PDA

View Full Version : Yabancı Dizi DVD'leri..

hp-fm-gs
25.Temmuz.2007, 21:31
Arkadaşlar ben yabancı dizilerin DVD'lerini arıyorum İstanbul'da. Elimde ;

Lost
Heroes
Prison Break
How I Meet Your Mother

bunlar var şu anda. Bunların dışındski dizileri nereden edinebilirim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.. :)

El Barto
25.Temmuz.2007, 21:35
DNR, Megavizyon, Ada, Mephisto ....

hp-fm-gs
25.Temmuz.2007, 21:35
DNR, Megavizyon, Ada, Mephisto ....

Mephisto'yu biliyorum yalnızca yer olarak.. :)

nekop
25.Temmuz.2007, 21:36
Alışveriş merkezlerindeki kitapevlerine bakabilirsin.Ama msnde dedigim gibi bu dizilerden sonra bu izleyeceklerin çok zevk vermez sana :D

El Barto
25.Temmuz.2007, 21:39
Oğuz'du sanırım adın. Şimdi Taksim'e gidiyorsun İstiklal'den aşağı inerken ilk olarak solda Megavizyonu göreceksin. Biraz aşağıda aynı sırada önce DNR sonra Mephisto. Ve artık İstiklal'in sonuna doğru sağda bir köşede Ada var. Aralarda da adını anımsayamadığım birçok kitapçı vs. :)

hp-fm-gs
25.Temmuz.2007, 21:39
Alışveriş merkezlerindeki kitapevlerine bakabilirsin.Ama msnde dedigim gibi bu dizilerden sonra bu izleyeceklerin çok zevk vermez sana

Mesela ne izleyeceğim ki ? :D :p

Bu arada adres için teşekkürler Emre abi. Birazdan yoldayım.. :)

El Barto
25.Temmuz.2007, 21:45
Ama tabii biraz tuzlu olurlar. :D

Birde tavsiyede bulunayım 24 ve Rome. Bu iki diziye başlayabilirsin. Özellikle 24.

nekop
25.Temmuz.2007, 21:50
Mesela ne izleyeceğim ki ? :D :p

Bu arada adres için teşekkürler Emre abi. Birazdan yoldayım.. :)

24,Dexter,Smalwille,Desparat Housewiwes vs :D Genelde cnbc-e dizileri yani ama sana daha öncede demiştim Coupling bu diziyi bulabilirsen al ve Jeff Mordak ile tanışma şansına eriş :D

ToRoSKaPLaNı
25.Temmuz.2007, 21:53
the closer da güzel bir dizi gibi duruyor

El Barto
25.Temmuz.2007, 21:55
Desparat Housewiwes mı? :n: O diziyi nasıl seyrediyorsun Serhat yahu. Bildiğin umutsuz ev kadınları bize ne? :zuhaha

nekop
25.Temmuz.2007, 21:57
Desparat Housewiwes mı? :n: O diziyi nasıl seyrediyorsun Serhat yahu. Bildiğin umutsuz ev kadınları bize ne? :zuhaha

İzlemiyorum yahu bulacagı dizileri söylüyorum neredeyse heryerde o dizi var yaa çok izleniyor yada hiç kimse almıyor. :D

El Barto
25.Temmuz.2007, 21:58
Abi hiç yakışıyor mu öyle diziler tavsiye etmek. :D Oğuz sen al Rocky serisini seyretmeye başla hiç olmazsa bir karizması var Rocky'nin. :p

nekop
25.Temmuz.2007, 22:04
Abi hiç yakışıyor mu öyle diziler tavsiye etmek. :D Oğuz sen al Rocky serisini seyretmeye başla hiç olmazsa bir karizması var Rocky'nin. :p

Tavsiye falan yok önceden bilsin neler bulacağını şok yaşamasın :D Ben zaten tavsiyemi Coupling yönünde yapmışım ayrıca.. :D

El Barto
25.Temmuz.2007, 22:06
24,Dexter,Smalwille,Desparat Housewiwes vs

Hadi canım tavsiye yokmuş sende. :)

nekop
25.Temmuz.2007, 22:10
Hadi canım tavsiye yokmuş sende. :)

BAk bak iyice oku yazmışım genelde cnbcede yayınlananlar var diye :D Neyse sen çarptırmaya devam et olayı :D

El Barto
25.Temmuz.2007, 22:14
24,Dexter,Smalwille,Desparat Housewiwes vs Genelde cnbc-e dizileri yani

tamam orasına birşey demiyorum genelde cnbce dizileri değil aslında hepsi cnbce dizisi ve umutsuz ev kadınları :D

Çarptıma falan yok neyse onu yazıyor biz kardeşim . :p

hp-fm-gs
25.Temmuz.2007, 22:17
Bunlar epey tuzluymuş harbiden.. :D