PDA

View Full Version : İki Sorunum Var [Fm Modifier ve Oyunun Kasması]

Xlazi
27.Temmuz.2009, 00:44
merhaba arkadaşlar ben bu siteden fm modifieri indirdim ve kurduğuım takımın bütçesine bir miktar para ekleyeceğim fakat denedim denedim bir türlü yapamadım internettende araştırdım bişi çıkmadı.
ikinci sorunum ise fm 2008 benim pcde kasıyor 1 gb ram 256 ekran kartı pentium4 işlemci 3.00ghz hızında.
bilen arkadaşlar iki soruma cevap verirlerse memnun olurum bilhassa birinci soruma ikinci sorun pekte önemli değil.

Xlazi
27.Temmuz.2009, 03:51
yardım edebilecek arkadaşlar yokmu?

TestesteRon
25.Ağustos.2009, 22:41
OYun kasması ile ilgili tek diyeceğim şey ligleri olabildiğince az seç

MaliKaya
26.Ağustos.2009, 15:48
Bilgisayariniz o kadar da kotu degil. En az 5-6 ligi rahatca oynamaniz lazim. Eger 1-2 ligde kasiyorsa PC'nin Windows u ile alakali bir sorun olabilir.

FM Modifier ile ilgili de bilgim yok malesef.

SAİT71
28.Ağustos.2009, 15:07
bendede Pent. D 3.01 çift çekirdek işlemci var. 1 GB ram rahat oynuyorum. Senin bilgisayarda oynar. Ama virus programın varsa oyun esnasında çok kasabilir. Biliyorsun Norton vs. gibi büyük programların 2009 versiyonları bilgisayarı acayip kasmakta helede oyun oynarken ikisi bir arada işlemciyi bitiriyor. Bak şimdi bir şey söyleyeceğim bir onu uygula kasma sorunu çözülecekmi?

Oyun açıkken Görev yöneticisini aç ve Fm 2009'a sağ tuş yap daha sonra işleme git seçeneğini seç. Oradan yine fm.exe ye sağ tuş yap ve benzeşmeyi ayarla seçeneğine tıkla. Aşağıdaki gibi CPU 1'i kaldır sadece CPU 0 kalsın. Sanıyorsam çift çekirdek seninkide. O nedenle işlemciyi bu seçenekle rahatlatabilirsin. Bunu dene. Olmazsa başka seçenekler sunarız..

http://i27.tinypic.com/ej75t5.jpg