PDA

View Full Version : Oyun Aniden Kapanıyor

cLubberS
31.Temmuz.2007, 01:03
arkadaşlar bayadır oynuyorum hiç böyle olmamıştı bir skin indirdim aktif ettim 1-2 saat oynadım ve cıktım şimdi ise oyuna giriyorum 2-3 kere devam et diyorum sonra oyun birden bire kapanıyor bidaha giriyorum bidaha kapanıyor skin i sildim yine kapanıyor :S oynayamıyorum yardım lütfen :S

SiR ToMaSRoSiCkY1
31.Temmuz.2007, 01:12
Bunu dene.Biraz araştırsaydın.Bir çok konu var.
Oyunun birşeyle çakışıp kapandığı ortada ilk kez yükleyip bu problemi yaşasaydın pc kaldırmıyor derdim. Oyun simgesi üzerinde sağ tıkla - özelliklere ardından uyumluluk kısmına gir. Uyumluluk modunu Windows NT olarak seç ve işareti kaldır. Bu şekilde bir denermisin.

cLubberS
31.Temmuz.2007, 01:58
söylediğin şekilde denedim ama yine kapandı delirecem ya :S oyunu kaldırıp tekrar kursam durum değişirmi acaba ?

cagri10
31.Temmuz.2007, 02:03
sorun gider o zaman saveLerde beLki sorun vardır yeni Lig kurup dene bide

cLubberS
31.Temmuz.2007, 02:10
o kadar uğraştıktan sonra yeni lig kurup oynayamamki silerim daha iyi bence silip tekrar deneyecem bi kerede 6. sezonumda save dosyam bozulmuştu yine böyle sap gibi kalmıştım ortada cok iğrenç bi oyun ya :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Şimdide oyunu silemiyorum iyimi :S harbi bu oyun adamı çileden çıkartır ya :S çalış çalışmaz sil silinmez nedir bu ya :S

ozgur.sener51
31.Temmuz.2007, 03:05
1.oyunu başka ligde aç sekini degiştir ve biraz dene bak bakalım aynı sorunu ya***akmı?
2.oyunun save dosyasını bulundugu yerden yedekle oyunu kaldırıp tekrar kur sonra oyunu kurdugunda yedekleginin yere save dosyasını at aç ve oyna :D
3. indirdigin skin dosyadını bulundugu yerden kaldırıp oyuna tekrar save dosyanı açarak dene bakalım olacak mı? :D

SiR ToMaSRoSiCkY1
31.Temmuz.2007, 03:06
o kadar uğraştıktan sonra yeni lig kurup oynayamamki silerim daha iyi bence silip tekrar deneyecem bi kerede 6. sezonumda save dosyam bozulmuştu yine böyle sap gibi kalmıştım ortada cok iğrenç bi oyun ya :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Şimdide oyunu silemiyorum iyimi :S harbi bu oyun adamı çileden çıkartır ya :S çalış çalışmaz sil silinmez nedir bu ya :S

Komple Program Files ve Belgerimdeki Sport İnteractive Dosyalarını sil.Ardında da Başlat-Çalıştır-regedit yazıyoruz-HKEY_LOCAL_MACHINE'e geliyoruz-SOFTWARE'e giriyoruz-Sports Interactive Ltd klasörüne sağ tıklayıp siliyoruz...

cLubberS
31.Temmuz.2007, 06:43
Sorunun tamamen save dosyasından kaynaklandığının farkına vardım. 2 gün önce kaydedip yedeklediğim save ile devam ediyorum ve henüz oyun kapanmadı :D :D :D

El Barto
31.Temmuz.2007, 14:37
ozaman konu kapandı. :)