PDA

View Full Version : fikrim

hezzo
22.Mayıs.2009, 04:21
ben yaklaşık 4-5 senedir bu siteye üyeyim bukadar kötü bi turksportal görmedim, isterseniz banlayın zaten site bitmiş beni atsanız ne farkeder. Eskilerden de kimse kalmadı zaten.. siz bunu kapatın zaten bütün konuları uygun diil diye kapatıyosunuz beceriksizler..

Aydin
22.Mayıs.2009, 04:53
Eleştirini daha üsturuplu yapsaydın elbette bu konuyu kapamazdık. bu konuyu tartışmak isterdim ama o kadar bencilce yazmışsın ki.

Evet site eskisi gibi değil. amerika'yı keşfetmişsin gibi buraya konu açmışsın ama biz zaten bunu diğer konular altında söylendiğinde cevaplamıştık. Örnek olarak: http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1442222&postcount=21

Kendi özeleştirimizi de yapabiliyoruz merak etmeyin. Burada daha önce bir konuda da yazmıştım. Bizler artık bu oyunu eğlencesine bakıyoruz. Bu oyun bizim için bir külfet değil. diğer sitelerdeki gibi zorlamayız kimseyi "şunu yapın, şu zamana yetiştirin" diye. Bizim görevimiz Türkiye Araştırması'dır. bunun dışındakiler teferruattır. Zamanında boştuk, birşeylere kastık boş zamanımızdan feragat ederek. ben bundan bir fayda görmedim açıkçası. ve tutup da kimseyi buraya gönlü olmadığı sürece de getirmem. gitsin dersini çalışsın, özel hayatı ile ilgilensin.

Zaten piyasada aramız iyi olsun olmasın grafik konusunda işini iyi yapan siteler mevcut. ben de isterdim herşeyin benim sitemde olmasını ama artık bu mümkün değil.

Ha bu kadar eleştiri yapıyorsun, istersen ingilizcen varsa bir el at Türkçeleştirme işine? veya eleştirdiğin şeyler nedir onlara bir el at. konuşması kolay. onu biz de biliyoruz. site eskisi gibi değil falan filan. eski üyeler yokmuş. olmayacak tabii. adamlar hayatını kuruyor. Grafik ekibinin başındaki kişi şu an tıkır tıkır maaşlı bir işte çalışıyor. neden buraya baksın? Mustafa Budak evlilik hazırlıkları yapıyor, neden buraya baksın? sen ilgilenmek mi istiyorsun, gelme mi dedik?

Eleştiri yapmak kolay. Anasayfaya bakıp dosya yüklenmiş, tık tık indirmek de kolay. ama işin içine girmek var mı? yok. "site bitmiş". evet o zaman Turksportal bitti bencede.

Hala Turksportal'ın nasıl bir site olduğunu eski bir üye olarak da kavrayamadıysan, kavrayana kadar ister kal istersen de siteye girme. pek umrumuzda değil açıkçası.

MaliKaya
22.Mayıs.2009, 12:39
Senin beceriksiz diye lanse ettigin bu sitenin gerekli gorevlerinde yer alan arkadaslar alip bir baska calismayi cok kucuk degisiklikler ile biz yaptik demiyorlar (Turkcelestirme calismalari disinda)
Turksportal eski turksportal olmayabilir ama bizler sabahlari bilgisayari actigimiz zaman ilk isimiz Baglantilar listesinde bulunan bu siteye giriyorsak vardir sebebi ne mi?
Burada rahatim, cok kaliteli sohbetler ve online turnuvalar yapiliyor. Saygi ve sevgi hicbir sitede olmayacak kadar burada var. Yasim 23 ve sitede daha yasi benden kucuk birisinin bana ismim ile hitap ettigini gormedim, gormem o kadar sorunda deil ama bu sayginin ne denli site uyelerine asilandigini gosterir.
Turksportal sadece TR yama cikaran bir site deil, yaninda bircok faaliyetleri olan bir site idi orasina amenna. Ama bu calismalari yapanlarin hepsi 22-23 yasini devirmis kisilerdi. Dogal olarak cok kaliteli isler cikariyordu. Aydin'in dedigi gibi bu insanlarin hepsi simdi hayatlarini yasiyorlar ki yasamak zorundalar. Ben 1.5 yil once askerden geldikten sonra su anda calistgim ise basladgimda hayatimda hicbirseye yer yoktu, olamazdi. Cunku ekmek kazanmak zorundasin, hayatini duzene sokmak zorundasin, iste o kaliteli calismalarin sahipleri su anda onu yapiyorlar. Ben isimde basarili oldum ve bos zamanlarimda burada paylasimlarda bulunup sohbet konularina katilim sagliyorum. Ama bu artik bagimlilik yapmis duurmda girmeden yapamiyorum.

Baska sitelerin Grafik calismalari, Data guncellemeleri v.s gibi calismalari baska sitelerden alip kendi sitesinde alinti yapmasi bir is degildir.

Velhasıl-ı Kelam. Bizler bu senin bitmis diye lanse ettigin sitede cok mutluyuz. Sen olmasanda olur!!!

nannar
22.Mayıs.2009, 12:51
ben yaklaşık 4-5 senedir bu siteye üyeyim bukadar kötü bi turksportal görmedim, isterseniz banlayın zaten site bitmiş beni atsanız ne farkeder. Eskilerden de kimse kalmadı zaten.. siz bunu kapatın zaten bütün konuları uygun diil diye kapatıyosunuz beceriksizler..

Arkadaşlar biraz sakin olun :) sonuç itibariyle üyelik bilgilerine göre yaşı sizlerden ve benden büyük bir üye bunu yazan :) yani "bu site bitmiş" diye direk kısa ve öz yazmaktansa keşke daha sakin ve anlaşılır bir dille, ayrıntılarıyla dile getirseydiniz fikirlerinizi... ben yaklaşık 7-8 üyeyim siteye,sizin kadar geçmişim yoktur muhtemelen ama organizasyonlar hoşuma gittiği için artık tek başıma fm oynamıyorum... msn'de türksportal adında 60 kişilik ayrı bir grubum var ve arkadaşlarla hem normal hayat hem de FM üzerine hoş sohbetlerimiz oluyor... benim beklentilerim bunlardı ve bu site bunu karşıladıgı için buradayım :) Sizin beklentileriniz nelerdir? eğer yapılabilecek birşeyler varsa sizin beklentilerinizi de karşılayalım elimizden geldiğince....:u:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
7-8 aydır yazacaktım..eksik kalmış :p

bugra 1905
22.Mayıs.2009, 14:45
Turksportal Büyük Bir Topluluktur Bu Topluluğu Bu Şekilde Karalayamazsınız
Belli Bir Takım Eksiklerimiz Olabilir Ama Bizim Sitemiz Resmi Araştırma Sitesidir
Son Olarakda Benimde Msn Listemde Turksportaldan 50 Kişi Var Gerek FM Gerekse Normal Hayat Üzerinde Hoş Sohbetlerimiz Oluyor
İyiki Varsın Turksportal

World Hollow o1
22.Mayıs.2009, 15:26
Doğrusu önceleri daha güzel muhabbetler dönerdi sitede.

Sohbet bölümü olsun ya da bilmiyorum hala öylemi ama gerçekdende eskisi gibi ortamın olduğunu düşünmüyorum, ya ben uzak kaldığım için öyle görüyorum ya da doğru.. :)

neyse Turksportal böyle gelmiş böyle gidecek her yerde adı duyulan ve paylaşmasını seven bir topluluk olarak biliniyor, en doğrusu özenti değil kanımca.

King_Theoden
22.Mayıs.2009, 15:57
Serhata katılıyorum. Birde kimse kimseyi zorla bağlamıyorki burda boyle bir tartışmaya gerek varmı ki?

Aydin
22.Mayıs.2009, 19:40
Normalde biliyorsunuz "şöyle şöyle oldu, ben gidiyorum" konularını tutmuyoruz showa dönük olduğu için. ama bu konu son zamanlarda açıklama yapmanın gerekli olduğu konuydu. bu yüzden atmadım çöpe. ama şimdi gerekli sözler söylendiği için atabilirim.