PDA

View Full Version : Reserve Lig de Oynayamıyorum...

Mehmet784429
26.Aralık.2007, 23:37
MANU ile oyun oynuyorum fakat iki sezondur reserve kadrom reserve ligde oynamıyo ne çağırılıyor ne de başka birşey...

Bu bir hata mı yoksa başka birşey mi çözemedim...

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 23:49
Manu Reserve Takımı direk English Reserves Group 2'de olması gerekiyor.
Oraya bi bakarmısın Manu orada yer alıyormu?

Hiç dikkat etmediğim için acaba davet mi geliyor katılmak için onuda bilmiyorum.

Mehmet784429
26.Aralık.2007, 23:53
Şimdi bende oraya bakayım dedim benim öyle bir olayım yok ancak diğer kulüplere de baktım onlarda herhangi reserve lig de bulunmuyor misal arsenal in reserve ligi nde son maç temmuz ayında oynanmış aynı şekilde de chelsea de de reserve lig kalkmış ortadan...

BeeTLeJuiCe
27.Aralık.2007, 00:09
Peki daha önceden rezerv lig maçları oynanıyormuydu? Yoksa oyunun başından beri mi yok bu olay?

Bunu 9.1.0'da mı yoksa 9.2.0'da mı yaşıyorsun.

FM 05 yada 06'da böyle birşey vardı, Türkiye Ligi 2. sezondan itibaren oynanmıyordu. Bunun için yeni patch yüklemiştim oyunu ondan sonra hatayı almamıştım. 9.0.0 yada 9.1.0 da böyle bir hata aldıysan oyunu 9.2.0'a yükseltmeni öneriyorum, ayrıca bu oyun için yapabilecğeimiz bir şey yok. Hatadan kurtulman için yeni oyun açman gerekiyor.

Melekovic
27.Aralık.2007, 00:09
her sene genelde bu oyunda,ilk sene hariç,reserve ligi için davetiye gelir,kabul etmezsen seni çağırmazlar.Oyunun ilk sezonunda da mı oynamıyordu Reserveler?

Mehmet784429
27.Aralık.2007, 00:12
İlk senesinde vardı bu olay ikinci sene de vardı sonra ben revizyona gidip çok futbolcu gönderdim ondan sonraki sezon da bu olay oldu 9.0.1 ilr oynuyorum oyunu adsl kotalı olduğu için de bu ay bu 9.0.2 olayına pek girecek gibi değilim :)

Ayrıca davet gelmiyor hemde diğer kulüplerin reserve takımları da maç yapmıyor reserve lig ortadan kalkmış yani açıkcası...

Melekovic
27.Aralık.2007, 00:18
Şimdi 9.1.0'da oynayanlar da böyle bir bug ile karşılaşanlar olmuş ilk sene itibariyle de.Ve bug genelde oyunu ingilizce dışında dil ile oynayanlarda ve bazı eklentiler sonucunda oluşmuş. 9.2.0 itibariyle herkes için düzeltilmiş.Buna bakacak olursak eğer 9.2.0'ı kursan bile senin durumunda durum düzelmeyebilir.9.2.0 ı kurup save dosyanı bir dene,olmadı mı kariyerine baştan başlayacaksın 9.2.0 ile.

Ben 9.2.0 ile Ingiltere liginde oynuyorum hem reservler hem altyapı takımları maç yapıyor.

BeeTLeJuiCe
27.Aralık.2007, 00:21
Tahmin ettiğim gibi zamanında Türkiye Liginde olan hatanın benzeri. Bu kayıtlı oyunun için birşey yapamıyoruz fakat 9.2.0'ı yüklersen bu hata ile yeni kariyerlerde bir daha karşılaşmaman gerekiyor.

Mehmet784429
27.Aralık.2007, 00:23
Gitti mi kayıtlı oyun yani şimdi yapma be yaw ben bir kariyere başladım mı bir sonraki fm serisine kadar aynı kariyerde oynardım şimdi bitti mi yani gitti mi üüü ::D:D Hakket bir düzen bozuluyor yaw:D