PDA

View Full Version : Bir süre için: Hoşçakalın...

inorax
28.Ağustos.2007, 22:57
Turksportal'a ilk gelişim bir ilkokul 1. sınıfa başlamış çocuk gibi ne yapacağını bilmez bir halde sitede gezinmem hatırımda.

Ama çabuk alıştım çünkü Çağrı Abi, Coşkun Abi, Murat Abi, Eren ve diğer bir sürü sıcakkanlı insan bana kendi kardeşleriymiş gibi davrandılar.Kendileriyle gerçek hayatta görüşmek ve ordan yola devam etmek istiyorum ve hepsine teşekkür ediyorum.Benim en acı ve tatlı anlarımı paylaşmışlardır.

Turksportal'da görev almamı sağlayan bunu sürdürmemi sağlayan ve bana adeta gerçek bir "abi" olan Çağrı Abi'ye ayrıca teşekkür ediyorum.Kendisiyle gerçek hayatta görüşmeye zaten devam edicez.Kendisinin peşini bırakmayacağım. :)

Turksportal son zamnalarda benim şahsi görüşümdür ki eski Turksportal değildir.Ama bunun asla kulüp ve ya diğer uygulamalarla alakası yoktur.Hatta onları yararlı bulduğumu söylemem gerekir.Ancak belki yeni üye olan insanlar ya da başka nedenler ve olaylar Turksportal'ı bana eskisi gibi yaşatmamaktadır.

Turksportal her zaman büyük bir ailedir ve Turksportaldaki bütün yönetici ve görevli abilerim benim için cidden iyi insanlardır ancak biraz uzak kalmam gerektiğini farkettim bunun için dönüşü olabilecek bir gidiş yapmaya karar verdim.Tekrar görüşmek üzere herkese hoşçakalın diyorum.Tekrar görüşebilmek dileğiyle.

Mirza
28.Ağustos.2007, 22:59
Yazmasan da okumada kalırsın umarım .. ;)
Selametle...

LaigLeNoiR
28.Ağustos.2007, 23:00
Görüşürüz Emrecim msn'de olucaksın umarım oradan devam ederiz konuşmalarımıza :)

tombul taho
28.Ağustos.2007, 23:00
işlerimin yoğunluğu nedeniyle bunun nedenini soramayacağım. ama nası olsa seni cumartesi yakalayacağım. o zaman konuşuruz. şimdilik anca bu kadarlık bişey diyebilirim. yolun açık olsun.

ayrıca bana nasıl ulaşacağını biliyorsun ;)

Selman Ozturk
29.Ağustos.2007, 02:31
Bu kırgınlığının grafik ekibinden ayrılışınla bir alakası varsa bence yanlış yapıyorsun ama tabi yine karar senin. Sana attığım Özel Mesajı dikkatli okumuşsundur umarım

Nedvedmania
29.Ağustos.2007, 03:03
Geçen turksportal sk ya bakarken senin soy adını gördüm ve acaba dedim. Senin amca oğlunla tanışıyorum ben ona sordum emreyi tanıyormusun diye amca oğlum dedi bende aaa dedim :) Ama o günden beri tsi de görüşme fırsatımız olmadı . Umarım msn de konuşuruz hatta görüşürüz :)

Bekq
29.Ağustos.2007, 09:05
Daha böyle nice konular görebliriz.:)Emre gitmene üzüldüm ama zaten msn'den konuşuyoruz.Eğer sende Turksportal'ı kafanda sildiysen uzatmaya gerek yok.

GeNç KaRTaL
30.Ağustos.2007, 21:04
Geçen turksportal sk ya bakarken senin soy adını gördüm ve acaba dedim. Senin amca oğlunla tanışıyorum ben ona sordum emreyi tanıyormusun diye amca oğlum dedi bende aaa dedim :) Ama o günden beri tsi de görüşme fırsatımız olmadı . Umarım msn de konuşuruz hatta görüşürüz :)

Cihan Emre'nin amcası yokmuş.:icon_biggrin:

Nedvedmania
30.Ağustos.2007, 21:30
Nasıl yok ya bi dakka Yusuf Sipahi desem tanırmı :)

GeNç KaRTaL
01.Eylül.2007, 02:26
Yokmuş Yusuf adında bir kuzeni.Denk gelmiş demekki.

Nedvedmania
01.Eylül.2007, 18:23
Hadi yav tüh :)