PDA

View Full Version : Tüm gerçekler... #Adem Özkur#

TheTrooper
24.Kasım.2007, 05:22
Yazını yazdıktan sonra, konuyu kilitleme adedin belliki çok gelişmiş, gerçekleri yazmamı hazmedemiyorsun. Bir kere bunu sende çok iyi biliyorsunki FM 2008 ve FM 2009 dil dosyaları neredeyse aynı. Ben FM 2008 dil dosyasını çevirdim ve FM 2009 içinde yeni eklenen yerleri çevirdim, Yani ben zaten 1 sene önceden çeviriye başlamıştım. Her türlü mercide hesaplaşmaya hazırım, hakkımı sonuna kadar arayacağım, hakaret davası açacağım.

İspat etmeni bekliyorum, ben bir hatayı 2 kere yapmam. Eğer iftira edemezsen gerçekten seni çok kötü küçük düşüreceğim, hala iftiranın kanıtını sunmadın.

Eskiden olsa hemen anasayfadan haber geçerdin, şimdi böyle bir şey olmadı. Neden? Çünkü bu seferki gerçekten de iftira...

Selametle.

Vieri
24.Kasım.2007, 05:29
yahu ne utanmaz çocuksun sen, halen ismini kirletiyorsun burada,

Pazartesi görüşeceğiz bundan sonrasına yargı bakar.

ardatuncer
24.Kasım.2007, 05:29
Buyrun Er Meydanına!

Çamur at izi kalsın mantığından kurtulun ve iddalarınızı kanıtlayın!

Eğer kanıtlarsanız hatamızı kabul edip direk anasayfadan bildiriyle özür dileyeceğiz. Ama eğer kanıtlayamıyorsanız sizinde en azından küçük bir bildiriyle attığınız iftirayı kabul etme erkekliğini göstereceğinizi umuyorum!

Arda Tuncer

TheTrooper
24.Kasım.2007, 05:36
yahu ne utanmaz çocuksun sen, halen ismini kirletiyorsun burada,

Pazartesi görüşeceğiz bundan sonrasına yargı bakar.

Sen ne ş... bir insansın ya, insanları kandırmaktan, sömürmekten, yalan söylemekten başka bir işin var mı çok merak ediyorum?

Yargı değil istersen insan hakları mahkemesine git sonuç yine değişmez çünkü elinde ispat yok, olamazda çünkü.

Gerçekleri yazmamı hazmedemiyorsun, sömürgene engeli hazmedemiyorsun, artık Turksportalın sömürge devri bitti, bunu hazmedeceksin, kabul edeceksin. Birisi senden daha iyi bir çalışma yaptıysa iftira değil teşekkür, takdir edeceksin.

Senin geçmişini SCN'den beri biliyoruz, insanları nasıl sömürdüğünü, nasıl kullandığını, bana anlattırma burda. Herkes senin de ne olduğunu biliyor benim de. Eğer sen gerçekten böyle bir şey olsaydı şuanda çoktan ispatını sunmuştun, ama yazıktır ki iftira at izi kalsın kampanyan geri tepti.

Şimdi ne yaparsan yap..
Hadi güle güle.

Edit: Çalışmanın v2'side geliyor onuda indirir kullanırsın.

World Hollow o1
24.Kasım.2007, 05:38
TheTrooper Sen ne şerefsiz bir insansın ya

Sana Lakabanı soran olmadı TheTrooper Akıllı ol !

Adam olup herşeyi akıllıca konuşun burda kimsenin şerefesi kimseye kalmadı burada insan ol adam gibi konuş.

kazma
24.Kasım.2007, 05:41
eğer mustafa abi senin dediğin gibi biri olsaydı ve siz de sütten çıkmış ak kaşık olsaydınız FM 2009 RESEARCHde onun değil sizin adınız yazardı o fmnin bugünlere gelmesinde büyük katkıda bulundu birazcık saygı...

TheTrooper
24.Kasım.2007, 05:43
Ben onun FM'nin bu günlere gelmesindeki payı yok demiyorum dememde. Ama yaptığını bir insan oğlu yapmaz. Nedir bu yaptığı bana biri açıklayabilir mi? İftira at izi kalsın kampanyasını ne güzel uyguluyor öyle, hayran kaldım valla.

İspat sunmadan iftira atıyor, varsayımlara dayanıyor, daha çalışmayı bile indirmemişsin atıp tutuyorsun, nasıl iş yapıyorsun sen?

Eğer iftira atmak kolay bir iş ise, yenilir yutulur bir iş ise tamam ben hayvanım, o insan.

ardatuncer
24.Kasım.2007, 05:46
eğer mustafa abi senin dediğin gibi biri olsaydı ve siz de sütten çıkmış ak kaşık olsaydınız FM 2009 RESEARCHde onun değil sizin adınız yazardı o fmnin bugünlere gelmesinde büyük katkıda bulundu birazcık saygı...

Adam gibi iş yapan herkese sonsuz saygım vardır, FM gibi mükemmel bir oyuna katkısı olan Mustafa Bey'ede..

Peki bizim saygı istemeye hakkımız yokmu? Bunu biz neden elde edemiyoruz?

Buyrun Er Meydanına!

Çamur at izi kalsın mantığından kurtulun ve iddalarınızı kanıtlayın!

Eğer kanıtlarsanız hatamızı kabul edip direk anasayfadan bildiriyle özür dileyeceğiz. Ama eğer kanıtlayamıyorsanız sizinde en azından küçük bir bildiriyle attığınız iftirayı kabul etme erkekliğini göstereceğinizi umuyorum!

Arda Tuncer

Vieri
24.Kasım.2007, 05:49
bakın ben hiç bir zaman sizin seviyenize düşmem ama hakkımıda ararım. Ben gerekli açıklamaları yapacağım keşke orada yaptığım açıklamada ki gibi sizin çevirilerinizi referans aldık deseydiniz.

Konuyu uzatmadan gerekli açıklamayı ilgili konuda yapacağım. Sizde kendi çöplüğünüze dönün. Forumumuz yeterince kirlendi.