PDA

View Full Version : pilot takımlar

cerwoo
03.Mayıs.2008, 11:24
arkadaşlar gs de oynuyorum..

3-4 ayda bir pilot takım istee hakkım oluyor.. genc yabancı oyuncularım fazla oldugu için tr den daha fazla pilot takımım olmasını istiyorum:)

ama istek bulundugumda hep başka ulkelerden bulup geliyor.. onceliği tr ye verdiğimdede bulmuor takım falan:) ama t.s.l den 2 takımım var.. 1.ligdende aynı şekilde 2 oluyor.. bunun artma şansı varmıdır acaba?

Coupet
03.Mayıs.2008, 11:33
türk liglerinden birkaç takım daha pilot takımın olursa liglerin adını senin takımın ismi olarak değiştirirler artık :)

OnuldinhoHizmet
03.Mayıs.2008, 13:28
olsun yabancılara gönder ne fark ederki eğer yabancılarda da kadro sıkıntısı gibi durum oldumuydu oyuncun güzelce yetişir...

Fernando Gago
03.Mayıs.2008, 16:49
Sadece 1 kez TR'den pilot takım alabiliyorsun genelde yabancı öneriyor yönetim ...

Her026
03.Mayıs.2008, 16:54
Hani başka ligden bir pilot takım geldi diyelim ki Çin.O takımın fikstüründe 4-5 maç oluyor.Bizim oyuncumuz maçlarda oynayabiliyor mu? Yani sanal maçlar mı üretiyor yapay zeka? Oyuncumuz 30 maça çıkıyor mu?

cerwoo
03.Mayıs.2008, 17:33
yabancı takımlara yollayınca turk statusu işlemmiyorki.. manisaya 3-4 yıl ustuste 19-20 yaşlarında yabancı genclerden yolluyorum 23-24 yaşlarına geldiğinde turk oluyorlar:)) yabancı takımlara yollarsak bu işlemiyor ne yazkki.. yoksa premier ligde derby pilot takımım var.. hepsini ona yollarım:))

Her026
03.Mayıs.2008, 17:41
yabancı takımlara yollayınca turk statusu işlemmiyorki.. manisaya 3-4 yıl ustuste 19-20 yaşlarında yabancı genclerden yolluyorum 23-24 yaşlarına geldiğinde turk oluyorlar:)) yabancı takımlara yollarsak bu işlemiyor ne yazkki.. yoksa premier ligde derby pilot takımım var.. hepsini ona yollarım:))
Bana cevap olarak yazdıysan ben onu kastedmedim.Ben oyuncular ilk 11 de çıkıyor mu anlamında sordum.

cerwoo
03.Mayıs.2008, 22:02
Bana cevap olarak yazdıysan ben onu kastedmedim.Ben oyuncular ilk 11 de çıkıyor mu anlamında sordum.

yok kardes sana cevap olarak değildi..

hatta benimde oyle takımlarım var.. cinden arabistandan ne bilim kucuk liglerden.. ama onlar acık olmadığı için yollamıyorum kiralık futbolcu:)

SAİT71
04.Mayıs.2008, 00:15
Bence genç yabancılarını Türkiye'de oynatmazlar. 2. liglerde yabancı kısıtlaması var. Süper Lig'den zaten pilot kulüp olmuyor. Sen en iyisi yabancı ülkelerden seç ve oraya yolla. Ben öyle yaptım yabancıları. Siegen'e yolluyorum tüm sezondaki maçlarda oynuyor. Bayada gelişiyor çocuk. Sana önerim yabancı takım...

wolfson
04.Mayıs.2008, 14:29
Galatasaraydayken Bounetto'yu aldım Manisaya kiraladım.Adam da hiç bir gelişme yok sandım profilde hiç bir değişme yoktu kira bi bitti top kapma,markaj,taç hariç hepsinde çook büyük gelişme oldu aslında bunu yazmıcaktım konu bu değil ancak Galatasaray gibi bir takım olursanız
pilot takım olarak Manisaspor var ona oyuncu gönderin Manisa'nın oldukça iyi bir klüp olduğunu düşünüyorum...

Her026
04.Mayıs.2008, 15:09
Orduya göndersen bütün maçlara çıkar daha iyi bir gelişme olur.

sitte
04.Mayıs.2008, 16:05
manisaya gönder yetmiyo mu ya:D