PDA

View Full Version : Altyapı

PaVLeNKo
02.Şubat.2008, 20:47
Merhabalar öncelikle,uzun zamandır oynadığım Fm2008 artık sıkmaya başladı ve bende daha cazip hale getirmek için oyunun editörü hakkında bilgi alacagım ancak benim merak ettiğim sadece hernagi bir tkımın altyapısının ve gelen oyuncuların kalitesini artıran nedenleri öğrenmek istiyorum acaba bu konuda bilgi ve önerisi olan arkadaşlar varmı?

KaPaLı
02.Şubat.2008, 21:03
Antrenman tesislerinin yeterliliği, Koçların yeterlilik düzeyleri ve genç akademisi buna etki edenler.

PaVLeNKo
02.Şubat.2008, 21:05
Peki burada Müthiş antrenman tesislerine ulaşmanın yöntemi nedir?

Trabzonspor
02.Şubat.2008, 21:11
Antrenman ve koclar bu konuda onemlı faktorler oyuncunun PA'sı ne olursa olsun onu harekete geçirmek senin elinde antrenmanları iyi yaptıracaksın ve hocalrın iyi olucak tum antrneman katagorılerı 7 yıldız olmalıkı en ıyı verımı alasın ve oyuncuların yeteneklı bellı bır yasa gelmıs oyuncuları ornek olarak gostereceksın mesela Yaser yıldız elınde yaş 19 ona haca gıbı Ümit karanı vereceksın ondan bıseler kapacak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Peki burada Müthiş antrenman tesislerine ulaşmanın yöntemi nedir?

müthiş antrenman tesisleri için bunların 20 uzerınden 20 olması lazım bunu edıtörden rahatlıkla yaaprsın ancak oyun içinde yapmak ıstersen takımın büyüklüğü ve başarıya gore degısen surelerde olur. şuan turkıyede 4 buyuk takımdada bunlar var dıgerlerını bılmıyorum.

PaVLeNKo
02.Şubat.2008, 21:13
Yani burada antrenörü ön plana çıkartıyorsunuz güzel..teşekkür ederim o zaman antrenör avına başlayayım ben :)

Trabzonspor
02.Şubat.2008, 21:17
Evet antrenörler onemlı ssizin oyundakı gorevlerınız o yapıyor.Antrenmanları onlar yaptırıyor.Oyuzden ne kadar ıyı antrenör o kadar ıyı antrenman demektır.

KaPaLı
02.Şubat.2008, 21:17
Yani burada antrenörü ön plana çıkartıyorsunuz güzel..teşekkür ederim o zaman antrenör avına başlayayım ben :)

Buradaki (http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=159) dosyayı kullanırsan çok yararlı olacaktır.

PaVLeNKo
02.Şubat.2008, 21:26
Teşekkür ederim Crespo..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yalnız indirdim ama hiçbir program açmadı bu dosyayı :S

KaPaLı
02.Şubat.2008, 21:39
Vista -> C:\Users\Your Account Name\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2009\filters\

XP -> C:\Documents and Setting\Your Account Name\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2009\filters\

Buraya atacaksın rardan çıkan dosyayı oyuna girdiğinde Search bölümünde staff'a gir Filter > Edit Filters > Import yaparsan yüklenecektir. Ordan seçtiğin antrenman kategorisine göre koçları çıkaracaktır.

PaVLeNKo
02.Şubat.2008, 21:41
Eyw şimdi oldu ;)