PDA

View Full Version : İstanbul Metrosunda olay!

Uchiha Itachi
08.Temmuz.2008, 05:46
Yok o bildiğin metro değil, normal bidliğin tahta, demir ve taşlardan yapılan raylar. :)

http://www.lojiport.com/images/news/5151.jpg

Rayların ortasındaki beyaz şeylerin alt kısmında iletken bir yüzey var Eralp.Sadece onlarda elektrik olur.Raylara elektrik veremezler =)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Pardon Batuhan Eralp'ten alıntı yapıcaktım senden yapmışım =)

Addolorato
08.Temmuz.2008, 06:07
Benim bindiklerimde elektrikli raylar olması lazımda o yüzden dedim. Açıklamalar için sagolun ama yinede epey bir cesaret ister bence.

Universal
08.Temmuz.2008, 06:18
Yalnız o trenlerin altında ki boşluk 1 metre bile yok iyi şey ister valla...

El Barto
08.Temmuz.2008, 06:42
Allah bir insanı mal yapmasın demişimdir hep...

GebzeLi1907
08.Temmuz.2008, 06:56
akıl fikir...

bySilver
08.Temmuz.2008, 06:58
Başında şemsiye vardı ;)

BaFraLı
08.Temmuz.2008, 07:00
Şemsiye olsa ne olcak :D.Böle şey yapılırmı ya.Bide haberlerde diyo metroyla başladık gerisi gelir.Daha ne yapcak acaba merak ediyorum.

RaSenGan
08.Temmuz.2008, 08:28
Şemsiye olsa ne olcak :D.Böle şey yapılırmı ya.Bide haberlerde diyo metroyla başladık gerisi gelir.Daha ne yapcak acaba merak ediyorum.

Bence çok fazla bi şeylerin altına yatmaya alışmasın.Yoksa kötü olur onun için.(:

anilton
08.Temmuz.2009, 18:59
"Havanın kararmasıyla birlikte Bayrampaşa Metro İstasyonu'na yakın bir noktada rayların üzerine yatan genç, cep telefonunun kamera bölümünü de açarak yaşadığı anları saniye saniye kaydetti. Yüzü koyun uzandığı raylarda, elindeki kameraya bakarak hayatı ve yaşamayı çok sevdiğini belirten gencin heyecanı, metronun yaklaşmasıyla birlikte korkuya dönüştü. Bir anda, süratle gelen metronun altında kalan genç, küçük bir dikkatsizliği canıyla ödeyeceğini bildiği için gözlerini kapattı ve başını yerden hiç kaldırmadı. Tehlikeli denemeyi kendince başarıyla gerçekleştiren genç, metronun tamamiyle üzerinden geçip uzaklaşmasının ardından ayağa kalkarak sevinç çığlıkları attı. Çılgın genç, çok değişik duygular hissettiğini belirterek, "Farklılık olsun diye böyle bir şey denetim. Hayatın molotonluğundan sıkıldım. Bir daha yapar mıyım bilmiyorum ama bu kez de metronun üzerinde bir kaç durak gitmeyi denemek isterdim. Ailem bu yaptığım çılgınlığı bilmiyor. Görüntüyü gösterdiklerim de yaptığımı çılgınlık olarak yorumladı" dedi. İşe giderken metroyu kullandığını belirten genç, "Tren gelmeden raylar sallanıyordu. Büyük bir korku sardı beni o anda. Çok değişik duygular hissettim. Bir ara vazgeçtim ama artık çok geçti. Gözlerimi kapattım ve üzerimden geçmesini bekledim" diye konuştu. Metroyu kullanan yolcular da, gencin kaydettiği görüntüleri izleyince büyük şaşkınlık yaşadı. Görüntüleri izleyen bir yolcu, "Bu bir çılgınlık. Ben bunu yapamam" derken, diğer bir yolcu ise "Çocuklarımı düşünürüm cesaret edemem" ifadelerini kullandı."

İHA

http://www.sabah.com.tr/video/videoizle/efdd1f63-757c-4c46-adf5-ecc9a63cd23c

BaFraLı
08.Temmuz.2009, 19:04
Canını yolda bulmuş sanırım.

fthz
08.Temmuz.2009, 19:04
Canım o metroda yapar istediğini, filmlerdende gördüğümüz gibi yatan kişi sadece trenin altını seyreder buna cesaret etmek pek mühim değil bence çok göbekli olmayan herkes deneyebilir monotonluktan kurtulmak için :D

Universal
08.Temmuz.2009, 19:08
Sorun bu çocukta değil, bu çocuğun o metro raylarına çıkmasına izin veren görevlilerde.

Addolorato
08.Temmuz.2009, 19:52
Elektrik yokmu yahu o raylarda ? Ruh hastası işte.

MaTRaKaN
08.Temmuz.2009, 20:01
Denemek lazım :n:

nekop
08.Temmuz.2009, 21:13
Direk yatınca bişey olmuyorsa denenebilir bencede :D

Enterokinaz
08.Temmuz.2009, 21:15
helal be arkadaşım, büyüksün. :D

Universal
08.Temmuz.2009, 22:04
Elektrik yokmu yahu o raylarda ? Ruh hastası işte.

Yok o bildiğin metro değil, normal bidliğin tahta, demir ve taşlardan yapılan raylar. :)

maNga 33
09.Temmuz.2009, 02:24
kendince aksiyon

HooijDonk07
09.Temmuz.2009, 04:27
Bişi derdim ama yeri değiş :zuhaha