PDA

View Full Version : Option Seçememe Sorunu ?

uAdenyel
09.Şubat.2008, 13:57
http://img230.imageshack.us/img230/1821/unbenanntin3.jpg

Arkadaşlar 4. sezondayım, ve türkçe yama (dil) kurmak istedim, kuramadım hata falan verdi, sonra o yamayı sildim oyuna girdim ve böyle bir hatayla karşılaştım? Oyun içinde OPTİON'u seçemiyorum? Sadece kısa yoldan ulaşabiliyorum?

Bunun çaresi nedir?

Teşekkürler

hasanamca
09.Şubat.2008, 16:25
bırıncısı ılk once oyun savenı al belgelerımden bıyere kopyala sonra oyunu sıl bastan yukle sonra bıtane yenı oyunac sonra kaydedılen yere eskı savenı at sonra yenıdne oyna cozum bu arkadas dahada teknık bılgı almak ıstersen msj cekebılrıısn saygılar hasanamca

BeeTLeJuiCe
09.Şubat.2008, 19:30
Bir kaç arkadaş daha bana bu hata ile geldi. Sorun sanıyorum Türkçe Yama ile ilgili çünkü herkes Türkçe Yamayı kullandıktan sonra bu hata ile karşılaşıyorum diyor.

Oyunu silip yeniden yüklemekten başka çözüm yolu olduğunu sanmıyorum.

Vieri
17.Mart.2008, 20:11
http://img230.imageshack.us/img230/1821/unbenanntin3.jpg

Arkadaşlar 4. sezondayım, ve türkçe yama (dil) kurmak istedim, kuramadım hata falan verdi, sonra o yamayı sildim oyuna girdim ve böyle bir hatayla karşılaştım? Oyun içinde OPTİON'u seçemiyorum? Sadece kısa yoldan ulaşabiliyorum?

Bunun çaresi nedir?

Teşekkürler

Nasıl bir hata verdi ve hata verdiğinde hangi ekrandaydı. Sanıyorum ki hata kısmından sonra bir XML problemi oluşuyor ve bu kısım hata veriyor. Özellikle farklı skin kullananlarda...

Türkçe Yama, sadece aşağıdaki klasörü oluşturuyor ve oraya bir tane grafik dosyası yüklüyor.

C:\Documents and Settings\<username>\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\skins\fm2008\graphics\languages

koyu kısımdakileri silebilirsiniz.

Bunun dışında oyun temasına kesinlikle bir müdahale söz konusu değil.

STRATOVARIUS
17.Mart.2008, 20:26
yamayı kaldırırken paylaşımlı dosyaları silmemeye özen gösterin. zaten uninstall yaparken uyarı penceresi açması lazım... hayır derseniz oyunun kullanmak zorunda olduğu bazı dosyaların silinmesini engelleyebilirsiniz...