PDA

View Full Version : Hangi Fm, Hangi Güncellemeler?

SamJam
22.Mayıs.2009, 00:40
Herkese selamlar,

Fm oynamayalı epey uzun zaman oldu ama fm'ye tekrar başlamaya karar verdim.Fm 08'i yükleyip oynamayı düşünüyorum.Bir de sizin fikirlerinizi alayım dedim.Menejerlik oyunlarına epey ara verdiğim için Fm 09'la mı başlasam yoksa Fm 08'i mi yüklesem bilemedim.Ayrıca hangi paketleri hangi database güncellemelerini yüklemem gerek bilgilendirirseniz sevinirim.

Ah bir de en önemlisi sorunsuz Scout desteği olması gerekiyor.

KaPaLı
22.Mayıs.2009, 00:42
08 oynayacaksan 8.0.2 en son update dosyası ama 09 oynayacaksan 9.3.0 en son update dosyası. Başka birşey yüklemene gerek yok. 09 oyna derim çünkü kadrolar güncel ve 08den farklı olarak 3D görüntü var.

SamJam
22.Mayıs.2009, 00:55
Level'da mı Oyungezer'de mi ya da burada mı okumuştum bilemiyorum ama fm09 için çok sakatlık oluyor, doğru düzgün galibiyet alamıyoruz gibisinden yorumlar duymuştum.Ben biraz da bu yüzden sormuştum ilk anda sorumu.En sorunsuz, en verim alabileceğim hangisidir öyle sorayım bir de.

KaPaLı
22.Mayıs.2009, 01:01
Ya bu birazda senin antrenman anlayışınla alakalı. Ben en fazla 2 sezon oynarm takımlarla yeni kariyer açarım sezon boyunca başıma 5-6 sakatlk anca geliyo. Kadromu geniş kuruyorm sürekli aynı adamları oynatmıyorum ve rahatça sezonu bitiriyorum. Sen 40 maç aynı adamı oynatırsan - antrenmanlar ağırsa o adam zaten sakatlanır. Sakatlanmaması mucize olur kii gerçektede bunu görüyoruz.

09 derim 08 çok kolay geliyo 09 alışana ama sen uzun zamandır oynamadım diyosun o yüzden ilk başlarad biraz sıkıntı yaratabilir bu sende. Sitede taktikler var onlardan deneyebilirsin istersen.

King_Theoden
22.Mayıs.2009, 13:37
Bence 2009 a hiç el sürme. Uzun zamandır oynamadığını söylüyorsun, sakatlıktan çıkan topçuyu derbi maçında idmansız ilk 11 sahaya sürmek gibi olur senin için 2009 oynamak. Benim düşüncem 2008 Patch2 ile başla şöyle bir düz koşu ve hazırlık maksatlı takıl, özgüvenin gelsin, yeni sürümlerdeki taktik anlayışını falan geliştir. Sonra istersen 2009 oynarsın yine, ama çoğu sürekli oynayan kişi (bende dahil) 2009 yüzünden saç baş yoluyor şu an. Oyun kalitesi olarak sorarsan 2009 patch3 ile sakatlık vs gibi sorunlar çözüldü fakat başarılı olmak oldukça zor kanımca.