PDA

View Full Version : Kaleye Giden Şut Sayısı

Her026
30.Nisan.2008, 19:19
Arkadaşlar ben Galatasarayla oynuyorum.20 den fazla şutum var her maç.Ama 3-4 tanesi kaleyi buluyor.Highlightta full match gibi oynuyorum.Ama yinede gol olmuyor buda beni deli ediyor.Kaleye giden şut sayısını nasıl arttırabiliriz ?

Onurap
30.Nisan.2008, 19:19
Takım komutlarından uzun şutu nadir yapabilirsin..

muzoadux
30.Nisan.2008, 21:30
şut antremanını önem ver.Eğer oyuncularının yaratıcılık özellikleri azsa cerativity i düşür

Defuser
30.Nisan.2008, 22:45
şut antremanını önem ver.Eğer oyuncularının yaratıcılık özellikleri azsa cerativity i düşür

sadece creativity değil flair özelliği de önemli bir role sahip. ikisinin ortalamasını almaya çalış bence.

muzoadux
30.Nisan.2008, 22:52
ona bakarsan hepsi önemli :D yanı bunun işine teknik de girer top hakimiyetide girer...Ben sadece takım komutlarındaki creativity için dedim.Zaten creativity sadece Rakip kalecinin panterleştiği rakibin 451 ve benzeri taktikle oynadığı maçlarda işe yarar onun dışında en düşükde olması en iyisi

Coupet
01.Mayıs.2008, 01:05
kaleyi bulan şut artsa da gol olmadıktan sonra neye yarar. benim maçta 15 kaleyi bulan şutum olup 1 golüm oluyordu rakibin kaleyi bulan 4 şutu olup 2 golü oluyordu. tabi forvetlerin de bunda katkısı büyük. yani iyi forvet, daha çok kaleyi bulan şut, daha çok gol.

King_91
01.Mayıs.2008, 17:56
uzaktan şutları kısabilirsin görünüşe göre oyuncuların şut kabiliyetleri zayıf..tabi iyi bir forvet de lazım..