PDA

View Full Version : FM 2010 çalışmaları için araştırmacı aranıyor

perpetua
31.Mart.2008, 08:02
FM 2010 araştırmasını geliştirmek için kısa bir süre sonra başlayacak Türkiye Ligi Resmi Araştırmasına katılmak isteyenlerin başvuruları kabul edilecektir.

Araştırmacı alınacak kulüpler
Türkcell Süper Lig:
Antalyaspor, Denizlispor, Hacettepe, Konyaspor

TFF 1. Lig:
Adanaspor, Boluspor, Çaykur Rizespor, Diyarbakırspor, Güngören Belediyespor, Karabükspor, Kartalspor, Kasımpaşa, Kayseri Erciyesspor, Malatyaspor, Orduspor, Sakaryaspor, Samsunspor

TFF 2. Lig:
Her takım için başvurulara açığız.

Başvuru koşulları nedir?
Başvuru yapan kişilerin en az 18 yaşında olmaları gereklidir.
Başvuru yapan kişilerin, başvuru yaptıkları takımları sık sık izleyebilmesi, kulüp ve oyuncular hakkında bilgi sahibi olması gereklidir.

Araştırmacı olmak size ne kazandırır?
Araştırma ve oyun hakkında bir çok bilgi edinme.
Görevinizi tamamladığınız takdirde, isminiz FM 2010 araştırmacıları arasında oyunda yer alacaktır ve Football Manager 2010 oyununun orjinal CD'si hediye edilecektir.

Araştırmacı olmak için ne yapmak gereklidir?
Aşağıdaki adreste bulunan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
http://www.turksportal.net/arastirma/katil/

Başvurumun kabul edildiğini nasıl öğreneceğim?
Başvurusu kabul edilenlerle en kısa zamanda bize bildirdiğiniz e-mail adresi aracılığı ile irtibata geçilecektir.

FM 2010 için en son başvurma tarihi nedir?
31 Mayıs 2009 tarihinden sonra yapılan başvurular FM 2011 ve sonrası için değerlendirilecektir.

BaFraLı
31.Mart.2008, 16:18
17 Yaşındayım.Samsunspor'un araştırmacısı olamk isterdim (:.

perpetua
31.Mart.2008, 23:08
17 Yaşındayım.Samsunspor'un araştırmacısı olamk isterdim (:.

Simdilik forumlarda yazarak bizim hatalari duzeltmemizi saglayabilir, seneye arastirmaci olarak basvurabilirsin. Tabii forumda yazdiklarindan dolayi seni tanimis olacagimiz icin o zaman arastirmaci olman da daha kolay olur. :)

BaFraLı
31.Mart.2008, 23:25
Simdilik forumlarda yazarak bizim hatalari duzeltmemizi saglayabilir, seneye arastirmaci olarak basvurabilirsin. Tabii forumda yazdiklarindan dolayi seni tanimis olacagimiz icin o zaman arastirmaci olman da daha kolay olur. :)

Tamam :)...

nekop
01.Nisan.2008, 02:59
Başvuracaklar yarın başvursun bence 1 nisan sonuçta Ömer abi bile birilerini keklemek istiyor olabilir. :D

perpetua
01.Nisan.2008, 03:04
Başvuracaklar yarın başvursun bence 1 nisan sonuçta Ömer abi bile birilerini keklemek istiyor olabilir. :D

Hahahah.. Kekleme falan yok yahu.. :)

Nisan ayi ile beraber FM 2010'u dusunmeye basladigimiz icin konu acildi.

LaigLeNoiR
01.Nisan.2008, 04:25
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.Ah ah yeteri kadar zaman bulabilsem de Orduspor'un da maçlarına gidebilsem.

bjk_melo_151
02.Nisan.2008, 15:43
Yardımcı olarak Koray kardeşle çalışmak isterdim:)

SAİT71
03.Nisan.2008, 03:51
Bende Kırıkkalespor'un araştırmacısı olabilirim. 19 yaşımdayım şuan. Kırıkkale'de oturuyorum. Teknik direktörümüz Fikret Bademci ve As başkan Uzelli ile görüşüyorum. İstediğiniz bilgileri bizzat hocamdan alırım...Takım hakkında yeterli bilgim var..

perpetua
03.Nisan.2008, 05:15
Bende Kırıkkalespor'un araştırmacısı olabilirim. 19 yaşımdayım şuan. Kırıkkale'de oturuyorum. Teknik direktörümüz Fikret Bademci ve As başkan Uzelli ile görüşüyorum. İstediğiniz bilgileri bizzat hocamdan alırım...Takım hakkında yeterli bilgim var..

Yukarida belirtilen form'u doldurursaniz memnun olurum.

SAİT71
04.Nisan.2008, 04:07
Doldurdum :)

brotha
04.Nisan.2008, 13:12
besiktas icin ihtiyaciniz yok ama bende isterdim , yani arastirmaci olmasa bile size yardim icin herseyi yaparim. maclara gidiyorum izliyorum, takip ediyorum.

DenizlispoR
04.Nisan.2008, 18:24
Umarım 18ime kadar Denizlispor boş kalır :D.

Cengo
05.Nisan.2008, 05:19
besiktas icin ihtiyaciniz yok ama bende isterdim , yani arastirmaci olmasa bile size yardim icin herseyi yaparim. maclara gidiyorum izliyorum, takip ediyorum.

4 büyükler için imkan yok, devam eden araştırmacıları bulunuyor.
Alt takımların araştırmacısı olmak araştırma için daha faydalı şu an ama ilgilendiğiniz içi teşekkürler.

Scala700
07.Nisan.2008, 04:28
Merhabalar, Denizlispor araştırmacısı olmak için başvuru yapmıştım. Başvuru sonuçlarını ne zaman öğrenebilirim? :)

perpetua
07.Nisan.2008, 05:10
Merhabalar, Denizlispor araştırmacısı olmak için başvuru yapmıştım. Başvuru sonuçlarını ne zaman öğrenebilirim? :)

31 Mayis'dan sonra. :)

Scala700
07.Nisan.2008, 05:23
31 Mayis'dan sonra. :)

Cevabınız için teşekkür ederim.

kalarda
16.Nisan.2008, 01:02
17 yasindayim ve eskisehirspor arastirmacisi olmak isterdim.ancak mumkun degil maalesef...:(

Aşk-ı Şehir
16.Nisan.2008, 02:29
17 yasindayim ve eskisehirspor arastirmacisi olmak isterdim.ancak mumkun degil maalesef...:(

Eskişehirspor için araştırmacı aranmıyor. Hali hazırda var. Bakınız; ben. :p

EL-Hadji
16.Nisan.2008, 07:54

Mustafa ile fikir alışverişinde bulunara araştırmaya katkı yapabilirsin. Mustafa da sevinecektir.

Nocna Mora
17.Nisan.2008, 04:33
5 yıl sonra olmak istiyorum tabii sizlerde uygun görürseniz :)

perpetua
17.Nisan.2008, 05:13
5 yıl sonra olmak istiyorum tabii sizlerde uygun görürseniz :)

5 yila kim ole, kim kala..

Sen simdi arastirmacilik vs. birak derslerine konsantre ol. Bunlarin da zamani gelir.

extensor
17.Nisan.2008, 07:03
5 yila kim ole, kim kala..

Sen simdi arastirmacilik vs. birak derslerine konsantre ol. Bunlarin da zamani gelir.

:) Şef yaşlanıyor musun ne?

Ama yine de Taylancığım bilirsin seni severimde bu işin üzerinde bu kadar zamanını harcamak, bu kadar hevesli olmak sana birşey katmayacak kardeşim.

Şimdilik oyna oyununu, git halısaha da futbolunu oyna, spor yap, sosyal ol (ille de perpetua gibi habire derste çalışma :)
Ama bırak yani araştırmacılık işinide analiz işinide bunlar o kadarda eğlenceli işler değil dostum, sorumluluk isteyen şeyler. Sorumlulukta özgürlüğü çalıyor... eğlenmene bak daha çok gençsin... Keyfini çıkar. TSL'da turnuvar falan var onlara katıl... Ohooo altenatif bol yapbirşeyler işte bu iş hariç :D

MoNToLiVo_
08.Mayıs.2009, 06:01
Uygun Görülürse Daha öNcedende Başvurdugum Şanlıurfaspor Araştırmacısı Olabilirim :)

bjk_melo_151
08.Mayıs.2009, 15:34
Hacettepespor'a talibim. seneye eğer yetenek sınavını geçersem Hacettepe'de okuyacağım için stada gidebilirim.

zemlinskis
30.Mayıs.2009, 22:02
Antalyaspor araştırmacılığına talibim...

Cengo
31.Mayıs.2009, 00:34
Lütfen form doldurun.

http://www.turksportal.net/arastirma/katil/

HooijDonk07
31.Mayıs.2009, 01:57
Tuhh artık seneye AntaLyaSpor araştırmacısı olucaz artık 1 sene önce başvuru yapmışdım :)

Scala700
31.Mayıs.2009, 21:45
Denizlispor için başvuruda bulunmuştum ama eğer Denizlispor'u başka bir araştırmacı adayı alırsa ben Denizli Belediyespor'u alabilir miyim? Belediyespor için tekrar başvuru yapmama gerek var mı? :)

Maksic
01.Haziran.2009, 03:27
Ben ve arkadaşım son haftalarda İ.B.B'nin maçlarına sıklıkla gidiyoruz..Gelecek sezonda inşAllah bi aksilik olmazsa gideceğiz 2 kişi araştırma yapmamızda bi sakınca var mı?Veya yardım söz konusu?

muzoadux
01.Haziran.2009, 05:50
Ankara takımlarından ihtiyacınız olanlar hangileri acaba (Haccetpe için başvurdum) .

perpetua
01.Haziran.2009, 06:08
Denizlispor için başvuruda bulunmuştum ama eğer Denizlispor'u başka bir araştırmacı adayı alırsa ben Denizli Belediyespor'u alabilir miyim? Belediyespor için tekrar başvuru yapmama gerek var mı? :)

Hem Denizli, hem de Denizli Bld. icin bir adayimiz mevcut su anda. Ancak ilerisi icin ne olur bilemem tabii.

Ben ve arkadaşım son haftalarda İ.B.B'nin maçlarına sıklıkla gidiyoruz..Gelecek sezonda inşAllah bi aksilik olmazsa gideceğiz 2 kişi araştırma yapmamızda bi sakınca var mı?Veya yardım söz konusu?

Ilerleyen yillar icin mumkun olabilir. IBBSpor'u iceriden iyi bilen bir arastirmacimiz mevcut su anda.

perpetua
01.Haziran.2009, 07:01
Ankara takımlarından ihtiyacınız olanlar hangileri acaba (Haccetpe için başvurdum) .

Ankara takimlarindan su anda Telekomspor tek bosta olan yanilmiyorsam. Bir kac gun icinde hangi takimlarin bosta oldugunu belirleyip bu konuyu yenilerim.

gerrrard
01.Haziran.2009, 14:26
Antalya için başvuracaktımda alınmış sanırım. Neyse kader kısmet :)

muzoadux
01.Haziran.2009, 17:29
Öyleyse ben telekomsporu istiyorum zaten yakından takip etme şansım var.. başvuruyu yaptım cevap bekliyorum

BaFraLı
01.Haziran.2009, 20:29
Araştırma formunu doldurup gönderenlere geri dönüş ne zaman yapılıyor ? :)

perpetua
01.Haziran.2009, 23:10
Bir çok başvuru yapan kişi ile şimdiye kadar irtibata geçildi. Halen boşta olan takımlar için başvurular tekrar değerlendirilecek.

mert_53_91
02.Haziran.2009, 02:57
Rizespor ile ilgili araştırmacı seçildimi acaba başvuru yapmıştım da ben

Nocna Mora
02.Haziran.2009, 03:17
Neden 18 yaş sınırı var :) ?

Cengo
02.Haziran.2009, 03:18
Çünkü bunun için sözleşme imzalayacaksınız.

Nocna Mora
02.Haziran.2009, 03:21
Hmm duymuştum bu olayı, cm için resmi araştırmacı olacaktım yaş sınırına takılmıştım anladım. Teşekkürler ;)

muzoadux
02.Haziran.2009, 19:50
Bize cevap gelmedi b kabul edilmedik anlamına mı geliyor :D

BaFraLı
29.Haziran.2009, 13:17
Araştırma başvurularına kabul edilsede edilmesede geri dönüş yapılmıyor mu acaba ?

Vieri
29.Haziran.2009, 13:47
malesef hayır, çok fazla başvuru geliyor ve hepsiyle tek tek iletişime geçmek inanın çok fazla zaman gerektiriyor.

BaFraLı
29.Haziran.2009, 13:55
Anladım.Bilgilendirme için teşekkürler.

gbalaban
11.Temmuz.2009, 12:30
denizli takımları için bende yardım edebilirim

Universal
11.Temmuz.2009, 14:42
Bulunduğum konum nedeni ile incelemek istediğim her takım inceleniyor. Bu nedenle form doldurmadım ama; hakem incelemesi var mı? Varsa incelemek isterim. İki yıl önce bir yöneticinin isteği üzere hakem istatistikleri tutmuştum. :)

Cengo
13.Temmuz.2009, 02:10
Bulunduğum konum nedeni ile incelemek istediğim her takım inceleniyor. Bu nedenle form doldurmadım ama; hakem incelemesi var mı? Varsa incelemek isterim. İki yıl önce bir yöneticinin isteği üzere hakem istatistikleri tutmuştum. :)

Geçen sezon hakem arkadaşıma yaptıracaktım ama o da işten istifa etti, sonra bir türlü buluşamadık yoğunluktan.Deneyimlerini bana özel olarak paylaşabilirsen çok memnun olurum, kendisine ulaşayım hatırlattığın iyi oldu.O izlediğiniz hakemleri birebir tanıyor kendisi.

Raten
13.Temmuz.2009, 05:07
Yalovaspor 2.lige çıktı 18 yaşında olsaydım rahatlıkla yapabilirdim.Kısmet artık 2 sene sonra inşallah düşmezsek :)