PDA

View Full Version : editör,oyuncu statları hakkında soru

Kukinho
02.Eylül.2007, 11:19
iyi geceler arkadşalr,

bu sene performanslarıyla göze çarpan ancak fm'de beklenilen kadar iyi olmayan bazı oyuncuları editörden statslarıyla oynadım, ancak aldıgım sonuç

mesela arshavinin finisling filan arttırdım bazı şeyleri daha hiç bi sorun yok gayet güzel arttı oyundada

ama mesela ardanın dripling yetenek top sürmesini 18 ,yaratıcılıgını misal 17,flair 16 filan yapıyorum,oyuna girip bi bakıyorum dripling aynı top sürme aynı ama flair 16 olmuş yani ben 6-7 tane özelliğini yükselttiğim halde sadece 1 bilemedin 2 tanesi yükseliyor,bunun sebebi nedir bilgili arkadşlar yardımcı olursa çok sevinirim

garydelgadov
02.Eylül.2007, 11:46
Oyuncunun potansiyeLi o özeLLikLeri taşımıyorsa özeLLikLer artmaz.MeseLa Semihin potansiyeLi 100 oLsun tüm özeLLikLerini 20 yapsan biLe tüm özeLLikLeri 13 oLur.:)

Kukinho
02.Eylül.2007, 19:12
peki o potansiyeli arttıramıyormuyuz:) yada mesela flair'i azaltsam 4 puan,4 puan tackling'e versem o zaman olurmu?yani bu potansiyeli nasıl değiştircez:)

Nocna Mora
02.Eylül.2007, 19:37
CA'yı arttırman lazım....CA'yı arttırsan sorun çözülür ayrıca 4 azaltıp 4 arttırma da olabilir...

Kukinho
02.Eylül.2007, 20:04
teşekkürler kardeşim hallettim sagol:) bu arada 8.02 nin çalışması için orjinal oyun gerek degilmi

tosunpasa
02.Eylül.2007, 21:12
teşekkürler kardeşim hallettim sagol:) bu arada 8.02 nin çalışması için orjinal oyun gerek degilmi

Evet orjinal oyun gerekli. Sorun hallolduğuna göre kilit..