PDA

View Full Version : Başkan şeçimi

ceyhun127
01.Mart.2006, 17:46
keşke başkan seçimi olsa iyi olmaz mıydı yada var da ben mi bilmiyorum başarısız olanı yonetemeyen istifa etsin kardeşim yada her 2-3 yılda bir yapılsın

askmeloveman
02.Mart.2006, 01:13
olabilir...

drciwan
02.Mart.2006, 01:42
ah ah keşke olsa...:p

Eray Dengiz
02.Mart.2006, 14:02
Evet Football Manager için eklenebilecek en güzel özelliklerden biri olabilir. Örneğin, takımın finans konusunda sorunları varsa bir anda seçim gelir ve başkan değişir. Yerine paralı gelir ve sizde, oyuncularınızda rahat eder.. Güzel fikir ;)

senderson
02.Mart.2006, 15:45
adaylardan birini destekliyceksin fln

barahir
02.Mart.2006, 15:49
adaylardan birini destekliyceksin fln
o kadar da değil desteklediğin aday seçilmezse nolcak bu destek işi federasyon seçimlerinde olabilir bence keşke federasyon seçimide yapsalar

ceyhun127
02.Mart.2006, 16:21
yeah cok güzel daha da geliştirin :D

kral_67
02.Mart.2006, 16:37
başkan seçimi gerçekden güzel olurdu oyunda yönetim açısında eksik olan bir durum bazen 10-15 yıl ilerliyosun ama başkanlar hep aynı hiç değişme yok saçma geliyor..

birde daha önce birinden duydum yada okudum iflas ettiğiniz zaman klübün başına yeni bir başkan geliyor borçları ödeyip kasanıza belirli bir miktar para koyabiliyormuş tabi her zaman olmuyor gerçi ne kadar doğrudur o da tartışılır...

BaTuHN
02.Mart.2006, 19:04
bende fm2005 te başkan ilk sezonun sonunda deişmişti ama başka hiç olmadı işallah fm2006 sık hale gelir:D

senderson
02.Mart.2006, 19:35
o kadar da değil desteklediğin aday seçilmezse nolcak bu destek işi federasyon seçimlerinde olabilir bence keşke federasyon seçimide yapsalar
Seçilmeze gelen yönetim bizi kovabilir yada güven az olur az para verir.Destekledğimiz gelirse yeni kontrat daha fazla para vs. olur

nekop
02.Mart.2006, 22:23
cok iyi olurdu...

cureshot
02.Mart.2006, 22:26
finansman sıkıntısı yüzünden board değişebiliyor diye biliyorum ben

drciwan
03.Mart.2006, 00:48
takımın finansal durumu çok kötü olduğunda yönetim değişebiliyor. benim başıma geldiydi. everton'dı sanırım...

Horus
03.Mart.2006, 11:08
takımın finansal durumu çok kötü olduğunda yönetim değişebiliyor. benim başıma geldiydi. everton'dı sanırım...

evet böyle bir durum var.Ancak bence gerçek hayatta ollduğu gibi yönetimin görev süresi dolduğunda yeni yönetim seçilebilir veya eski yönetim tekrar seçilebilir.Böyle bir ekleme oyuna renk katacaktır.Nasıl bazı takım başkanları kendi kafasına göre transfer yapıyorsa buda eklenebilir.

LaKe
03.Mart.2006, 22:51
başkan seçimi gerçekden güzel olurdu oyunda yönetim açısında eksik olan bir durum bazen 10-15 yıl ilerliyosun ama başkanlar hep aynı hiç değişme yok saçma geliyor..

birde daha önce birinden duydum yada okudum iflas ettiğiniz zaman klübün başına yeni bir başkan geliyor borçları ödeyip kasanıza belirli bir miktar para koyabiliyormuş tabi her zaman olmuyor gerçi ne kadar doğrudur o da tartışılır...

yeni oyuna başlayıp bi deneyim :)

TüMeR_yAğıZ
03.Mart.2006, 23:27
yeni başkan olayı süper oluyor birden parayı koyuyor flaş transferler falan oyuna hareket geliyor.

Universal
04.Mart.2006, 00:49
bazı başkanların oyuncular gibi sözleşmesi var sözleşme bittiğinde gidiyorlar ama böyle başkanların sayısı oldukça az herhalde daha hiç başkan değişitiğini görmedim inşallah fm 2007 ye koyarlar