PDA

View Full Version : Avrupa kupalarına gidecek takımı nasıl değiştirebilirim?

Can Oksuz
09.Mayıs.2009, 03:33
arkadaşlar ben westham unitedla oyuna başlamak istiyorum ve ilk sezondan intertoto ya da uefa kupasına katılma hakkı yok takımın. bunu herhangi bir editor le ya da ddt edt dosyalarını editleyerek de olabilir nasıl yapabilirim bir yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürler.

tarikko
09.Mayıs.2009, 03:38
Fm 2009 data editor'den yapabilirsin ..

sertanbaba
09.Mayıs.2009, 20:06
arkadaşlar ben westham unitedla oyuna başlamak istiyorum ve ilk sezondan intertoto ya da uefa kupasına katılma hakkı yok takımın. bunu herhangi bir editor le ya da ddt edt dosyalarını editleyerek de olabilir nasıl yapabilirim bir yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürler.

Ancak bir şey diyicem hileye girmiyormu ?

salomonis
09.Mayıs.2009, 21:46

adam parayı verip oyunu almıış. sigames editör diye bir seçenek sunmuşsa parasını ödeyip aldığı oyunun bu özelliğinide kullanabilir. o oyunda istediğini yapabilir. hile mi derseniz hiledir de bizene.

Universal
11.Mayıs.2009, 00:08

Evet hileye giriyor ama; kanunen bir suçu yok. Bu nedenle oyununda verdiği editör imkanını kullanarak takımları değişiyor. Herkesi fantezisi farklıdır. Bende eskiden fanatikliğimi kullanıp Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı ve Trabzonspor'u amatör kümeye yolladığımı bilirim. :)

sentugo
11.Mayıs.2009, 02:23
Oyundan zevk almak i.in hileye ihtiyaç duymak bencede yanlış..

Madem Uefa'ya gidemiyor oyunun başında, ilk sene de takıma düzeltip uefa'ya çıkartırsın takımı ve onu sadece sen yaparsın.. Zaten Uefa'ya gidemeyen bir takım Uefa'da tutunamaz ki ? Ben anlamadım.. Para içinse para ekleyebilirsin takıma..