PDA

View Full Version : oyun kurarken atıyor(kendi yaptığım database ile)

Raten
15.Temmuz.2007, 09:15
evet arkadaşlar ben fm 2008 data editor ile tatilde gerçekleştirilen tüm Turkcell Süper Ligi transferlerini tek tek yaptım..oyuna giriyorum yeni oyun aç diyorum kendi databasem ile kurmaya başlıyorum oyunu ancak 10 sn. kurulmaya devam ettikten sonra oyundan çıkıyor,sizce bunun sebebi nedir?lütfen yardım etmeden geçmeyin,saatlerce uğraştım bu transferler için :( şimdiden teşekkürler..

SAİT71
15.Temmuz.2007, 09:19
Belki data editor'de yanlış bir şey yapmışsındır ve oda oyunu kurmasını engelliyordur. Ne olduğunu bilemiyorum ama mesela ben 18 takımlı bir lige 19 tane takım ekleyince Türkiye Ligi'ni açamıyorum. Yeni oyun kur ekranında Türkiye olmuyor buda onun gibi bir şeydir sanırsam.Eğer data 8.0.0 ise yolla bana bende sana yardım edeyim.. Defaultta yeni lig açınca aynı şekilde atıyormu??

Raten
15.Temmuz.2007, 09:50
sağol kardeş defaultta lig açınca oyundan atmıyor ve data da 8.0.0 ben sana atayım sen de sorunu anlayıp bana yardım etmeye çalış ben de bir yandan sorunun ne olduğunu anlamaya çalışayım,bu arada sadece türkiye liginin tüm transferlerini yaptım diğer liglere bakmana gerek onlara hiç ellemedim,çok teşekkür ederim kardeş ama ben o yaptığım databaseyi hangi klasörde bulup da rapide yükleyebilirim??

SAİT71
15.Temmuz.2007, 09:53
Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2008/db/Data Base Klasörü'nü ziple ve rapide at

Raten
15.Temmuz.2007, 10:12
çok teşekkür ederim kardeşim zipledim ve rapide attım şuan ancak upload hızı biraz yavaş sen daha ne kadar burdasın
Edit:ve işte en sonunda yüklendi dosya sanırım yarın bana yardım edersin işte link:
BURADAN (http://rapidshare.de/files/40004210/muethi__351__database.7z.html)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Evet kardeşim sorun giderildi ve oyunu oynayabiliyorum
İlgilendiğin için sonsuz teşekkürler..