PDA

View Full Version : fm de hile

mert1573
09.Mart.2006, 19:53
eger oyuncu transferi sirasinda kulube verdiginiz teklifi 50 mac oynadiktan sonra secenegini acarak teklif ederseniz normal teklif fiyatinin biraz üstüne kabul ettirip satin alabiliyorsunuz.Böylece bu da size oyuncuyu para vermeden alip 50 maç deneyip begenirseniz parasini ödemeniz begenmezseniz 50. maçi oynatmadan satip hem para kazanmanizi hemde oyuncuyu aldiginiz kulube para vemekten kurtulmanizi sagliyor ama tabi bu iş zamanla adami bayiyor hiç para vermeden oyuncu alip parayla satmak sikici olabiliyor bu işin bir çözümü varmidir lütfen yardimci olun

ridvanu
09.Mart.2006, 19:56
bu işin çözümü
bu işi yapmamaktır
sonuçta adamı hangi şartlarda alıcağın sana bağlı

mert1573
09.Mart.2006, 20:19
bu işin çözümü
bu işi yapmamaktır
sonuçta adamı hangi şartlarda alıcağın sana bağlı
tamamda bedava oyuncu alabilme imkanin varken niye para veresinki ama bu hilenin gecersiz olmasi durumunda bunu yapman imkansiz

mert1573
09.Mart.2006, 20:22
yani fm gibi bir oyunda boyle birseyin yapilabilmesi bence sacmalik bu olay bence oyunun yapay zekasinin zayıf oldugunu gösterir

tng
09.Mart.2006, 20:27
yani,hem hileyi(ki hile değil bu) yapmak istemiyorum diyosun hem de para vermeden almak varken niye para vereyim diyorsun.oyundan zevk almak istiyorsan yapma.

jacke
09.Mart.2006, 20:28
yani fm gibi bir oyunda boyle birseyin yapilabilmesi bence sacmalik bu olay bence oyunun yapay zekasinin zayıf oldugunu gösterir

Kardeş insanlar yapay zekayı kendi yaratir.Sen gerçektede böle bişeyi yaparsın.Yanlız merak ettm konu şu bence senin bi yerde yanlışın var eğer sen satarsan bu oyuncuyu senden hiçmi para kesilmio?Eğer kasana bakarsan sende 50 milyon limit yapiolar.yoksa limitin açılmıo

mert1573
09.Mart.2006, 20:34
Kardeş insanlar yapay zekayı kendi yaratir.Sen gerçektede böle bişeyi yaparsın.Yanlız merak ettm konu şu bence senin bi yerde yanlışın var eğer sen satarsan bu oyuncuyu senden hiçmi para kesilmio?Eğer kasana bakarsan sende 50 milyon limit yapiolar.yoksa limitin açılmıo
arkadasim gerçekte bole biseyin olmasinin imkansiz oldugunu futbolla ilgilenen herkez az cok bilir sen adami alacaksin 50 mac sonra parasini veririm diyeceksin sonrada satacaksin ve para kazanip adamin parasini vermeyeceksin bunu kabul etcek bi kulup biliyorsan özhan canaydına mutlaka gonder gs yi herhalde ancak bu yöntem kurtarir

mert1573
09.Mart.2006, 20:36
yani,hem hileyi(ki hile değil bu) yapmak istemiyorum diyosun hem de para vermeden almak varken niye para vereyim diyorsun.oyundan zevk almak istiyorsan yapma.

oyundan zevk alinmasi için bişey yapmasi gereken bence biz degil de sports interactive olmali

tng
09.Mart.2006, 20:42
şöyle ki üç büyüklerden birini seçersin avrupa şampiyonu yaparsın,sonra real madride gidersin onla da biraz oynadıktan sonra sıkılırsın.oyundan daha da zevk almak için ne yaparsın...3. ligden bir takım seçip 0 dan başlarsın...zevk almak dediğim buydu.
mesela herhangi bir fpsyi ölümsüzlük hilesiyle bitirmek de vardır ama zevk almak için en zor modda oynarsın.demem o ki istemiyorsan yapma,istiyorsan yap.

mert1573
09.Mart.2006, 20:42
yani bence oyun biz oyuncuyu satsak bile yinede bizde bu parayi almali hata burdan kaynaklaniyor yani bizim oyuncuyu satmiş olmamiz bişeyi degiştirmese tamam ama oyuncuyu sattik diye para vermememiz cok sacma bence

mert1573
09.Mart.2006, 20:45
şöyle ki üç büyüklerden birini seçersin avrupa şampiyonu yaparsın,sonra real madride gidersin onla da biraz oynadıktan sonra sıkılırsın.oyundan daha da zevk almak için ne yaparsın...3. ligden bir takım seçip 0 dan başlarsın...zevk almak dediğim buydu.
mesela herhangi bir fpsyi ölümsüzlük hilesiyle bitirmek de vardır ama zevk almak için en zor modda oynarsın.demem o ki istemiyorsan yapma,istiyorsan yap.
tamam arkadasim dediğin de haklisin ama bu ölümsüzlük hilesi gibi sonradan oyuna katılan bişey degil ki bu zaten oyunun içinde var olan bi hata ve bunun düzeltilmesi lazim tabi oyundaki gerceklik korunmak isteniyorsa

mert1573
09.Mart.2006, 20:49
yani bence bunu ögrenipte yapmayacak bi insan ben tanimiyorum bu durumda bizim kendimizi degilde oyunun bizi durdurmasi lazim bence sizde bunu ögrendikten sonra uygulayacaksiniz ve o zaman bu işin oyunun bir hatasi oldugunu anlayacaksiniz

ceyhun127
09.Mart.2006, 22:45
Ben bunu yapmam cok saçma ama oyunda eger mantık hatası varsa ve 50 maç gibi uzun bi süreyse sen yapmazsın böylece mantık hatasıda kapanmış olur beni tanımadıgın nerden belli bazı inanlar zevk almak için de kazanmak için oynarlar sen olesin ama ben ole deilim bu sitedeki coğu kişi gibi

mert1573
09.Mart.2006, 23:11
Ben bunu yapmam cok saçma ama oyunda eger mantık hatası varsa ve 50 maç gibi uzun bi süreyse sen yapmazsın böylece mantık hatasıda kapanmış olur beni tanımadıgın nerden belli bazı inanlar zevk almak için de kazanmak için oynarlar sen olesin ama ben ole deilim bu sitedeki coğu kişi gibi
halla halla sen bu sitenin kişi analizini mi yaptin ki kimin zevk için kimin kazaanmak için oynadiğindan bu kadar eminsin herhalde sen bu oyunu kaznmak için degil de küme düşmek için oynusun madem ole bundan sonra futbol takimlarida sahaya kazanmak için degil de zevk almak için çiksin

ceyhun127
09.Mart.2006, 23:18
halla halla sen bu sitenin kişi analizini mi yaptin ki kimin zevk için kimin kazaanmak için oynadiğindan bu kadar eminsin herhalde sen bu oyunu kaznmak için degil de küme düşmek için oynusun madem ole bundan sonra futbol takimlarida sahaya kazanmak için degil de zevk almak için çiksin
belki ole olursa futbol sahalarında daha güzel şeyler görürüz

mert1573
09.Mart.2006, 23:48
belki ole olursa futbol sahalarında daha güzel şeyler görürüz
hayir arkadasim sen bana bu siteyle ilgili yapmiş oldugun kim kazanmak için oynuyor kim zevk için oynuyor analizini göndersene ben de ona göre forum yazayım yani

Gravity
09.Mart.2006, 23:58
Sanırım sorun şuradan kaynaklanıyor. Sen adamı sende 50 maç oynadıktan sonra parasını ödemek üzere satın alıyorsun. Yalnız 50 maç dolmadan satıyorsun ve böylece sende hiç bir zaman 50 maç oynayamamış oluyor. O zaman da parasını vermiyorsun çünkü senin takımında 50 maç oynamadı. İlginç ama güzel yakalanmış bir şey bence bu. Bu düzeltilebilir mi, tabi ki düzeltilir yalnız birisinin SI Games'e bu açığı bildirmesi gerekir ki Forum yöneticileri bu işi yapan insanlar. Forum yöneticileri bu mesajı okuyup büyük ihtimalle bu açığı ileteceklerdir ve gelecek güncelleme ya da yamalarda bu sorun giderilecektir.

mert1573
10.Mart.2006, 00:57
Sanırım sorun şuradan kaynaklanıyor. Sen adamı sende 50 maç oynadıktan sonra parasını ödemek üzere satın alıyorsun. Yalnız 50 maç dolmadan satıyorsun ve böylece sende hiç bir zaman 50 maç oynayamamış oluyor. O zaman da parasını vermiyorsun çünkü senin takımında 50 maç oynamadı. İlginç ama güzel yakalanmış bir şey bence bu. Bu düzeltilebilir mi, tabi ki düzeltilir yalnız birisinin SI Games'e bu açığı bildirmesi gerekir ki Forum yöneticileri bu işi yapan insanlar. Forum yöneticileri bu mesajı okuyup büyük ihtimalle bu açığı ileteceklerdir ve gelecek güncelleme ya da yamalarda bu sorun giderilecektir.
gravity gercekten anlattigim seyi dogru anlayan nadir insanlardan birisin arkadaşim gerçekten sana tesekkur etmek istiyorum en kisa zamanda bana ozelden veya burdan msn adresini yollarsan bu konu hakkında seninle konusup fikirlerini paylasmak isterim arkadasim

tumanhan
10.Mart.2006, 01:57
bence iyi bir analiz yapmıs arkadas kutluyorum.. hem bu bir hile değil hata bunu ayırarak analiz yapın ve yorum yazın burda kimse suclu değil oyun şirketinin hatası sadeceee . . .

tng
10.Mart.2006, 04:20
sanmıyorum ki bu kadar fanatiği olan bir oyunun böyle bir hatasını ilk farkeden arkadaş olsun.denildiği gibi bir hataysa düzeltilir ama hata varken de bu hata var ben oynayaıyorum demek saçma.yapmak istemezsen yapmazsın,gerçek takımlar zevk almak için çıksın sahaya o zaman demişsin ki ben bir alaka kuramadım oyun oynamanın zaten amacı zevk almak değil mi?zorlanarak oynamak istiyorsan(ki zevki öyle çıkar bence) bu açığı görmezden gelirsin,yok ben tüm dünya yıldızlarını alaıcam bu yolla diyorsan (ki alamzsın) yaparsın.bunu yaparım yapmam diye tartışma konusu haline getirmek saçma.

koray_capello
10.Mart.2006, 04:24
iyi de kardeşim bu niye düzeltinsin ki.gerçek hayatta da böle birşey yaparsın.bi tane oyuncu alırsın 50 maç oynadıktan sonra parasını ödemek koşulu ile klubüde kabul ederse alırsın 50.maçı oynatmazsın satarsın.tabi sonra bidaha bu şekilde futbolcu satmazz kimse sana o ayrı...

mert1573
10.Mart.2006, 16:30
iyi de kardeşim bu niye düzeltinsin ki.gerçek hayatta da böle birşey yaparsın.bi tane oyuncu alırsın 50 maç oynadıktan sonra parasını ödemek koşulu ile klubüde kabul ederse alırsın 50.maçı oynatmazsın satarsın.tabi sonra bidaha bu şekilde futbolcu satmazz kimse sana o ayrı...
arkadaşim dunyadaki transfer kurallarini bilmeden yorum yapmayalim lutfen...!!!!!!!!! sen bir oyuncuyu parasini 50 mac sonra vermek uzere alip sonrada sattigin taktirde bu parayi klube adami 50 mac oynatmasan bile odemek zorundasin bu si games in ve bircok kişinin gozden kacirdigi bir ayrinti dunyanin neresinde sozlesme yaparsan yap bu boledir ve bu oyundaki olayin gercekte olusmasi imkansizdir

sanmıyorum ki bu kadar fanatiği olan bir oyunun böyle bir hatasını ilk farkeden arkadaş olsun.denildiği gibi bir hataysa düzeltilir ama hata varken de bu hata var ben oynayaıyorum demek saçma.yapmak istemezsen yapmazsın,gerçek takımlar zevk almak için çıksın sahaya o zaman demişsin ki ben bir alaka kuramadım oyun oynamanın zaten amacı zevk almak değil mi?zorlanarak oynamak istiyorsan(ki zevki öyle çıkar bence) bu açığı görmezden gelirsin,yok ben tüm dünya yıldızlarını alaıcam bu yolla diyorsan (ki alamzsın) yaparsın.bunu yaparım yapmam diye tartışma konusu haline getirmek saçma.
arkadasim burda ki olayin oyuncuyla bir alakasi yok zaten sen onu fark edemedin galiba burda klublerin finansal acidan yapmiş oldugu bir hatadan bahsediyorum ben zaten sen seninle ilgilenmeyen bir oyuncuyu alamazsin bu nedenlede dunyanın tum yıldizlarini toplama gibi bir sansin yok benim anlatmak istedigim sey eger oyuna bole bir secenek konulduysa bunun mantıklı olmasi gerekli bence bole bir oyunda bastan savma seylerin olmamasi gerekli

jacke
11.Mart.2006, 15:53

Kardeş haklısın bencede.Ama ben denedim.Valencianin başındaym messi ye 50 maç sonra oynadıktan sora değerinin biraz üstünde para verdim örnek;16 milyon dolarsa 19 veya 20 milyon dolar verdim.Kabul edilmedi.Ki şunuda unutmayın fm de böle bi hele.Yok arkadaş nasil saptadiysa bu olayı anlayamadım heralde datasinda sorun var.Çünkü 50 maç sora ödeyeceğiniz para sizde ipoteklenio yani.Paranızdan 50 milyon çekilio .denemesi bedava

mert1573
11.Mart.2006, 17:56
Kardeş haklısın bencede.Ama ben denedim.Valencianin başındaym messi ye 50 maç sonra oynadıktan sora değerinin biraz üstünde para verdim örnek;16 milyon dolarsa 19 veya 20 milyon dolar verdim.Kabul edilmedi.Ki şunuda unutmayın fm de böle bi hele.Yok arkadaş nasil saptadiysa bu olayı anlayamadım heralde datasinda sorun var.Çünkü 50 maç sora ödeyeceğiniz para sizde ipoteklenio yani.Paranızdan 50 milyon çekilio .denemesi bedava
YA ARKADAŞİM BEN NEDİYORUM SEN NE DİYORSUN SEN Bİ KERE KONUYU HİÇ ANLAMAMİŞN GELMİŞİN AHKAM KESİYON BURDA DENEDİĞİN SEYİN BENİM SOLEDİGİM SEYLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASİ BİLE YOK

Universal
11.Mart.2006, 18:36
zaten 50 maçi anca 2 sezonda tamamlarsin bide böyle bir yolla alabilecegin iyi bir oyuncu olacagini sanmiyorum her zaman en iyi yol pesin yoldur eger paran yoksa taksitle al pek kullanma o yolu

jacke
13.Mart.2006, 00:54
YA ARKADAŞİM BEN NEDİYORUM SEN NE DİYORSUN SEN Bİ KERE KONUYU HİÇ ANLAMAMİŞN GELMİŞİN AHKAM KESİYON BURDA DENEDİĞİN SEYİN BENİM SOLEDİGİM SEYLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASİ BİLE YOK

kardeş bak ben senin ne dediğini anladım ayrica ben sana ahkam kesmiorum ve banada büyük harfle yazma.Bizim capslockumuz yokmu?Kendi derdini bağırmadan anlatamicakmısın ? ayrica 50 maç sora versen bile alio kulüp parasini bence birdaha dene.kasanada bak!!!ister 50 ister 40 maç sora ver o para senden çekilio

RAMBO
01.Nisan.2006, 17:48
bencede bunu yapma şahsen ben adrianoyu almak için 120 trilyon peşin verdim :D

TüMeR_yAğıZ
02.Nisan.2006, 02:36
eger oyuncu transferi sirasinda kulube verdiginiz teklifi 50 mac oynadiktan sonra secenegini acarak teklif ederseniz normal teklif fiyatinin biraz üstüne kabul ettirip satin alabiliyorsunuz.Böylece bu da size oyuncuyu para vermeden alip 50 maç deneyip begenirseniz parasini ödemeniz begenmezseniz 50. maçi oynatmadan satip hem para kazanmanizi hemde oyuncuyu aldiginiz kulube para vemekten kurtulmanizi sagliyor ama tabi bu iş zamanla adami bayiyor hiç para vermeden oyuncu alip parayla satmak sikici olabiliyor bu işin bir çözümü varmidir lütfen yardimci olun
biraz otokontrol uygula sende.herşeyi oyundan bekliyorsun orjinal oyun aldınmı yoksa kopya oyun ilemi sigames'i eleştiriyorsun. tabiki oyun bunu sağlamalı ama ufak tefek hatalarıda mazur göreceksin.

acivic
05.Nisan.2006, 04:58
İlginç!! Sadece merakımdan, 40-50 maç sonra ödemek koşulu ile sıradan bir oyuncuya da 2 kat ücret verdiğim halde, hiçbir klüp bu transfer şekline sıcak bakmadı. Sonunda sıkılıp vazgeçtim. CD im orijinal (sağolasın Vieri). Ben böyle bir hata bulamadım.

salih_202
05.Nisan.2006, 15:43
harika bir şeyyyyyyyyyyyyy