadar gaza gelmemek lazım. hava şartları + 3 günde 1 maç gibi bahaneler sıralanabilir ama oftaş harika defans yaptı. doğru düzgün pas yaptırmadılar bile. bunları da göz önüne alarak konuşun bence. 2 gün sonra yine bu oyuncuları kral ilan edeceksiniz çünkü.

M.Scofield
23.Aralık.2006, 04:12
Gs kan kaybetmeye dvm edıyor.
sanki sürekli puan kaybediyoruz

JunkChorn
23.Aralık.2006, 04:13

yazıklar olsun deme be usta yakışmıyor sana..hiç ama hiç şaşırmadım zaten hep böyle oynuyordu galatasaray.+90larda az gol atmadı hep çekirge sıçradı..Geçmiş olsuın..Sivas'a da helal olsun..

Mutlaka Galatasaray toparlanmalı çünkü Avrupa'da maçları var ve ülkemizin puana ihtiyacı var:(

GodfatheR
23.Aralık.2006, 04:13
Biz Sivas'ı yendik liderin Fener olması lazım.Bu arada son zamanlarda seyrettığim en sıkıcı maçlardandı.İki takımda bişey oynamadı,maçın hakkı beraberlikti.

El Comandante
23.Aralık.2006, 04:14
Devre arasinda Kalli ve futboldan cakmayan tayfasi defolsunlar kulüpten.
Ruhsuz futbolculari istemiyoruz !

Allah´in izniyle de Özhan Canaydin ve tayfasindan da kurtulacagiz Mart ta.

GebzeLi1907
23.Aralık.2006, 04:15
Gs den puan kaybı bekLiodum beni yanıLtmadıLar SağoLsunLar Çok Şükür..
bundan Sonra LiderLik Galatasaray'a Zor gecer gibime geLiyor.

El Comandante
23.Aralık.2006, 04:16
o kadar gaza gelmemek lazım. hava şartları + 3 günde 1 maç gibi bahaneler sıralanabilir ama oftaş harika defans yaptı. doğru düzgün pas yaptırmadılar bile. bunları da göz önüne alarak konuşun bence. 2 gün sonra yine bu oyuncuları kral ilan edeceksiniz çünkü.

Allah askina Carsamba günü sanki cok zor mactan cikmisiz da,futbolcular cok yorulmusta öyle gelmisiz Ankara´ya.

Arda,Nonda,Baris,Mehmet Topal disinda futbol oynayan yoktu yav.Isteksizlerdi,sanki 2.ile aralarinda 10 puan fark var da ligden kopmusuz gibi.

El Barto
23.Aralık.2006, 04:17
Allah´in izniyle de Özhan Canaydin ve tayfasindan da kurtulacagiz Mart ta.

O biraz zor Lise tayfası gayet memnun yönetimden aday olsun yine seçilir.

RaSenGan
Baran yeneriz bişey demezsin yenildik mi başlarsın futbolculardan yazıklar olsun demeye yöneticilerden çıkarsın.Kazanamadıysak bunun nedenleri belli.Kalli takımın başında yok,3 gün önce bir maç yaptık oyuncular yorgun,Oftaş çok iyi defans yaptı.Goller atabilirdik ama olmadı.2.sezona yeni takviyelerle başlayıp emanet ettiğimiz liderlik koltuğunu geri alırız.

PesimiSTyLa
Takım kötü oynadı ama eksikleri de coktu. Galibiyette nasıl seviniyor, helal olsunn diyorsam yine tkımımın arkasındayım. Futbol sonuçta, her sonuca gebe ve en son olarak da şunları diyorum :

Ölüm varmış, korku varmış. Bu dünyanın sonu varmış.
Bizim için yoktur tasa, sen kalbimde yaşadıkça.
BASARILAR GELİR GECER, ASALETİN BİZE YETER.
Deplasmanda Sami Yen de taraftarın hep seninle !!!

shamur1
23.Aralık.2006, 04:18
sanki sürekli puan kaybediyoruz

Hay allahım ya demıcem demıcem dıyorum ama ne kadar sorunLu arklar var ya . Gs kan kaybedıyor demek puan kaybedıyor demek mı iLla ? Uefa grubundan zorla çıktı son maçında evınde A.Wıen'e gol atamadı yenemedı. Macı satacak denılen Bordeoux 2-0 dan 3-2 almasaydı gruptan çıkamıyordunuz yaLanmı ? bu ne ya herşeyın iyisi biziz en süper biziz mantığını bırakın ya. hiçbirşey demicez heralde daha da birşey yazmıyacam forumda bu ne ya !

Aydin
Gs den puan kaybı bekLiodum beni yanıLtmadıLar SağoLsunLar Çok Şükür..
bundan Sonra LiderLik Galatasaray'a Zor gecer gibime geLiyor.

fikstür avantajı gs'de. yine de bence sakatlarla şununla bununla bitebileceği en iyi yerde bitirdi.

Aşk-ı Şehir
Biz Sivas'ı yendik liderin Fener olması lazım.Bu arada son zamanlarda seyrettığim en sıkıcı maçlardandı.İki takımda bişey oynamadı,maçın hakkı beraberlikti.

İkili averaja sezon sonu bakılır ;;)

Aydin
23.Aralık.2006, 04:19
Takım kötü oynadı ama eksikleri de coktu. Galibiyette nasıl seviniyor, helal olsunn diyorsam yine tkımımın arkasındayım. Futbol sonuçta, her sonuca gebe ve en son olarak da şunları diyorum :

Ölüm varmış, korku varmış. Bu dünyanın sonu varmış.
Bizim için yoktur tasa, sen kalbimde yaşadıkça.
BASARILAR GELİR GECER, ASALETİN BİZE YETER.
Deplasmanda Sami Yen de ultrAslan hep seninle !!!

burası ultraslan forumu değil. bir daha böyle mesajlar yazarsan yazarlığın elinden alınır.

Sekopej
23.Aralık.2006, 04:21
Açıkçası son dakikalarda Galatasaray nasılsa gol atar diye hazırlamıştım kendimi. Olmayınca sevincim aşırı oldu.:)

Fenerbahçe ligde kötü oynuyor, Galatasaray muhteşem, hatta 3. haftada lig şampiyonluğu kesin UEFA Kupası bile Galatasaray'ın yorumlarının üstüne ilk devreyi Galatasaray'ın üzerinde tamamlamamız çok iyi oldu.

Oftaş savunmada gösterdiği başarıyı hücumda gösteremedi, zaten hücumda da etkili olabilseler daha yukarlarda olurlardı. Galatasaray oyunculardan önce Teknik Direktör bulması lazım bence...

GebzeLi1907
23.Aralık.2006, 04:22
İkili averaja sezon sonu bakılır ;;)

Yoo Puan Durumun YapıLdığı Her an bakıLır..

Aşk-ı Şehir
23.Aralık.2006, 04:23
Benim bildiğim sezon sonu bakılıyor.;)

El Comandante
23.Aralık.2006, 04:24
Baran yeneriz bişey demezsin yenildik mi başlarsın futbolculardan yazıklar olsun demeye yöneticilerden çıkarsın.Kazanamadıysak bunun nedenleri belli.Kalli takımın başında yok,3 gün önce bir maç yaptık oyuncular yorgun,Oftaş çok iyi defans yaptı.Goller atabilirdik ama olmadı.2.sezona yeni takviyelerle başlayıp emanet ettiğimiz liderlik koltuğunu geri alırız.

Yav herseye tozpembe bakmaya alismissiniz siz.Sanki Kalli bastayken durumumuz cok iyiydi ? Bakin bakalim sezon basindan beri oynanan futbola,kac hafta iyi futbol gördük ? Uefa Kupasinda nasil bir üst tura ciktik ?

Ben bunlari her zaman söylerim,iyi gün taraftari degilim,baskalariyla karistirma beni Aygün ...

PesimiSTyLa
23.Aralık.2006, 04:25
burası ultraslan forumu değil. bir daha böyle mesajlar yazarsan yazarlığın elinden alınır.

Hocam o sadece bi tezahürat ve bende takımımın arkasında oldugumu belirtmek için yazdım... şaşırdım bu çıkışa?? Neyse sorun degil editledim msjı...

Universal
23.Aralık.2006, 04:26

Ben demiştim demeyi sevmem ama yorumda haklı çıktım. Maç başladığı gibi bitti. Maçı izlemedim.

uAburak89
23.Aralık.2006, 04:28
Olmadı, yakışmadı.. Maç hakkında söylenecek fazla birşey yok, tam bir beraberlik maçıydı.. Taraftara yazık oldu, iyi desteklemişlerdi.. Oftaş istediği bir puanı sert oyun anlayışı ile aldı.. Lider kapatmak vardı devreyi ama olsun 1 puan gerideyiz sonuçta çok fazla bir fark yok.. Lig çok zevkli geçiyor bu sene 4 tane şampiyonluk adayı var, umarım ipi biz göğüsleriz.. Devre arasında adam gibi takviyeler yapılır ve eksiklerimiz takıma zımba gibi dönerse, rahat şampiyon oluruz.. Kilit maçlar derbiler olur, umarım FB derbisini içerde oynayacak olmanın avantajını kullanabiliriz..

Son olarak, Sabri'ye burdan sevgi ve saygılarımı iletiyorum (!), o fırlattığı ayakkabıları.. ( Anladınız siz onu ) :p :D

Maksic
23.Aralık.2006, 04:29
Yav herseye tozpembe bakmaya alismissiniz siz.Sanki Kalli bastayken durumumuz cok iyiydi ? Bakin bakalim sezon basindan beri oynanan futbola,kac hafta iyi futbol gördük ? Uefa Kupasinda nasil bir üst tura ciktik ?

Ben bunlari her zaman söylerim,iyi gün taraftari degilim,baskalariyla karistirma beni Aygün ...Kelimesi kelimesine kadar katılıyorum kardeş Ümit Karan'ı ve diğerlerini küstüren kim?Kalli hiç yoktan yere saçma sapan disiplin oyunlarıyla takımı berbat ettin UEFA'da şansa çıktık gruplardan transfer yapılmasın yapılacaksa teknik adam gelsin yeter ayrıca grip olan birinin maça çıkmaması normaldir ama grip olan biri Almanya'ya giderse maç saati çok karmaşık bir durum madem gripsin kal evinde bu bana ilginç geldi açıkçası

Aydin
23.Aralık.2006, 04:31

sen de bu kadar karamsar olma. Lincoln'den 3-4 maç yararlandık. ayhan-lincoln-linderoth gibi ortasahanın 3 as elemanıyla sezon boyunca 3 maç bile yapamadık sakatlıklardan dolayı ve bu takımda ilk 11 de oynayan 7 yeni oyuncu var. adaptasyon enformasyon bilmemnemasyon. bunların hepsini tart. ondan sonra karamsar ol bence.

Hocam o sadece bi tezahürat ve bende takımımın arkasında oldugumu belirtmek için yazdım... şaşırdım bu çıkışa?? Neyse sorun degil editledim msjı...

tezahurattır şudur budur öyle özlü sözleri imzana yazabilirsin.

RaSenGan
23.Aralık.2006, 04:34

Ben bunlari her zaman söylerim,iyi gün taraftari degilim,baskalariyla karistirma beni Aygün ...

Sabret Baran.Devre arası bakalım ne takviyeler olucak.Ondan sonra oyunumuzda ne gibi değişiklikler olucak bakalım.Devre arası çok çalışıp toparlanmalıyız.Sakatlarda iyileşicek.Daha ne isteyelim.Kalli'de hastalanırsa böyle gitsin evinde yatsın bıraksın T.D.'lüğü.Ama eğer sezon sonu lider değilsek o zaman bu takımda kimsenin işi yok.! Aydın abi senle hep aynı düşünüyoruz :)

El Comandante
23.Aralık.2006, 04:35
sen de bu kadar karamsar olma. Lincoln'den 3-4 maç yararlandık. ayhan-lincoln-linderoth gibi ortasahanın 3 as elemanıyla sezon boyunca 3 maç bile yapamadık sakatlıklardan dolayı ve bu takımda ilk 11 de oynayan 7 yeni oyuncu var. adaptasyon enformasyon bilmemnemasyon. bunların hepsini tart. ondan sonra karamsar ol bence.

Yav abi orasi apayri bir konu zaten.Neden sakatlandiklari,nicin bu kadar uzun sakatliklar yasadiklari,hayatinda MR cektirmeyen Linderoth´un uzun sakatligi falan onlar apayri bir konu.

Bizim bakmamiz gereken oynanan futbol,futbolculardaki isteklilik olmali.Istanbul B.B. macindaki gibi oynasinlar,isterlerse her maci yenilsinler,biz bisey demeyiz.Ama böyle istekli olmazsan,kazanma ruhu yoksa sende iste ozaman taraftarlar cildirir,Galatasaray formasini kimler tasiyor diye sorar kendisine.

EreN
23.Aralık.2006, 04:37

oftaş sadece defans yaptı desem :)

Aydin
23.Aralık.2006, 04:39
Yav abi orasi apayri bir konu zaten.Neden sakatlandiklari,nicin bu kadar uzun sakatliklar yasadiklari,hayatinda MR cektirmeyen Linderoth´un uzun sakatligi falan onlar apayri bir konu.

Bizim bakmamiz gereken oynanan futbol,futbolculardaki isteklilik olmali.Istanbul B.B. macindaki gibi oynasinlar,isterlerse her maci yenilsinler,biz bisey demeyiz.Ama böyle istekli olmazsan,kazanma ruhu yoksa sende iste ozaman taraftarlar cildirir,Galatasaray formasini kimler tasiyor diye sorar kendisine.

benim demek istediğim de şu. tamam takım çok kötü oynadı. a.wien maçı tamamen rezalet. sen o maç için bunları söyleseydin katılırdım.

ama bu maçta oftaşın futbolunu da es geçmeyin demek istiyorum. adamlar çok güzel oynatmadılar takımı. 5 pas yapamadı gs. buna dikkat çekmek istiyorum. gs kötü oynadı ama kötü oynamasının sebebi oftaşın direncinin yüksek olması. oyuncuların isteksizliği değil bence.

Maksic
23.Aralık.2006, 04:41
Ümit Karan gibi çok iyi bir oyuncunun eksikliğinide görmüş olduk eğer bu oyuncu yollarsa yönetim ve Kalli asrın hatasını yaparlar zaten her zaman yapıyorlarda...

JunkChorn
23.Aralık.2006, 04:42
İyi de aydın abi galatasaray sadece bu hafta kötü oynamadı ki avrupayı katmasak bu sene bir çok maçını +90larda kazandı..Ben son dakika da bile bir fenerli olarak Galatasaray alacak diyordum,aynı şekilde olmayınca aşırı tepki gösterdim..Lig neyse ama Avrupa'da böyle asla gitmez..O gruptan bu kadar şansla çıktıktan sonra mutlaka bişeyler yapılması lazım diyeceğim ama Başkan'ın açıklaması var paramız yok transfer çok yapılmayacak diye..Ancak ben iddaa ediyorum sadece elindekileri iyi kullansa çok iyi yerlere gidebilir..

Aydin
23.Aralık.2006, 04:46
tamam zaten ilk yarı performansları için ayrı konular açılacak. orada genel performans tartışılır. ben bu maçtan bahsediyorum.

El Comandante
23.Aralık.2006, 04:50
tamam zaten ilk yarı performansları için ayrı konular açılacak. orada genel performans tartışılır. ben bu maçtan bahsediyorum.

Abi Genclerbirligi Oftasta iyi oynamadi öyle.Vur,kir parcala taktigini almislar.Ama yine de futbolcular biraz bastirinca hemen ataklar bulduk.Yani bizimkilerde istek olsaydi,bu Oftasi dagitirdik bence ;)

JunkChorn
23.Aralık.2006, 04:51
Ben Oftaşın bu sene bi kaç maçına gittim orta'nın bile altında bir takım bence..

eGowiCh
23.Aralık.2006, 04:58
OFTAŞ zor bir deplasman, Fenerbahçe de kazanamamıştı.

Galatasaray son haftalarda kötü ve liderliği de kaptırdı, devreyi 3. bitirdi. Kötü günler başladı bence Galatasaray açısından zira aradaki puan farkı epey fazlayken birden Fenerbahçe öne geçti.

Aydin
23.Aralık.2006, 05:06
Zaten oftaşın özelliği iyi oynayan bir takım olması değil. iyi oynatmayan bir takım olması.

El Comandante
23.Aralık.2006, 05:13
Basketbol takimimizdaki ruh yok yav bu takimda.Taraftarlar mac boyunca takimi harika destekledi,son saniyeye kadar destekledi ama futbolcular da en ufak degisiklilik yoktu.Dakika 90+1 bizimkiler yürüyor,kaleciye geri pas oynuyor...

Kalli gitmedikce,bu kafalar degismedikce bu sene de basari zor...

Aykan19o3
23.Aralık.2006, 05:14
Galatasaray'ın beraber kalması güzel oldu..

Galatasaray çok kötü oynadı hatta maçın ortasında sıkıldım Barca maçı aklıma geldi izliycek bişey buldum diye sevindim :D

Fıratcan Alçınkaya
23.Aralık.2006, 05:20
İçimden bir ses GS nin puan bırakıcağını söylüyor.. Oftaş bu haftayı puansız bırakmaz...

Ne temiz kalpli adamım...

Bu kadar harcamadan sonra ligde lider değil GS, Avrupa'da 5.torba takımlarına yenilip rakip sayesinde gruptan çıkıyor durum iç açıcı değil...

eXcitinG
23.Aralık.2006, 05:23
GaLatasaray Orta saha da yaratıcı oyuncuLarını kaybettiği için uzun zamandır maçLarında zorLanıyor. Arda geçen sezon başında ki arda oLmayınca, LincoLn gibi bir star sakatLıkLarLa boğuşurken GaLatasaray çok zor durumda kaLdı. Şansının yardımı iLe yükseLdiği Uefa ve Ligde kazandığı son dakika goLLeri GaLatasarayı Ligin İLk yarısında en azından potanın en yükseğinde oLma şansını sağLadı.

Ben LincoLn Lü GaLatasarayın neLer yapabiLeceğini izLemek istiyorum. Şimdi GaLatasaray hakkında beLLi bir oyun pLanı, oyunu yönLendirecek oyuncudan yoksun oynayan bir GaLatasarayın yaptığı fazLa tartışıLmamaLı. KazanıLan bütün puanLar bence GaLatasaray için şu noktada ekstradır.

GeNç KaRTaL
23.Aralık.2006, 06:05
Galatasaray için tam zamanında geldi bu mola.Lig bir kaç hafta daha devam etse Galatasaray eksiklikleriyle puan kaybetmeye devam edebilirdi.

Birde bu maçta bende bir çok kişi gibi Galatasaray'ın son dakikalarda gol atmasını bekledim ama bu sefer olmadı.

Gs mevcut kadrosunu devre arasında iyi bir şekilde dinlendirirse ve sakatlarda erken dönerse Avrupa'da en azından kötü futbol olmaz,ligdede sonuna kadar şampiyonluğu takip eder.

SaRPeR1903
23.Aralık.2006, 06:48
Ne kalitesiz sıkıcı bir maçtı yahu,şaştım kaldım..

World Hollow o1
23.Aralık.2006, 06:51
İstediğim olduğu için mutlu ve huzurluyum.. :p

iki takımada 2. Dönemde Allah güç, kuvvet versin.. :)

YusufT
23.Aralık.2006, 07:30
Oftasda 3 oyuncu iyi oynadi: Tozo, Giray ve Hakan Aslantas, bu oyunculari begendim :)

Lincoln geri döööön.. Transfer sart.. 2 defans 1 ortasaha..

eXcitinG
23.Aralık.2006, 17:26
En iLginçi de KaLLi hastayım deyip maça geLmiyor ama ALmanya ya gitmesini biLiyor. Ankara ya kadar yoLcuLuk yapamıyorsan ALmanya ya nasıL gidiyorsun şaşıLacak iş.

Emurafu
23.Aralık.2006, 18:34
Hiçbir futbolcumuzu elestirmeye hakımız yok...

Grib oldugunu mana eden..Ankaraya gelmeyip Dün noel tatili için Almanyaya giden Kalli istifa diyorum...

Adama bakya hastayım diye ankaraya gitmiyor almanyaya gidiyor..Giderken 7 bavullan gitmiş..İnsallah geri gelmez...Doktorları Ankaraya gidemez diyor 2,5 saatlik yola gidiyor..

Takımın komutanı yok...Komutan Noel için almanyada oh...Hristiyanlar için noel 25'indemiş sanki kaçıyor kalli beyfendii..Yazıklar olsun sana kalli...

Fietra 10
23.Aralık.2006, 18:44
Çok sıkıcı bir maçtı..Kalli ise şaşırttı beni..hazır gitmişken hiç gelmesin :p