PDA

View Full Version : Turk uyruklu yabancılar....hadin bakalım...

mumed
05.Nisan.2006, 18:23
mrb arkadaşlar bu benim ilk konum

biliyorsunuz turkiyede yabancı kontenjanı malum.yeterince yabancı alamıyoruz.aslında turk oyuncuları oynatmak lazım ancak bazen onlarla başarı gelmiyor.şimdi gelin araştırıp bulalım ve türk uyruklu yabancı oyuncuları buraya yazalım.
Ancak yazarken şuna dikkat edelim bir turk takımında oynayıpta uyruğu türk olan değil ona dikkat edelim...

benim bildiğim ''fathi malik'' var.birde FM2005 karşılaştığım ''pogano'' vardı.geçmişine baktım hiç türk takımında oynamamış.

saygılarımla...

Gravity
05.Nisan.2006, 18:26
Vallahi bir tek aklıma Muslu geliyor.

Burak Duran
05.Nisan.2006, 18:27
uğur yıldırım muslu fathi malik

RoCCo_42
05.Nisan.2006, 18:39
Jay-Jay OKOCHA Bolton Wanderers
Kennedy BAKİRCİOGLU İraklis'teydi en son simdi TWENTE'de sanırım.
Azar KARADAS Portsmouth
Ugur YİLDİRİM Heerenveen
Nesim NESHADOV Bulgaristanda bi takımda bizim meshur NESİM Trabzon'da İstanbul'da oynadı.
Muhadded Hanifi AKAGÜNDÜZ Rapid Wien'de
Muhammed AKİNCİ Silkeborg'da
Olcay SENOGLÜ Nordsjaelland'da

bide istersen aslında türk olupta oyunda ikinci vatandaslıgı verilmeyen oyunculara gelelim.

Basel'deki EMRAH EKİN Oyunun gelecekteki en büyük golcülerinden İsvicreli ama İkinci Vatandaslıgı yok malesef.

Murat YILDIRIM Ajax'da İkinci UGUR YILDIRIM Vakası olmak üzere Hollandalı

Ve VELİ KAVLAK Avusturya'da Milli olmak üzere bizler ise sesimizi cıkaramıoz Arsenal Juventus Milan pesindeydi o Rapid Wien'de kalmayı tercih etti oyundada gayet güzel bir oyuncu Avusturyalı İkinci Vatandaslıgı malesef yokk.

slayer34
05.Nisan.2006, 22:29
ya bende muhammet akıncı cıkmıyo ya databasem genıs olmasına ragmen...

Universal
05.Nisan.2006, 23:15
18 yaşında ki haluk türkeri mutlaka deneyin hollandada oynuyor amr/st mevkisi ben forvette kullanıyorum yaklaşık 10 maçta 8 gol felan attı ama 5 maç felan sağ kanatta oynatım

TaşkınMahmut
05.Nisan.2006, 23:17
mehmet scholl - B Munchen
Uche :D

Ya aklıma iki tane yabancı geldi ama ikiside babam yaşında :D

mummy
06.Nisan.2006, 10:28
hakan -murat yakın

zargı
06.Nisan.2006, 14:10
ya bende muhammet akıncı cıkmıyo ya databasem genıs olmasına ragmen...

aynı sekilde bu adam bendede cıkmıyo

slayer34
06.Nisan.2006, 22:16
cm de muhammet akıncıyı almadan oyuna baslamazdım anlamadım vallahı bende cıkmıyo...

LaKe
06.Nisan.2006, 22:18
Azar KARADAS Portsmouth
Ugur YİLDİRİM Heerenveen
Nesim NESHADOV Bulgaristanda bi takımda bizim meshur NESİM Trabzon'da İstanbul'da oynadı.

bide istersen aslında türk olupta oyunda ikinci vatandaslıgı verilmeyen oyunculara gelelim.

Basel'deki EMRAH EKİN Oyunun gelecekteki en büyük golcülerinden İsvicreli ama İkinci Vatandaslıgı yok malesef.

Ve VELİ KAVLAK Avusturya'da Milli olmak üzere bizler ise sesimizi cıkaramıoz Arsenal Juventus Milan pesindeydi o Rapid Wien'de kalmayı tercih etti oyundada gayet güzel bir oyuncu Avusturyalı İkinci Vatandaslıgı malesef yokk.

çook sağol. gerçekten bunlar çok iyi oldu;;)

ben bi tek okocha yı biliyodum

TaşkınMahmut
06.Nisan.2006, 22:33
arkadaşlar bazen databseiniz büyük olmasına rağmen bazı oyuncular çıkmayabiliyor. Cm çıkana kadar bende oynuyordum. En küçük databsede bile çıkarken o oyuncuyu en büyük databasede göremiyordum

RoCCo_42
07.Nisan.2006, 00:03
Arkadaslar MUHAMMET olarak degilde MUHAMMED olarak deneyin bide Danimarkayı acık tutun o zaman cıkması lazım.

TaşkınMahmut
07.Nisan.2006, 01:45
yok RoCCo_42 çıkmaz. Buda bir kaç açığından biri Fm nin. Mesela bir oyuncu vardı Kenyalı küçük databasede çıkıyordu En büyük databasede çıkmıyordu ;)

kor-mc
07.Nisan.2006, 17:12
slayer34 tafarından gönderildi
ya bende muhammet akıncı cıkmıyo ya databasem genıs olmasına ragmen BENDEDEÇIKMIYOOOOOOOOOOOO

delpooro
07.Nisan.2006, 23:51
keneddy bakircioglu

fadilkaan
09.Nisan.2006, 23:41
RoCCo_42 tafarından gönderildi
Azar KARADAS Portsmouth
Ugur YİLDİRİM Heerenveen

Ve VELİ KAVLAK Avusturya'da Milli olmak üzere bizler ise sesimizi cıkaramıoz Arsenal Juventus Milan pesindeydi o Rapid Wien'de kalmayı tercih etti oyundada gayet güzel bir oyuncu Avusturyalı İkinci Vatandaslıgı malesef yokk

saol

yaramaz511
10.Nisan.2006, 00:10
bende cıkıyor walla danimarka we turkiyeyi acıyorum adam bal gibi cıkıyor databasemde geniş değil !!

juninho_14
29.Temmuz.2006, 17:51
Erkan Zengin--hammarby, mevkisi :AMR

ermanozzy
29.Temmuz.2006, 18:01
Kennedy Bakırcıoğlu çok iyi bir sağ kanat oyuncusu

JunkChorn
29.Temmuz.2006, 18:01
azar karadas!!!!

Lim10
29.Temmuz.2006, 18:07
OOoooo beyler koskoca Altıntop kardeşleri,Mustafa Doğan ı unutmuşsunuz:D .Alper Bagceci,Mikayil Kabaca,Ferhat Cerci,Josef Cinar,Garip Capin,Deniz Dogan, Gökhan Ahmetcik,Riza Karadas,Shergo Biran,Barbaros Barut,Polat Keser, Alaattin Tosun,Suri Ucar,Emrullah Guvenc,Fatih Cift......Bunlarda kim demeyin:D .Çoğunu bilmiyo olabilirsiniz.Bunların çoğu Almanya Konferans Lig lerinde top koşturan gurbetçilerimiz:D .

sanalkardes
29.Temmuz.2006, 20:46
Kardeş Mehmet School,Uğur Yıldırım,Malik Fathi,Muslu ben bunları biliyom

sanalkardes
29.Temmuz.2006, 20:46
Kardeş Mehmet School,Uğur Yıldırım,Malik Fathi,Muslu ben bunları biliyom

engin_can
29.Temmuz.2006, 21:21
sinan bolat

SaMaNYoLu
29.Temmuz.2006, 21:24
Hakan Yakın, murat yakın, ugur yildirim

TR.CaPTaiN
30.Temmuz.2006, 01:09
Valla Bu Muhammed Akıncı cok dehset bi oyuncu

Lim10 döktürmüs zaten onları alın işte:D

themastermind
01.Ağustos.2006, 19:42
Baykal Kulaksizoglu (DM) Basel'de..

unique_bmw
01.Ağustos.2006, 19:50
cogu yazılmıs ztn ama bende kesinlikle denemenizi tavsiye edecegim oyuncular war
sinan bolat GK 16
tevfik köse ST 16
kenan sahin ST (yasını hatırlayamadım)
hem genc hep genc ;)

blax_imo_21
01.Ağustos.2006, 21:36
Murat Yakın Muslu Okocha Malik Fathi Hakan Yakın

bgucin
03.Ağustos.2006, 02:19
sezer öztürk ,muslu ,suri ucar