PDA

View Full Version : Kiralık gonderdiğim oyuncu Ineligible !

davidvilla
01.Aralık.2007, 00:55
Galatasarayla oynuyorum 3. sezonum İst.buyk.belediye pilot takımım,sezon oncesi oraya oyuncu gonderiyorum kiralık,kayıt donemi bitene kadar olan ilk iki lig macında bu oyuncuları oynatıyorlar (gayet de iyi oynuyorlar) sonra transfer donemi bittiğinde bir bakıyorum ki bu oyuncuları kaydetmemişler?! 2 sezondur aynı sey oluyor.Aynı ligte oldugumuz için mi acaba kaydettiremiyorlar bir 2.lig takımına gonderiorm(2.lig acık değil oyunumda o yuzden kaydettirme yok) onlar oynuyor.

El Barto
01.Aralık.2007, 00:58
Muhtemelen kadro numarası vermiyorlar gönderdiğin oyunculara.

Addolorato
01.Aralık.2007, 01:00
Muhtemelen kadro numarası vermiyorlar gönderdiğin oyunculara.

Ligin İlk 2 Maçında Oynuyorlar Diyor Ama. Garip Bir Durum Valla Bilemiyorum belkide bir hatadır.

El Barto
01.Aralık.2007, 01:01
Kadro isteme olayı ve oyuncu kayıt ettirme olayı ikinci maçtan sonra isteniyor olabilir. :) Sadece fikir üretiyorum emin değilim.

Addolorato
01.Aralık.2007, 01:04
Yada 2 maçtan sonra bunlardan bir cacık olmaz diye yolluyorlardır :D Vallahi bence bir oyun hatası ama bilemeyeceğim

davidvilla
01.Aralık.2007, 01:42
evet evet kadro numarası vermiyorlar.İlk iki macta kayıt zamanı acık istedigin oyuncuyu oynatabiliyorsun ama bittiginde numara vermiyorlar oyunculara.Carrusca'yı yolladım ona bile numara vermedi ki cok daha iyi oyuncular bile yolladım.Sonradan cıkan koyu renk yazılı oyuncular var ya onları oynatıyorlar yine de numara vermiyorlar.

Coupet
01.Aralık.2007, 01:46
eğer yabancı oyuncu yolluyorsan belki de yabancı hakları dolu olduğu için kendi yabancılarına numara verip kiralıktan gelen senin oyunculara numara vermiyorlardır.

El Barto
01.Aralık.2007, 01:47
Garip bir durum ama neden vermiyorlar sorusuna cevap vermek zor gözüküyor. :)

eğer yabancı oyuncu yolluyorsan belki de yabancı hakları dolu olduğu için kendi yabancılarına numara verip kiralıktan gelen senin oyunculara numara vermiyorlardır.

Oyunda bu sene Türkiye ligi için şu hatanın olduğu biliniyor.

7. Yapay zeka teknik direktorlerinin 8 yabancıdan fazlasına forma numarası verebilmesi

Yani yapay zeka teknik direktörler kadrolarında istedikleri kadar yabancı oyuncu bulundurabiliyorlar yani kadro numarası verebiliyorlar ama sadece kadroya belli sayıda alabiliyorlar. Yani bundan kaynaklandıgını sanmıyorum.

teuflisch
01.Aralık.2007, 05:01
2. Sezonda Josico , Kejman ve de başka bir genç yabancıyı Sivas a yolladım...
2 maç sonra sadece Kejman ı listeye dahil ettiler...

Sanırım yeterlilik ile alakalı...

davidvilla
01.Aralık.2007, 05:30
Yabancı sayıları 3
Yeterlilikle alakalı olsa eyvallah derim ama bir carrusca orada cıkan siyah yazılı isimli oyuncudan daha mı kotu? 120 ca lı 187 pa lı adam gonderdim.Ya 5 6 adam gonderdim.Yok almıyorlar kadroya :)

Centurion
01.Aralık.2007, 06:49
Yabancı sayıları 3
Yeterlilikle alakalı olsa eyvallah derim ama bir carrusca orada cıkan siyah yazılı isimli oyuncudan daha mı kotu? 120 ca lı 187 pa lı adam gonderdim.Ya 5 6 adam gonderdim.Yok almıyorlar kadroya :)

ibb halen süperligde mi yoksa düştü mü?
1.lige 2 futbolcu (yabancı) oynayabiliyor.

Nobis
01.Aralık.2007, 09:34
benmde pilot takım ibb bende ona iki tane oyuncu yolladım biri turk diğeri yabancı yabancıya numara wermedi ama turk olan her mac oynıyor bana karsıda oynadı :D bana gol attı hata. bence yabancılarda sorun wra verdiimiz abancılardan once kendi yabancılarına oncelik tanıyorlar sonucta bizim gonderdiklerimize para vermiyorlar huzuyu bozmuyor bizimkiler ama diğerleri bozuyor!

davidvilla
01.Aralık.2007, 09:57
süperligte.

silent17
08.Şubat.2008, 19:35
arkadaşlar oyuncuları kiralık yolluycam ama adamlar benden ilerde bu oyuncuları parayla alabliyolar ucuza. ordaki menüde esneklik kısmını görüşülemez yapsam benden bu oyuncuları kaparlarmı?

aix2
08.Şubat.2008, 21:20
Aynı sorun bende de var, ben Fiorentina'dayım, alt takımım Manisa ve TSL'de oynuyor onlara oyuncu gönderiyorum ve bu oyuncular genç ve Manisa'nın oyuncularına göre çok üst düzey oyuncular fakat Manisa'da oynatılmıyorlar daha doğrusu 1-2 hazırlık maçı ve ligin ilk 1-2 maçında oynatılıp daha sonra hiç oynatılmıyorlar yabancıları ıgeçtim Türk oyuncu yolladım onu bile oynatmadılar.

dentaconstantin
09.Şubat.2008, 00:48
Bu sorun bende de oldu mecburen ligini açmadığım pilot takımlara gönderiyorum oyuncularımı.

KaF KeF
09.Şubat.2008, 00:55
arkadaşlar oyuncuları kiralık yolluycam ama adamlar benden ilerde bu oyuncuları parayla alabliyolar ucuza. ordaki menüde esneklik kısmını görüşülemez yapsam benden bu oyuncuları kaparlarmı?
Oyuncuna kiralık teklifi geldiğinde kiralık detaylarına bak orda Future Free bölümünü Not Set yap yada istediğin bir fiyat belirle.

Rasti
03.Nisan.2008, 07:23
Arkadaşlar bende devre arası yaptığım transferlere numara veremiyorum.arsenalden diaby aldım onu bile oynatamıorum bunun çaresi yok mudur?

cris king
04.Nisan.2008, 21:23
yo arkadaşlar ben beşiktaştayken aydın karabulutu ankaraspor'a kiralık yolladım oynattılar numarada verdiler ve iyide bir sezon geçirdi ama bazen öle olabiliorr oyunda fm 2008'dede vardı aynı sıkıntı bence süper ligide la liga gibi değilde eski düzende olduğu gibi premier ligdeki gibi yani o sisteme geçirseler daha ii çünkü gerçektede öle....