PDA

View Full Version : Lincoln'e Wolfsburg Talip Oldu

Universal
29.Nisan.2008, 21:16
Wolfsburg Teknik Direktörü Felix Magath, Lincoln’ü önümüzdeki sezon kadrosunda görmek istiyor.

http://www.goal.com/images/29557.jpg

Geçen sezon 30 milyon avro harcayan Wolfsburg Teknik Direktörü Magath’ın yazın takımına katmak istediği isim Galatasaraylı Lincoln. 29 yaşındaki eski Schalkeli yıldızın İstanbul’da çok mutlu olmadığı haberlerinin Almanya’ya ulaşması üzerine Wolfsburg devreye girdi.

Alman kulübünün Brezilyalı futbolcu için 5 milyon avro civarında bir teklif yapması bekleniyor. “Takımı sürükleyebilecek yıldızlara ihtiyacımız var” diyen Magath’ın eski Trabzonsporlu Marcelinho’ya güvenin azaldığı ve yeni bir oyun kurucuyu takıma katmak istediği vurgulanıyor. Magath, Bayern Münih antrenörüyken de 2006’da Lincoln’ü Bavyera’ya taşımak istemiş ancak kulübün ileri gelenleri Brezilyalının yerine Hollandalı ön libero Mark van Bommel’i takıma transfer etmişti.

Kaynak: Goal

TürkuAz
29.Nisan.2008, 21:17
Bende kadroda görmek istemiyorum, gitsin Wolfsburg'a..

ardafb
29.Nisan.2008, 21:18
Bence satılmalı

Onurap
29.Nisan.2008, 21:19
Atın gitsin çok sakatlanıyor...

El Comandante
29.Nisan.2008, 21:25
Ben halen Lincoln´e güveniyorum,takimimizda kalmasi taraftariyim.

batuhanry
29.Nisan.2008, 21:49
Ben halen Lincoln´e güveniyorum,takimimizda kalmasi taraftariyim.

aynen.Bu sezon çok şanssızdı ama seneye inşallah gerçek Lincoln'ü göreceğiz hep beraber;)

Emurafu
29.Nisan.2008, 21:49
Lincoln için biraz daha sabır bence;)..Üstelik bu haber büyülk ihtimal yalandır:..Adam derbi maçında oynamayadıgı için çok aglamış..Yapılan faullerde var.Fizik olarak hazır degil..Seneye takım onun üstüne kurulursa çok iyi olur..Gelecek hocada önemli.

goosfraba
29.Nisan.2008, 21:51
Gittiği zaman konu açılır, konuşulur. Konu gma gider.