PDA

View Full Version : Oyunum İlerlemiyor

ashinq
06.Şubat.2008, 22:03
fm 2008 oynuyorumm vee oyunum bı tarıhte takıldı 'devam et' tusuna bastıqımdaa oyun donuyorr ve ılerlemıyorr .. oyunumda 2021 senesındeyımm . o oyunu qelıstrebılmek ıcın cok uqrasmıstım lutfen yardım edın ya :(

ashinq
06.Şubat.2008, 22:48
ya yardım edermısınzz lutfen :(

KaF KeF
06.Şubat.2008, 22:50
tatil'e çıkmayı denedin mi ?

Trabzonspor
06.Şubat.2008, 22:52
Bu bır kere banada olmus tu ılermıyordu bende cozum bulamayınca karıyerımden vazgecmıstım crash dumps hatsaı almıs olmayasın

ashinq
07.Şubat.2008, 02:30
tatil'e çıkmayı denedin mi ?
evt denedım ama yıne olmadı :( yaa emeqıme acıyorum :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu bır kere banada olmus tu ılermıyordu bende cozum bulamayınca karıyerımden vazgecmıstım crash dumps hatsaı almıs olmayasın
hata falan almıyorum kardesım ..sadece oylece donuyorr .. ilerlemiyorr :(

cozumu ne acaba :(

ashinq
07.Şubat.2008, 03:11
bı ayrıntı dıkkatımı cektı oyuna qırerken ekran boyutlarım 1152x864 ... sonra oyuna qırıyorum yıne ılerlemıyorr oyundan cıkıorm ekran boyutlarım deısıorr ekranım buyuyor 1024x... vs oluyor acaba ilgili olabilirmı benım sorunumla ??

ashinq
07.Şubat.2008, 03:56
??lutfen yaa bı bakın nolcak :(

Pentagram_15
07.Şubat.2008, 09:05
Pencere modunda açıp oyunu dene istersen bir de madem ekran çözünürlüğünden olduğunu düşünüyorsun. Bunun içing erekli kodlar forumda mevcut. Ayrıca yüklediğin tüm grafik dosyalarını da başka bir klasöre taşımayı deneyebilirsin hatta save'ini alıp başka bir makinada o günü atlamayı da deneyebilirsin.

ashinq
07.Şubat.2008, 19:36
Pencere modunda açıp oyunu dene istersen bir de madem ekran çözünürlüğünden olduğunu düşünüyorsun. Bunun içing erekli kodlar forumda mevcut. Ayrıca yüklediğin tüm grafik dosyalarını da başka bir klasöre taşımayı deneyebilirsin hatta save'ini alıp başka bir makinada o günü atlamayı da deneyebilirsin.
hocam szce ne olabılır bunun nedenıı ? yaa cıldırıcam :(

ashinq
10.Şubat.2008, 00:51
suna bı baksanız ?