PDA

View Full Version : Bursaspor Sezon Değerlendirmesi

Sekopej
19.Mayıs.2007, 23:03
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=59495

Özellikle 2. mesajı okumanızı öneriyorum.

Fanatiklik yapanlara uyarı verilecektir. Faydalı bilgiler paylaşalım.

bursa_mc
19.Mayıs.2007, 23:14
En Çok Gol Atanlar
1-Herve Tum 6
2-Sinan Kaloğlu 5
3-Mustafa Sarp 4
4-Veli Acar 2
5-Volkan Şen 2

En Çok Oynayanlar
1-Ömer Erdoğan 2610 dk.
2-Mustafa Sarp 2356 dk.
3-Veli Acar 2278 dk.
4-Herve Tum 2246 dk.
5-Egemen Korkmaz 2156 dk.

En Çok Kart Görenler
1-1.Mustafa Sarp 8sarı-1kırmızı
2-İsmail Güldüren 7sarı-1kırmızı
3-Ömer Erdoğan 5sarı-1kırmızı
4-Veli Acar 2sarı-1kırmızı
5-Egemen Korkmaz 5sarı

El Comandante
19.Mayıs.2007, 23:22
Ben Bursaspor´dan daha basarili bir sezon beklerdim,en golcü futbolcusu Tum 6 tane atmis.Bu onlarin kötü bir sezon gecirdiklerinin göstergesi.

CreaterS
26.Mayıs.2007, 00:52
bursa spor bu sene kötüydü ama fener bursaya 5 puan kaybetti :)

Crocodile1963
05.Haziran.2007, 19:26
Sezon Bursaspor için iyi geçmedi. Hersene başı olduğu gibi bu senede taraftarın beklentisi büyüktü ama daha 5. haftada yönetimin istifası yeni bir yönetimin gelmesi ve Samet Aybaba'nın takımın başına çağırılması ile karışık bir dönem geçirildi. Devre arası transferler de tabiri caiz ise tam bir "fiyasko" idi.
Maçlarda çok pozisyona girmemize rağmen beceriksizliklerden yüksek miktarda puan kaybettik. Belki de Bursaspor'un bu seneki tek kazancı gençlerdi. Çünkü Samet Aybaba'nın gelişiyle her maç en az 3 genç oynuyordu. Gençler için Samet Aybaba büyük bir nimet olsa gerek.
Önümüzdeki sezon için ise yönetime ve teknik kadroya yapacağı transferler konusunda güvenmek, köstek olmamak gerektiğini ve Bursaspor'da başarı için istikrarın şart olduğunu söylemek istiyorum.

burakarguden
05.Haziran.2007, 21:35
Futbol hakkında fazla bilgisi olmayan bir Yönetim kuruluyla başlamak Bursaspor açısından kötü olmuştu , yönetim iki üç kişiyle görüşüp bir önceki sezon Türkiye Kupasında Final oynamış bu finalden başka bir tecrübesi olmayan ve T.d adımlarını yeni atan bir teknik adam getirmişti bu kişi Bülent KORKMAZ 'dı . Transfer dosyasını yönetime iletmişti belki çok iyi bi dosyaydı fakat yönetmin bilincsiz ve dengesiz hareketlerinden dolayı iyi transfer yapamamıştı. Bunlar Vega , Herve Tum , Jason , Muhammed Cisse , Mbesuma vs. Vega ve Tum bunların yüksek bonservisi yüzünden Bülent Uygun Bursaspor'a sunmuştur . Mbesuma ise geçmiş senelerde çok iyi bir Afrika Kupası geçirmiştir fakat talihsiz bi sakatlıktan dolayı bay hayli bi kilo almıştır fakat Bursaspor arşivlerinde oyuncu 78 kilo olarak yer alıyordu fakat geldiğinde 98 kilo olarak gelmişti . Sezon başladığında bi kaç hafta sonra iç çalkantılar yüzünden yönetim istifa etmiş ve İbrahim YAZICI dönemi başlamıştı ve Samet AYBABA göreve gelmişti iyi bir grafik ile başlayan AYBABA bir kaç hafta puan sıkıntısı yaşamıştı ara transfer döneminde Zuniga , Gutierrez , Maxim transfer edilmişti pek iç açıcı sadece Maxim tanınıyordu . Sezon bitti 12. sırada tamamlamıştı takım sezonu .

cagri10
05.Temmuz.2007, 23:37
bursapor iyi transferler yaptı tecribli oyuncular aldı mesala yusuf şimşek kaleci ivankov ama giden oyuncular arasında egemen çok iyiydi ve onun yerine defasn kesin Lazım tüm TSL takımlarına Başarılar