PDA

View Full Version : Hile mi?

joelrifkin
11.Nisan.2008, 08:36
Herkese merhaba. Beşiktaş ile bir kariyer açtım. Oyunu kurmadan editörden bazı değişikler yaptım.

Beşiktaş , Fenerbahçe, Galatasaray'ın reputation ını 7250 den 7850'e diğer Süper Lig takımlarının da güçlerine göre bir miktar arttırdım.

Ayrıca 3 büyüklere transfer bütçesi olarak 30M, Anadolu takımlarına da en az 7M olmak üzere kademeli bir şekilde para verdim.

Sadece Beşiktaş'a kıyak geçmedim. Yani Fenerbahçe ve Galatasaray'a karşı haksız rekabet ortamı oluşturmadım. Yine de aklımda sizce bu hile mi?

KaPaLı
11.Nisan.2008, 08:44
Bu bir zevk meselesidir. Benim her oyunumda Ankaragücü + Fenerbahçeye 20, Eğerki Türkiyede oynuyosam beni yenen ilk takıma 10, Avrupada tur atlayan takımlara 5 , Lige yeni çıkan takımlara 3 milyon £ ekliyorum. O takımların daha iyi transfer yapmalarını sağlıyorum. Yoksa zaten 3. sezondan sonra oyun kopuyo ve açık ara şampiyon olmaya başlıyo insan. Oda çok sıkıcı.

joelrifkin
11.Nisan.2008, 08:51
Bu bir zevk meselesidir. Benim her oyunumda Ankaragücü + Fenerbahçeye 20, Eğerki Türkiyede oynuyosam beni yenen ilk takıma 10, Avrupada tur atlayan takımlara 5 , Lige yeni çıkan takımlara 3 milyon £ ekliyorum. O takımların daha iyi transfer yapmalarını sağlıyorum. Yoksa zaten 3. sezondan sonra oyun kopuyo ve açık ara şampiyon olmaya başlıyo insan. Oda çok sıkıcı.

benim de en büyük amaçlarımdan biri diğer takımların da çok iyi transferler yapması. Mesela sen sadece Fenerbahçe ve Ankaragücü' ne vermişsin ben her takıma verdim. Trabzonspor'a 15M, Bursa, Sivas,Gaziantep, Ankaragücü, Kayseri' ye 10, diğerlerine 7M verdim.

Deniz
11.Nisan.2008, 15:52
Hile değil. Ayrıca zevk meselesi. İso abinin de dediği gibi; 3. sezondan sonra oyun kopuyor, ve açık ara şampiyon oluyoruz. Ben yapmıyorum fakat mantıklı. Kariyerlerimde Sakaryaspor, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Malatyaspor vs vs 2015 - 2016 sezonlarında iyi transferlerle buluşuyorlar. Yeterli seviyede veriyorsan mantıklı.

BaFraLı
11.Nisan.2008, 16:24
Bencede hile değil.Böle yaparak lig daha zevkli hale gelir.Takımlarda iyi transfer yaparlar.

OnuldinhoHizmet
11.Nisan.2008, 18:58
valla bende yapıyorum onu ki oyunun süresi uzasın özelikle Türkiye de 2 sezondan sonra hep şampiyon biz oluyoruz bazen hatta kulüb lerin hocalarını bile değiştiriyorum çok saçma transfer yapıyorlar...

MaliKaya
11.Nisan.2008, 22:18
Ben genelde acacagim oyunda TR ligini secmeyeceksem eger dedigin gibi yapiyorum. Ama butun ekiplere veriyorum destek. Ve hic umulmayacak degisiklikler oluyor...

toygar
12.Mayıs.2009, 02:24
erzurumsporla oynuyorum.üç büyuklerin hepsini sugar dady yaptım.sene 2017 oldu degil şampiyon 2. bile olamadım.ama boyle daha zevkli oldu.

joelrifkin
13.Mayıs.2009, 22:59
Gördüğüm kadarıyla yorum yazan herkes hile olmadığı konusunda birleşmiş. Bu beni rahatlattı. Ancak şu an 3. sezonum bitti ve ben açık ara şampiyon oldum. Fenerbahçe bu sezonu 7. bitirdi. Merak ettim fenerbahçe' nin başına geçtim transfer bütçesi ne kadar diye 650K euro :S Benim sezon başında bütçem 100M euroydu. Editörde değişiklik yaparken bir hata yapmadığıma eminim. Hatta Fenerbahçe ve Galatasaray benden daha iyiydi. Buna rağmen iyi transferler yapamamışlar ve oldukça kötü oynuyorlar. Dikkatimi çeken tek şey Fenerbahçe'nin ilk yıl Palombo' ya 15M euroluk teklifiydi. Bu takımlar benle aynı şartlarda olmasına rağmen neden bu kadar kötü anlayabilmiş değilim. TSL de rakibim yok

KanaKe
13.Mayıs.2009, 23:16
Bu takımlar benle aynı şartlarda olmasına rağmen neden bu kadar kötü anlayabilmiş değilim. TSL de rakibim yok
TSL öyledir zaten bende TSL kariyeri yapacak olursam Fenerbahce'yi aliyorum en fazla 3 sene oynuyorum daha ilk senede aradaki farki aciyorum ilk sene UEFA ikinci sene Sampiyonlar Ligi kupasini aliyorum genelde Türkiye Kupasi ile Lig'i zaten domine ediyorum ondan sonra zaten zevk vermiyor ya yeni oyun aciyorum yada avrupada bir takima gidiyorum... bunun nedeni bence anadolu takimlarinda oynayan oyunculara hakettikleri degerleri vermemelerinden kaynaklaniyor.. 3 büyüklerle karsilastirdigimizda arada zaten ucurum kadar fark var tabi ki 3 büyükler kadar iyi degiller fakat en azindan uefa kupasi sampiyonlar ligi kupasi icin mücadele etmeliler... fakat ellerinde ki kadro ile bu mümkün degil.

Centurion
17.Mayıs.2009, 17:10
Ligin zorluğunu arttırı arkadaşlar, o zaman tüm takımlar süper transferler yapıyorlar.. Çekişmeli bir lig oluyor, her maç şampiyonlar ligi maçı gibi farzedin..

Mercenary
19.Mayıs.2009, 23:05
hile olsaydı yaptıgın hepımız hılecı olurduk takma kafana zevk alıosan ne mutlu sana

sentugo
19.Mayıs.2009, 23:38
Diğer takımların reputation'unu da 600 puan arttırmalısın o zaman.. Madem para veriiyorsun herkese...