PDA

View Full Version : Personel Transfer Edemiyorum

cngzhnozkan
20.Eylül.2007, 08:25
Byler Beşiktaş ' la oynuyorum ve yabancı antrenör leri transfer edemiyorum bunun nedeni nedir ?? (Bu arada 1 kişilik yer açıyorum antrenör için yinede transfer iptal ediliyo :S)

prceXtu
20.Eylül.2007, 08:31
Yönetimin insiyatifine kalmış bir durum. Kesin bir çözümünü bende bulamadım

sentugo
20.Eylül.2007, 08:35
Abicim, sen onu transfer etmeye çalışırken Yönetimin kaç tane ANTRENÖR'e kadar izin verdiğine bakıcaksın. Genelde 6 tane veriyorlar. Daha büyük takımlar 8 sanırım.

EN iyisi işine yarayacakları elinde tut, diğerlerinin hepsiyle tazminat ver kov.

Forumda 7 yıldızlı antrenörleri bulmak için hangi özelliklerinin kaç olması gerektiğini yazan bir yer var. Rehberler bölümünde. Oradan daha iyi yararlanabilirsin.. Hemde benim orda daha bir sürü mesajlarımda var..

cngzhnozkan
20.Eylül.2007, 08:37
Abicim, sen onu transfer etmeye çalışırken Yönetimin kaç tane ANTRENÖR'e kadar izin verdiğine bakıcaksın. Genelde 6 tane veriyorlar. Daha büyük takımlar 8 sanırım.

EN iyisi işine yarayacakları elinde tut, diğerlerinin hepsiyle tazminat ver kov.

Forumda 7 yıldızlı antrenörleri bulmak için hangi özelliklerinin kaç olması gerektiğini yazan bir yer var. Rehberler bölümünde. Oradan daha iyi yararlanabilirsin.. Hemde benim orda daha bir sürü mesajlarımda var..

Tskkr ederim .

Ama Bn 2-3 antrenör kovuyorum onun yerine antrenör getirmek istiyorum iptal ediliyor ..

sentugo
20.Eylül.2007, 08:55
O zaman bazı antrenörlerine yeni sözleşme öner.. Ama bu sefer antrenör oalrak değil de Baş antrenör olarak.. İStediğin kadar bu sayıyı çıkartabilirsin.. Sonra boş kalan antrenör yerine transfer etmek istediin antrörü getirisin.. Sorun olmaz. Salak oyundaki yönetim bunu anlayamıyo yapay zekaya bile sahip değil :D

Nocna Mora
20.Eylül.2007, 16:16
Dediğin yöntem küçük klüplerde işe yaramıyor...

sentugo
20.Eylül.2007, 23:22
Bursaspor büyük bir kulüp mü ? Bende oluyor nedense..

Olmadı save dosyanı ver, ben ayarlayayım sana..

cemir05
23.Eylül.2007, 05:38
arakdasşalr transfer sezonu açılınca ilan vrin. o şekilde bir sürü alabiliyorsunuz. ben arsenal'e 10 adam yerine 15'den fazla adam aldım.. :D

erentun
25.Eylül.2007, 16:36
senior coachların 5 tane var diyelim yönetim 6 ya izin veriyosa youth coachlar var demektir o yüzden alamıyosun. genc oyuncuların hocalarını kov.