PDA

View Full Version : FİFAM, Fifa ile anlaşıyorsa FM'de PES ile anlaşsın...

Nocna Mora
11.Mart.2008, 06:27
Arkadaşlar gece gece aklıma geldi en başta saçma gelebilir ama bence gayet mantıklı, elbette zor bir iş ama yapılabilir yani o kodlarla beraber diye düşünüyorum. Olabilirmi olursa nasıl olsun isterdiniz :)

juanov
11.Mart.2008, 07:06
bildiğim kadarıyla fifa ve fifam aynı şirketin oyunu(yanlışsa düzeltin)böyle bir durumda birlikte çalışmak daha kolay olabilir ama pesle fm arasında bağlantıyı kurmak kolay olmaz sanıyorum ki

hezzo
11.Mart.2008, 08:28
anlaşınca ne değişiyo oyunda?

Nocna Mora
11.Mart.2008, 13:30
anlaşınca ne değişiyo oyunda?

3d den bahsediyorum :

bildiğim kadarıyla fifa ve fifam aynı şirketin oyunu(yanlışsa düzeltin)böyle bir durumda birlikte çalışmak daha kolay olabilir ama pesle fm arasında bağlantıyı kurmak kolay olmaz sanıyorum ki

Yapılabilir diye düşünüyorum ayrıca doğru yazmışsın aynı şirketinm oyuınu

bySilver
11.Mart.2008, 14:24
Hocam bunu buraya değil PES & Sİ forumlarına açacaksın eğer onlarda senin gibi düşünüyorsa bişeyler yaparlar herhalde :)

MaliKaya
11.Mart.2008, 16:06
Arkadaşlar gece gece aklıma geldi en başta saçma gelebilir ama bence gayet mantıklı, elbette zor bir iş ama yapılabilir yani o kodlarla beraber diye düşünüyorum. Olabilirmi olursa nasıl olsun isterdiniz :)

Su tarihe dek piyasaya cikmis en iyi Football Manager oyununu 2009 ile oynuyorsunuz bence.
Soyledigin olaya gelince, her zaman tartisiilmistir FM mac modu. Annem bile bazen der bana, "essek kadar olmussun ama bir takimla bile oynamiyorsun onlar kendi kendilerine oynuyorlar" diye. Soyledigin sey olur mu bilmiyorum ama olmamasini tercih ederim, cunku o zaman oyunun boyutu cok buyuk olacaktir ve belkide BlueRay DVD lerde ancak oyunu yukleyebilecegiz. Ayrica 3D mac motoru daha da gelistirilir ise oyunun DB sinden taviz verilebilecegini dusunuyorum ki bu defa oyun EA nin yapmis oldugu FIFA Manager den farksiz olur.

El Barto
11.Mart.2008, 17:03
Ayşe'de tatile çıksın Angelina Jolie'de beni öpsün... ;)