PDA

View Full Version : "Fantastik Arda"

gerrrard
17.Haziran.2007, 19:56
"Fantastik Arda"
17.06.2008 08:14

Avrupa Şampiyonası'ndaki görkemli performansıyla bütün dünya Arda'yı takip ederken Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger genç oyuncuyla ilgili çar***ı iki kelime söyledi. İki kelime, çünkü devamının nereye çekileceğini o da biliyordu.

Wenger, Cenevre'de izlediği Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçı sonrası VIP Tribünü çıkışında Vatan gazetesinin sorularını önce yanıtlamak istemedi. Ama ardından dönüp “Türkiye ile ilgili sadece üç şey söyleyeceğim” dedi ve ağzından şu kelimeler çıktı: “Gerçekten fantastik bir Arda izledim. Türk Milli Takımı ikinci yarıda çok iyi oynadı. Terim'i tebrik ediyorum.”

Raten
17.Haziran.2007, 21:29
Arda gerçekten çok iyi bir futbolcu böyle devam edecek olursa Avrupa kulüpleri peşini bırakmaz zaten şimdiden Wenger'in dikkatini çekmiş.

yunusgs
18.Haziran.2007, 00:02
Evet bugün Arsenal'in ilgilendiği haberleri çıktı.Arda'yı kutlamak lazım tam bir takım oyuncusu çok mütevazi ve kendini mükemmel derecede geliştirdi.İnşallah böyle devam eder.

krALEX1907
18.Haziran.2007, 02:14
bir fb li olarak ardayı çok seviyorum çok sempatik geliyor bana. Böyle ünlü teknik adamlarında yaptığı açıklamaları zevkle okuyorum :)

deniz.91
18.Haziran.2007, 02:16
Wengerin bir türkü beğenmesi güzel bir olay

anilton
18.Haziran.2007, 02:17
Wengerin bir türkü beğenmesi güzel bir olay

İlk değil ki,daha önce İ.Akın ve G.Zan'ı da çok beğenmişti...:D

PesimiSTyLa
18.Haziran.2007, 02:25
Ne mutlu ki Arda gibi bir yıldıza sahibiz.