PDA

View Full Version : bundesliga oyuncu kayıtları!!!!!!!

yasmut
25.Şubat.2008, 00:48
arkadaşlar almanya ligindeki ikinci senem ve dvre arası yaklaşık 4-5 transfer yaptım fakat bunlara kadro numarası veremiorum, kaç tane lig maçı geçti ama seçilemedikleri için oynatamıyorum, bilgisi olan warsa yardımcı olabilirmi acaba?? şimdiden teşekkürler....!!!!

KaPaLı
25.Şubat.2008, 00:51
Bu oyunda yer alan bir hata. 1 sezonda böyle bir hata alıyosunuz. Devre arasından snra o oyuncular sene sonuna kadar oynatılmıyo. Değişik isimlerle save yapıyosanız en son saveden devam etmenizi öneririm. Çok futbolcu sattıysanız zorda bırakıyo takımı..

yasmut
25.Şubat.2008, 00:54
zaten şu oyunu bir defa olsun hatasız olarak yapsalar şaşırırım, böyle bi saçmalık olabilirmi yaa?? en büyük liglerden birinde save açıosun ama aldığın oyuncuları oynatamıyosun (aldığım oyuncularda kaleci, defans, sol açık ve sağ bek oyuncuları) yemin ederim şu hatalar yüzünden oyunu silip birdaha oynamama aşamasına geldim artık..... :@

Nocna Mora
25.Şubat.2008, 00:55
Bana da olmustu o günden beri Almanya dan takım almıyorum :D

yasmut
25.Şubat.2008, 00:59
geçen seneki oyundada sezonun ilk maçnda ispanyada villarreal takımına forma numarası werememiştim, takım ligin ilk maçında 46-0 yenilmişti ve Villa gol kralı olmuştu o sene, o olaydan snra sildim ve oynamadım, bunuda şu anda silmeyi düşünüyorum....

Nocna Mora
25.Şubat.2008, 01:03
Hangi oyun gerçekten ilginç bir olay olmuş oradan :n:

yasmut
25.Şubat.2008, 01:09
fm 08 de olmuştu, villarrealle save açtım, özene bezene adamlar aldım, takım hzrlk maçlarında baya alıştı, lign ilk maçı valencia deplasmanıydı, takım seçmeye çalışıorum hiçbiri seçili dğl, kadro numarası vermeye çalışıyorum veremiyorum, yardımcıda hiç bişey yapmadı, eli mahkum maça çıktım (tabi save i silecektim ama meraktan çıktım) maç sonuçu= 46-0 (golün birinide kendi kaleme atmışım nasıl oluyosa artk) o olaydan snra silip birdaha oynamamıştım, ymn ederm şu anda bunuda silip oynamamayı düşünüyorum delirmiş vaziyetteyim.....

xxvolkan09xx
25.Şubat.2008, 13:49
bunun cözümü var, yapmisdim ben hoffenheim kariyerimde. herhangi bi hazirlik maci hazirla ve transfer etdigin oyunculari ilk 11e al, otomatikmen forma numarasi soruyor. sonrada verirsin numaralari :)

CeNTeR_TR
25.Şubat.2008, 20:50
Oyunu orjinal oynarsan böyLe bi sorun kaLmaz ;;)