PDA

View Full Version : kontrat önerme problemi...

klarnetci
15.Ocak.2008, 06:16
Arkadaşlar 9.2.0'da sözleşmesi sona eren futbolculardan bazılarına sözleşme önerebiliyorum,bazılarına da öneremiyorum.Asistan haber veriyo,listendeki şu futbolcuların sözleşmesi sona eriyor,bazısına önerilebiliyor,bazısına da kontrat önerme seçeneği yok.Ne iş anlamadım valla :( aynı sorunla karşılaşan varmı arkadaşlar?

klarnetci
16.Ocak.2008, 17:35
Aynı sorunla karşılaşan veya konuyla ilgili fikrini paylaşmak isteyen yokmu arkadaşlar?

lgursugur
16.Ocak.2008, 21:09
ilk defa duyuyorum valla böyle bi'şey

STRATOVARIUS
16.Ocak.2008, 22:34
oyun korsansa 9.2 yamasında bu tür problemler cıkabiliyor

anildagtas
21.Ocak.2008, 03:54
korsanla alaksı yok brazilyalı futbolbolcuların hiçbirine son 6 ayda sözleşme öneremiyorsun en azından benim save'imde

dred
21.Ocak.2008, 03:56
brazilyalı oyuncularda oluyo genelde aynı sıkıntı bende de var. orjinal sıkıntı!!!

aytek_91
21.Ocak.2008, 06:12
yok arkadaşlar ligin özelliği o rusyada da belli bir parayla anlaşabiliyorsun mesela brezilyada hiç olmuyor hata değil bence

Dagdelen
24.Ocak.2008, 10:14
Hata değil brezilya ve rusya gibi bazı liglerin farklı tarihlerde başlayıp farklı tarihlerde bitmesinden kaynaklanıyor. Örneğin oyuncu aradan sözleşmesi bitecek oyuncuları filtreleyip baktığınızda brezilyadakilere kontrat öneremiyorsunuz çünkü onların ligi bizim ligten dah sonra bitiyor.

anildagtas
24.Ocak.2008, 13:53
ama rusya ligiyle hemen hemen aynı zamanda tamamlanıyor brazilya ligi
rusyadakilere önerebiliyoruz sanırım aytek_91 haklı

pappi
24.Şubat.2008, 05:39
o hata değil arkadaşlar,lig yada ülkeyle alakalı.bazı ligdeki oyunculara sözleşmesinin son 6 ayında teklif yapabilirken bazılarında yapılamıyor.zannedersem o ülkelerin transfer ve sözleşme anlaşmalarıyla alakalı.mesela brezilyadan avrupaya en genç 18 yaşında futbolcu getirebiliyorsunuz ama AB ülkelerinden 15-16 yaşındaki futbolcuyu transfer döneminde alabiliyorsunuz.bu o lig yada ülkelerin yasalarıyla alakalı olabilir.