PDA

View Full Version : Almanya'da kadro açıklandı!

Fıratcan Alçınkaya
16.Mayıs.2007, 23:52
Almanya'da kadro açıklandı!

Avusturya ve İsviçre'de düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'ne gidecek Alman Milli Takım kadrosu açıklandı.

Alman Futbol Federasyonu (DFB) tarafından bugün sembolik olarak Almanya-Avusturya sınırındaki Almanya'nın en yüksek dağı olan Zugspitze'de düzenlenen basın toplantısında Avrupa Şampiyonası Finallerine katılacak kadro açıklandı.

Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw ve milli takım menajeri Oliver Bierhoff'un da katıldığı basın toplantısında 26 kişilik kadro şöyle açıklandı:

Kaleciler: Jens Lehmann, Robert Enke, Rene Adler,

Savunma oyuncuları: Christoph Metzelder, Per Mertesacker, Philipp Lahm, Arne Friedrich, Marcel Jansen, Clemens Fritz, Heiko Westermann,

Orta saha oyuncuları: Michael Ballack, Thomas Hitzlsperger, Simon Rolfes, Thorsten Frings, Bastian Schweinsteiger, Piotr Trochowski, Tim Borowski, Jermaine Jones, David Odonkor, Marko Marin,

Forvet: Miroslav Klose, Lukas Podolski, Mario Gomez, Kevin Kuranyi, Oliver Neuville, Patrick Helmes.

Universal
17.Mayıs.2007, 00:34
Löw & Robert Enke

Bu isimleri nereden hatırladığımı düşünüyorum ama; bir türlü bulamıyorum.

Hatırladım. İkiside Fenerbahçe'de başarılı olamadan gönderilmiş.

Robert Enke gibi bir isim ise Kadıköy'de bir maç forma giyip sezonun ilk maçında üç gol yediği için kapı dışarı edilip gönderilmişti.

Löw ise bir sezon takımda kalmış istenileni vermediği için gönderilmiş ve bir kaç sezon sonra Adanaspor'un başına geçmiş ve oradanda kısa süre sonra gönderilmişti.

Bu iki sporcu Avrupa 2008 turnuvasında şampiyonluğu kovalıyacaklar. Ya biz Futbol'dan anlamıyoruz yada bu iki kişi yaptıkları intikam planları ile bu noktaya geldiler.

meddah
17.Mayıs.2007, 00:42
Hala mı Oliver Neuville?

Tabii ki de biz futboldan anlamıyoruz. Bunu tescil etmek için Enke'yi kovmuş olmamıza gerek yok ki.

Lionel Andres Messi
17.Mayıs.2007, 01:36
marko marin

şu anda 2. ligde şampiyon bitirecek takımı m'gladbach.

almanyanın gelecekteki en iyi ismi olmaya aday harika bir kanat oyuncusu.

henüz 19 yaşında.umarım izleme fırsatı buluruz.

ballack bu sene almanya'yı taşıyacaktır ilerilere kadar.

SiR ToMaSRoSiCkY1
17.Mayıs.2007, 01:46
Oliver Neuville?Ne alaka acaba.

Knightmare
17.Mayıs.2007, 02:42
Malik Fathi'yi çıkarmış kadrodan...Rusya'ya gittikten sonra gözden de uzaklaştı. bide Serdar Taşçı'yı dahil eder diye umuyordum. Rakipleri çok sağlammış, izlemeyi isterdim kendisini milli takımda.

deniz.91
17.Mayıs.2007, 02:46
Fathi ve serdarı alacağını sanmıyordum hiç deyim yerindeyse taş gibi kadro:D

extensor
17.Mayıs.2007, 03:02
Oliver Neuville?Ne alaka acaba.

bazıları bizim gibi nankör değil vefa borcu olarak bile 4-5 sene yardımları dokundu diye futbolcularını alıyrlar
bizim kralımız 20 yıl hizmet veriyor biz aday kadroya bile almıyoruz

SiR ToMaSRoSiCkY1
17.Mayıs.2007, 03:48
bazıları bizim gibi nankör değil vefa borcu olarak bile 4-5 sene yardımları dokundu diye futbolcularını alıyrlar

Değil mi yani?

meddah
17.Mayıs.2007, 09:46
Adam iyi oynuyorsa çağırırsın.. İhtiyacın varsa çağırırsın.. Kulüp isen kadroda tutar, oynayamıyorsa bile etinden, sütünden, yününden istifade edersin.. Ama Milli Takım ile kupa finallerine giderken vefa nedir alla'sen?

Tamam, yarın öbür gün uzaya bir Türk yollayacak olursak o da Hakan Şükür olsun; ama artık Milli Takım'a çağrılmadığı zaman da söylenmeyin be canım.

a.arıcı-11
17.Mayıs.2007, 17:01
İlla her konuyu Hakan'a getireceksiniz yani?
Arkadaşım futbol profesyonel bir iştir o sahanın içerisinde vefaya yer yoktur!!!

BlackEagle19o3
17.Mayıs.2007, 20:32
Kadrosu çok güzel turnuva takımı Almanya'nın.

shamur1
17.Mayıs.2007, 20:33

Peki koskoca Zidane formunun zirvesindeyken gençlerin önünü açmak için Milli takımı bıraktı affını istedi üstelik hala da yeri doldurulamadı . Buna ne diyeceksin ? Yani illa konuyu Hakan Şükür'e getireceksiniz.

Alicanfmfan
17.Mayıs.2007, 20:38
Enke nnin yerine neuer olabilirdi yada hildebrand

SiR ToMaSRoSiCkY1
17.Mayıs.2007, 20:59
Enke nnin yerine neuer olabilirdi yada hildebrand

Hildebrand listede ki şuan en imkansız isim gibi gözüküyor.Valencia'daki berbat performansı devam ettikçe de çok zor gibi görünüyor.Kupanın İtalya ile birlikte favori takımı.

extensor
17.Mayıs.2007, 21:05
Tamam, yarın öbür gün uzaya bir Türk yollayacak olursak o da Hakan Şükür olsun; ama artık Milli Takım'a çağrılmadığı zaman da söylenmeyin be canım.

hehe çok güldüm bazı futbolcular vardır milli takımlarının dahi üzerindedir çok kişi dwight yorke u tanır ama trinindant tobago diye bir ülke varmı bilmez dwight yorke son dünya kupasına sanırım 39 yaşındayken katıldı normanlde mancester unitedin eski santraforu sırf sahada sırıtmasın diye önliberoya oyun kurucu mevkiine alınmıştı bütün turnuvayı ön libero olarak oynadı diğer futbolcularla mükayese edilemeyecek kadar düşmüştü ama herkes onu oynattı ve o bazı maçlarda arkadaşlarına cesaret verdi isveç ile berabere kaldılar ingiltereye son anda yenildiler
bazılarının ismi yeter hani fenerbahçede demiyormu roberto carlos oynamasa nolur ismi yeter diye al işte roberto carlosun fenerbahçe yapmadığı katkıyı hakan hem saha içinde yapar hem saha dışında yapar

üstelik doğru kadrolar tek düzen bir sistemin oyuncularından kurulmaz mesela ingilterede newcastle martins ve oweni elinde bulunduruyor contra atak yapmak için anca malüp duruma düştüğün zaman 58 gün owen martins le oyna skoru değiştiremezsin işte bu zamanlarda oyuna viduka giriyor

aynı durum bizim içinde geçerli kapanan savunmaları açacak rakip cezasahasında karambol oluşturabilecek bir tane adam varmı milli takımda yok

onuda geçtim bu sene barcelona neden başarısız olmuştur messi ronaldinho etoo ya birde henryi eklediler neden olmadı çünkü hepsi aynı stil hepsi aynı bokun laciverti henry yerine adebayor barcelonada olsaydı 50 tane gol atardı
barçanın en büyük problemide rakip ceza sahasında boğuşabilecek bir santraforu olmamasıdır. iki mancester maçında 180 saldır saldır netice yok mancester 190 lık adamlarıyla bir duvar örüyor sen etrafından dolaşmaya çalışyorsun hayır o iş öyle olmaz sen topu kanatlara indireceksin pivot santraforun olacak güçlü ve uzun o gelen ortalara kafa vuracak vuramasa bile vurdurmayacak karambol oluşşturacak seken topları decolar xaviler tamamlayacak

futbolun çok önemli iki stili vardır bir kaybetmemek üzerine kurulu birde kazanmak ikisininde oyun stili 100 yıldır aynıdır gol atmak zorundaysan rakip savunma kapanır kapanan savunmayı açmak zorundaysan pivot santraforra ihtiyacın vardır . yine gol yememek istiyorsan kapanırsın sağlam bir kapanma için kule stoperlere ihtiyacın vardır.

shamur bu arada sanada bir kaç şey yazayım hadi beni kale bile almamış demeyesin :D arkadaşım nestalar nedvedler bir çok futbolcu milli takımının yıldızıyken bile futbolu bırakıyor bu tercih meselesidir zidane ona hala ihtiyaç varken futbolu bırakıyorsa bu gençlerin önünü açmak değildir zidane yorulmuştur artık
ama kralın hala senin için oynarken krık parmağıyla oynarken sen ona bunu yaparsan bu ayıbın daniskası olur

saygılar (kralsız milli takımı desteklemiyorum Hakan Şükür = Türk milli takımıdır Hakan Şükür yoksa Milli takımda yok )

meddah
18.Mayıs.2007, 00:53
Sana göre Hakan hala bir şeyler yapabilir; bana göre Hakan'ın mağlup durumdayken gol atsa topu alıp santraya götürecek mecali yok.

Yorke - Tobago örneği güzel. Lakin Hakan, en üstdüzey dönemlerinde dahi yerin dibine sokula sokula öyle bir hale getirildi ki, şu kadroya çağrılsa en az 10 futbolcu suratını ekşitir. O babdan da bir faydası olmaz yani.

Ilhan
18.Mayıs.2007, 01:02
Yazdığın yorum harika bence Sinan. Ancak pivot santrafor oynatılacaksa artık Mehmet abinin de dediği gibi Hakan'ı oynatmak abes kaçar. Fatih Terim'in taktiği nedir bilemem ama, bana kalırsa Ersen'i kadroya çağırması gerekirdi.

Bizim bu kupada bir hedefimiz var ve Hakan'ı ön libero oynatma lüksümüz yok. Zaten Terim onu alışkın olduğu pozisyon dışında oynatsa İtalya'dan aldığı nişan ondan geri alınır.

Fıratcan Alçınkaya
18.Mayıs.2007, 01:04
Abi pivot sistem çöktü ya ona kalırsak yalan oluruz Zigic,ßianchi gibi adamlar bile yalan oldular...

Kısa paslasmaşlarla Nihat'a atılan toplar sistem böyle olmalı H.Şükür'e top atıcanda o indircek gol olcak sayısal da 6tutturmak gibi bişey...

El Comandante
18.Mayıs.2007, 01:07
Bence Mehmet Yildiz Milli takima tam uygun bir futbolcu,hem fizik bakimindan muhtesem hem de 90 dakika savasiyor.Defansin arasinda kaybolmaz aksine rakip defansi mahveder,bogusur onlarla.Kafa toplarinin cogunu alir,Nihata indirir.
Bu sene ligde asisti attigi golden cok olan bir Mehmet Yildiz Milli takima cok yararli olurdu.

shamur1
18.Mayıs.2007, 21:16
Günümüz futbolunda artık pivot sistemimi kaldı ? Avrupa'nın en gözde takımlarının hangisi bu sistemi kullanıyor allahaşkına. O eskidendi 1-2 oyuncuyla maçı kazanmak falan artık kaleci hariç diğer 10 oyuncu sahada basıyor,pres yapıyor ve takım ruhu ortaya çıkıyor. Takım olarak savaşan takımlar başarıyı yakalıyor. İngiltere'de Man.United , İspanya'da R.Madrid hatta Villarreal , Uefa Kupasını müzesine götüren Zenit vs.. hangisinde 2 metre boyunda forvet var ? Hiç birşey bilmeseniz bile şurda gözünüzün önünde İspanya'da estiren Nihat Kahveci var . Bırakın artık pivotu , Hakan Şükür'ü . Zamanında katkı sağlamış olabilir .Hakan Şükür şu haliyle nası pres yapsın rakibi boğsun bir tek kafa toplarını mı indirecek ? Fenerbahçe maçında Edu bile yavaş bir defans oyuncusu olmasına rağmen 2-3 metre arkadan Hakan'ın önünde ki topu almıştı.

Ha birde Dwight Yorke örneği de çok saçma. T.Tobago'dan bahsediyorsun. Peki Yorke'den hariç bana 5-6 forvet ismi saysana bu ülkeden ama herkesin tanıdığı ? Ama bak Türkiye'de Nihat,Semih,F.Tekke,Halil,Ü.Karan,M.Yıldız,Gökhan Ünal,Umut Bulut (diyecem fanatiksin diyeceksen tabi ) vs bu kadar forvet varken 37 yaşındaki Hakan Şükür'ü neden Milli Takıma alınsın . Bu oyuncularda Türk ve Hakan kadar hakediyorlar o formayı . Önce herkes tarafsız olsun da İspanya'da harikalar yaratan takımını sırtlayan Nihat Kahveci'ye gereken değer verilsin. Kaç senedir Avrupa'da ve geri yollamadılar o da forvet oyuncusu sonuçta.

saygılar (kralsız milli takımı desteklemiyorum Hakan Şükür = Türk milli takımıdır Hakan Şükür yoksa Milli takımda yok )

Sen ve senin gibi bu şekilde düşünenler desteklemesin zaten . Koskoca Türkiye Milli Takımını kimse 1 oyuncuyla bağdaşlaştıramaz.

BlackEagle19o3
18.Mayıs.2007, 23:06
Her konuda Hakan,her konuda Hakan.Tamam pivot santrafor diye tabir edilen oyuncuları seviyorsun da abartma bence:icon_smile:Shamur1'in de dediği gibi koskoca Türkiye Milli Takımı 1 oyuncuya bağlı değildir.Bir de ne yapcaksın diye sormuşsun.Nasıl bir karşı çıkışsa.Adam gelcek adresini bulcak hesaplaşcaksınız.Beklediğin cevap buydu sanırım:icon_eek:

goosfraba
18.Mayıs.2007, 23:36

Allah göstermesin bu adam birgün vefat ettiğinde ruhunu mu çağıracaksın?

eXcitinG
19.Mayıs.2007, 00:49
extensor başkaLarının fikirLerine saygı duymaya özen göster. Bir daha uyarmak istemiyorum seni.

extensor
19.Mayıs.2007, 02:35
istediğin kadar uyarabilirsin fikirlerine saygı duyulmayan insan benim çünkü benim mesajım siliniyor asıl benim sebi uyarmam gerekiyor yöneticiliği daha bilinçli yapmam hususunda ben hakan yerine ersen alınmalı diyen ilhana saygı göstermedimmi ben pivot santrafor devri kapandı diye düşüncelerini beyan edenlere saygı göstermedimmi ben şaka yollu hakan uzaya çıksın diyenlerle birlikte gülmedimmi
ben neye saygı göstermedim bi bak bakalım
bağdaşlaştıraMAZSIN
istediğim gibi düşünürüm istediğimi istediğime bağdaşlaştırırım ben düşünce özgürlüğüne sahip bir insanım herkes en ücra düşünceyi savunur hepsine saygım var savunurken benim tezimi yerle birde edebilir onada saygım var savunurken bana veya benim tezime hakarette edebilir onada karşılık vermem
ama kimse benim nasıl düşüneceğime karışamaz

bizim özgürlükleri kıt ülkemizde öldürülen Hrantlarda DÜŞÜNEMEZSİN KONUŞAMAZSIN dedirtildiği için öldürüldü. Bizim sınıflara ayrılmış ülkemizde Kürtlere düşünemezsin konuşamazsın dendiği için bu insanlar başka bir devleti düşündü

ben düşünürüm istediğimi düşünürüm istediğimi yazarım HERKES GİBİ

şu siteye üye olduğum tarih bakın üzerinden 1 sene geçmiştir bir kişi hakkında uyarı düğmesine basmışmıyımdır bir bakın defalarca bir çok düşüncemden sonra saçmalama diyen olmuştur daha ileri giden hakaret bile eden olmuştur. Ben kimseyi düşüncesinden ötürü birilerine, düzen ortamını sağlayan yürütme görevlilerine şikayet etmişmiyim :)

ben sizi uyarıyorum üzerinde düşünmeden mesaj silmeyin ben özgürüm bu forum özgür ben ister milli takımı tutarım ister hakan şükürü milli takımın üzerinde görürüm hiç kimse karışamaz

eXcitinG
19.Mayıs.2007, 04:42
Arkadaşım, konuşuyorsun ama ne dediğini sadece kendin biLiyorsun. Hem ben ne yapmam gerektiğini gayet iyi biLiyorum merak etme. Tartışırsın, tartışma demiyoruz, ama sen iLLa benim dediğim dedik tarzı havaLardasın, böyLe oLunca da babam geLse uyarırım kimsede karışamaz.

Herşeyi sen mi biLiyorsun, en iyisini sen mi biLiyorsun, ona göre oLmaLıydı, ona göre oLmamaLıydı, herkesin düşüncesi kendisinedir. Burası ALmanya miLLi takımının oyuncuLarının konusu. Bundan sonra daha da devam ettirme.

Sen özgürsün, ama bir yere kadar. BeLLi kuraLLarı da aşarsan, uyarırımda, gerekirse aLırımda yazma hakkını. Her yerde kuraL vardır. Kimse kuraLLardan daha yukarıda değiLdir.

Şimdi ricam uzamasın.

Çok herşeyden anLıyor oLsan, burda geLip Fransa konusunda Hakan şükür den bahsetmezsin.

Ilhan
19.Mayıs.2007, 04:53
Hayrettin abi bu konuda haklı. Burası kuralları olan bir forum. Saygıda kusur etmeyelim lütfen.

extensor
19.Mayıs.2007, 05:07
Arkadaşım, konuşuyorsun ama ne dediğini sadece kendin biLiyorsun. Hem ben ne yapmam gerektiğini gayet iyi biLiyorum merak etme. Tartışırsın, tartışma demiyoruz, ama sen iLLa benim dediğim dedik tarzı havaLardasın, böyLe oLunca da babam geLse uyarırım kimsede karışamaz.

Herşeyi sen mi biLiyorsun, en iyisini sen mi biLiyorsun, ona göre oLmaLıydı, ona göre oLmamaLıydı, herkesin düşüncesi kendisinedir. Burası ALmanya miLLi takımının oyuncuLarının konusu. Bundan sonra daha da devam ettirme.

Sen özgürsün, ama bir yere kadar. BeLLi kuraLLarı da aşarsan, uyarırımda, gerekirse aLırımda yazma hakkını. Her yerde kuraL vardır. Kimse kuraLLardan daha yukarıda değiLdir.

Şimdi ricam uzamasın.

Çok herşeyden anLıyor oLsan, burda geLip Fransa konusunda Hakan şükür den bahsetmezsin.

senin beni anlamını beklemezdim zaten takıl kafana göre egonun tatmin et anlayıp dinlemeden uyarı ver ben buraya 15 sayfa sistem yorumu yazsam anlayan az kişi çıkar

ben kime demişim her şeyi ben biliyorum diye ben kimin yorumuna hakaret etmişim hayır o öyle değildir demişim.

herkes düşüncesini belirtiyor üyenin biri sen öyle düşünemezsin diyor bende ben öyle düşünürsem ne yaparsın diyorum (yani ağzımımı bağlarsın düşüncemimi kapatırsın)
sen geliyorsun benim mesajımı siliyorsun
herkes futbol düşünebilir yorumlayabilir ama kimse kimsenin düşüncesini engelleyemez sen hata yaptığını kabullenmiyorsun hala boşa gevelemeyelim ben böyle yöneticilik yapılamayacağı kanaatindeyim her önüne gelenin mesajını silince uyarı verince yöneticlikmi yapılmış oluyor yani

eXcitinG
19.Mayıs.2007, 05:13
Abicim. Git adam gibi konuda yorum yap o zaman yapacaksan. ALmanya konusunda bana geLip Hakan Şükür sayıkLarsan baL gibide editLerim. KuraLdan feLan haberin yoksa da git oku. Bana burda ahkam da kesme. Ben diyeceğimi dedim. Sana yapma mı diyoruz, etme mi diyoruz. GeLipte burda ALakasız konuda aLakasız oLayLardan bahsedemezsin, bahsettirmemde !

Araştırma konusunda o kadar kişi iLe ters düşüyorsun, sana bu zamana kadar birşey dedim mi ? demedim. Çünkü konunun yeri orası. Ama burda kafana göre geLip, kuraLLarı oLan bir durumu çiğneyip, birde zeytinyağLık yaparsan, o zaman bende ne gerekiyorsa onu yaparım.

Bundan sonra da anLamaz, bana cevap yazarsan, kasti yapıyorsundur, o zaman da ben düşünmek zorunda kaLıcam.

Melekovic
19.Mayıs.2007, 05:20
Vay anasını.Alman Milli Takımı bile Hakan Şükür'ü tartışıyor :D:D:D

Bkz:A-Milli Takım konusu.Orda isteyen görüşünü o konuyla alakalı olduğu için yazabilir.

goosfraba
19.Mayıs.2007, 05:21
O mesajların silinmesinin en basit sebebi, konu dışı olmasıdır. Gayet açık ve net.

eXcitinG
19.Mayıs.2007, 06:59
Ben devam etme dedikçe sen devam ediyor, uzatıyorsun. Bir sıkıntın varsa git üst yöneticiLere başvur oLmadı, git adminLere biLdir bakaLım kim hakLı kim haksız. OnLar sana benim gibi daha aLttan davranmazLar. Ben sonuna kadar da hakLıyım bu konuda. Bundan sonra haLa bu konuya aLakasız şeyLEr yazmaya devam edersen ceza aLıcaksın biLdireyim.

extensor
19.Mayıs.2007, 07:22
Ben kimseyi kimseye şikayet etmem yüz yüze olsak çözebiliriz yada teke tek olsak anlatırım sana derdimi ama sen şu anda onca insanın izlediği bir konuda geri adım atamazsın bu senin düşüncene göre gurur kırıcı olur Ben kendim haklı olduğumu düşünüyorum çünkü benim düşünce özgürlüğüne saygım var ben konuşmaktan yanayım susturmaktan değil

ama bu en klasik yöneticilik yapısıdır devam et bu kadar oluyorsa bu kadar yap

eXcitinG
19.Mayıs.2007, 07:42
Peki ben geri adım attım.

MutLumusun ?

extensor
19.Mayıs.2007, 07:53
estagfurullah çözdüğümüz için mutluyum bu davranıştan sonra sana karşı saygımlığım oldukça arttı teşekkür ederim

shamur1
19.Mayıs.2007, 07:59
Konu tatlıya bağlanmış güzel olmuş .. görmemiştim o yüzden editliyorum bende yazdıklarımı uzamaması için.

extensor
19.Mayıs.2007, 08:11
araştırmacılığa ilk alındığımda mini editörde yattarayı yaptım ilk aklıma o geldi. Ve onu yapayım dedim. yaptıktan sonra baktımki oyundakinden 1-2 puan fazla yani bir trabzon araştırmacısı kadar objektifim o konuda ben yattarayı yerden yere vururken profesyonalliğini yerden yere vurdum şimdi bu konuyu sen buraya taşıdın ben üzerinde yorum yaparsam yine bana diyecekler konuyu nereye taşımışsın diye neyse kalsın benim profesyonalliği yüksek oyunculara her zaman sempatim olmuştur selçuk deniz bülent korkmaz tarzı oyuncularıda severim ama galatasraylı olmama rağmen hasan şaşıda hiç sevmem yani hakan benim babam :D değil ki herkesten çok onu övüyorsam o türk futbol tarihinin en büyük futbolcusudur diye bunun nesi yadırganacak bir durumdur onu sen düşün.
ha bide yeri gelmedi ama o kadar kadroyu bulup eklemen için sana minnettarım beni araştırma zahmetidnen kurtardın.
bide ben sizin pivot santrafor dönemi bitti görüşünüze nerde karşı çıktım be arkadaşım söylede bende göreyim

Since-1907
19.Mayıs.2007, 16:33
Forvetleri harika ama bunlarda Oliver Neuville aşkı bitmiyor ..

ThersoN
19.Mayıs.2007, 20:36
Löw & Robert Enke

Bu isimleri nereden hatırladığımı düşünüyorum ama; bir türlü bulamıyorum.

Hatırladım. İkiside Fenerbahçe'de başarılı olamadan gönderilmiş.

Robert Enke gibi bir isim ise Kadıköy'de bir maç forma giyip sezonun ilk maçında üç gol yediği için kapı dışarı edilip gönderilmişti.

Löw ise bir sezon takımda kalmış istenileni vermediği için gönderilmiş ve bir kaç sezon sonra Adanaspor'un başına geçmiş ve oradanda kısa süre sonra gönderilmişti.

Bu iki sporcu Avrupa 2008 turnuvasında şampiyonluğu kovalıyacaklar. Ya biz Futbol'dan anlamıyoruz yada bu iki kişi yaptıkları intikam planları ile bu noktaya geldiler.

Löw milli takım hocası, Enke de Almanya'nın en iyi kalecisi seçildiğine göre tabi ki biz anlamıyoruz