PDA

View Full Version : Antrenör olarak neden profilde sadece zihinsel özelliklerimiz var

xuq
14.Mayıs.2009, 08:38
Oyundaki diğer antrenörlerin antrenör özellikleri(adam yönetimi,defans,mantık gibi) varken bizim neden sadece fiziksel özelliklerimiz gözüküyor?

Bu antrenör özelliklerine bakabileceğimiz bir yer var mı?

2010'da antrenörlük kazançlarımızla atıyorum 50M dolar civarı gibi olunca 3 lig takımlarından birini satın alabilsek ve başkan olarak yönetebilsek bence oyunun sürekliliği ve sıkılmama adına çok güzel bir özellik olabilir diye düşünüyorum.

yorukefe
14.Mayıs.2009, 10:09
Yillarca alan savunmasi yaptirmama ragmen daha birkez olsun pres tarzi alan savunmasidir dedigini gormedim. Demekki o kisimlar pek degismiyor.

MaliKaya
14.Mayıs.2009, 13:24
Oyundaki diğer antrenörlerin antrenör özellikleri(adam yönetimi,defans,mantık gibi) varken bizim neden sadece fiziksel özelliklerimiz gözüküyor?

Bu antrenör özelliklerine bakabileceğimiz bir yer var mı?

2010'da antrenörlük kazançlarımızla atıyorum 50M dolar civarı gibi olunca 3 lig takımlarından birini satın alabilsek ve başkan olarak yönetebilsek bence oyunun sürekliliği ve sıkılmama adına çok güzel bir özellik olabilir diye düşünüyorum.

Soylemis oldugun olay degiskenlik gosteren ve goreceli bir kavram oldugu icin gorunmeyebilir. Atiyorum ;

Man U yu yonetiyorsun, hep atak oynuyorsun ve Atak ozelligin 18'lere geliyor. Defans ise ya yerinde sayiyor yada geriye gidiyor.
Sonra heyecan icin dusuk bir takima gidiyorsun, bu defa buyuk takimlara karsi oynadiginda defans yapmak istesen ozelligin dusuk oldugu icin sıkıntı yasayabilirsin. Bu benim sahsi gorusum. Ama gorunsede fena olmaz hani :)

Tedesco
14.Mayıs.2009, 21:05
arkadaşım o özelliklerini görmek için FM Genie Scout 2009 XE indirip aç ordan gösteriyo istediğin özellikleri..

texas41
18.Mayıs.2009, 17:05
sezon basında 9 macta 25 gol yiyip 25 gol attım benim hangi özelliğim daha iyi şimdi :d zaten taktik anlayısın pres tarzı yazıyor profilinde gerek görmemişler sayılara dokmeye...