PDA

View Full Version : kaleci sorunum var.

eren968
08.Kasım.2007, 21:04
mrb arkadaşlar bu kaleci işini nasıl halledeceğiz bıktım valla gs managerim orkun kalecim attığı her top raki takıma geçip zaman zaman gol yiyorum buda oyuncularım üzelep yenilmeme neden oluyor her taktiksel değişimi yapıyorum oyuncular gol atmada zorlanıyor kaleci kodnusunda bana yardım ederseniz çok sevinirim iyi bir kaleci transfer etsem örnk, vereyim valdesi transfer etsem gine hata yapma olasılığı varmı attığı toplar rakip takıma geçermi bu sorunu yaşayan yada biln arkadaşlar var ise bana yardım etsin vallahi bıktım yaw.:s7:

crazymann
09.Kasım.2007, 02:58
sorununu yazdığın yer oldukca yanlıs...

hekozja
09.Kasım.2007, 03:10
ochoa var ama biraz el yakıyor:D

bySilver
09.Kasım.2007, 03:44
Alamo var genç işine yarayacaktır.

bearyn
09.Kasım.2007, 06:05
mrb arkadaşlar bu kaleci işini nasıl halledeceğiz bıktım valla gs managerim orkun kalecim attığı her top raki takıma geçip zaman zaman gol yiyorum buda oyuncularım üzelep yenilmeme neden oluyor her taktiksel değişimi yapıyorum oyuncular gol atmada zorlanıyor kaleci kodnusunda bana yardım ederseniz çok sevinirim iyi bir kaleci transfer etsem örnk, vereyim valdesi transfer etsem gine hata yapma olasılığı varmı attığı toplar rakip takıma geçermi bu sorunu yaşayan yada biln arkadaşlar var ise bana yardım etsin vallahi bıktım yaw.:s7:
Kalecinin top dağıtma komutunu "Defansa ver" diye ayarla. Defansta -güncel bir databasele oynuyorsan- Meira'ya versin topu veya ona eşdeğer tekniği, pası, karar vermesi, önceden sezmesi yüksek bir oyuncuya.

El Barto
09.Kasım.2007, 06:23
http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=393

Oyuncu platformu alanını kullanınız.