PDA

View Full Version : Çıldırın Çıldırın Tabiki Cimbom İçin [9.3.0]

deniz.91
29.Temmuz.2009, 00:36
Son zamanlarda oyun baya sıkıcı geliyordu bende bana göre değişik ama çoğu kişiye göre normal olan bir takımla kariyer açmaya karar verdim.Bir Anadolucu olduğumdan benim için değişik bir kariyer olacak.Galatasaraylı arkadaşlardan yardımları bekliyorum(:

-----

Galatasaray SK
http://img188.imageshack.us/img188/7972/14nokjt.png (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg188.imageshack. us%2Fi%2F14nokjt.png%2F)

Takımın mazisini falan anlatmaya gerek yok sanırım herkes biliyodur.

Okudum ve Kabul Ediyorum
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

KaRaBükLü KraL
29.Temmuz.2009, 02:45
ilk mesajın benden olsun hayırlı olsun

sakary Ali
29.Temmuz.2009, 02:50
Başarılar bilerim Deniz Abi..:)

Seni Galatasaray kariyeri görmek ile de varmış ama herhalde renkler bakımından :D

IcedEarth
29.Temmuz.2009, 02:53
Galatasaray ile ligi rahat götürürsün, fakat kadroda bütünlüğü sağlamak için sorunlu kişilerle yolları mutlaka ayırmalısın. Lincoln'ü hiç düşünmeden sat bence, hem çok iyi para kazanıyorsun, hem de takımın huzurunu sağlıyorsun. Onun dışında Arda, Barış, Mehmet Topal ve Servet Çetin harikalar gerçekten de. Bu isimleri iyi değerlendir. Sakatlıktan çıkmış bir Uğur Uçar da sağ bekte başka kimselere yerini kaptırmaz. Lincoln'den gelen parayla iyi bir orta saha oyuncusu alabilirsin. Benim tavsiyem Rakitic tipi bir oyuncu. Orta sahayı Barış ve Mehmet Topal toparlar. Oraya bir de yedek bulursan tamamdır. Onun dışında mutlaka yedek de olsa bir forvet getirmeye bak. Forvet konusunda sıkıntı çekebilirsin. Nonda'yla yollarını ayırmalısın bence, yabancı kontenjanı harcanmasın :) Aklıma gelenler bunlar, umarım yardımcı olabilmişimdir, hadi sana kolay gelsin :)

MoNToLiVo_
29.Temmuz.2009, 03:01
Başarılar Dilerim Kardesim.

E.Cartman
29.Temmuz.2009, 03:04
Abi Nonda'yla Lincoln'ü sat Cardozo ve Borges'i al birde skjelbred de olabilir Asenjo'yu alabiliyosan al kalan parayla alamazsan Oscar Ustari yada Türk pasaportundanda yararlanarak Sinan Bolat'ı al, Emre Çolak'a mümkün olduğunca şans vermeye çalış benden şimdilik bu kadar aklıma gelince yazarım :zuhaha

erebosss
29.Temmuz.2009, 03:08
başarılar dilerim , umarım düşük transfer bütçeleri canını sıkmaz :)

Oghuse
29.Temmuz.2009, 03:09
Deniz'cim fm'de en çok Galatasaray'la oynadığımı söyleyerek önerilerim büyük başarılar istiyorsa bütün yabacıları sat ilk sezonlarda para getirecek adamları takıma getirip yetiştirmeye bak sonra gelişen yeni nesil Türk oyuncularla ve üst düzey başarı yakalayabilirsin. Nonda ve Lincoln kesinlikle gönderilmeli. Kaleci aramayla uğraşmak istemiyorsan De Sanctis'in kiralamasını iptal etme 1 sezon sonra düşünürsün.. :)

KristaL
29.Temmuz.2009, 03:25
başarılar ... :D

deniz.91
29.Temmuz.2009, 03:42
Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkürler değerlendiriyorum hepsini ama böyle ilk sezondan takımda büyük çaplı bir değişiklik yapmak istemiyorum hepiniz Lincolnu sat demiş ama Lincolnü bu sene kullanacam sevdirecem bu taraftara o adamı:)

Clayman
29.Temmuz.2009, 03:46
Başarılar Deniz.

tugycan
29.Temmuz.2009, 03:56
Başarılar dilerim. Galatasaray'ımızı layık olduğu yere getirceğinden eminim.

nannar
29.Temmuz.2009, 12:35
Galatasaray kariyeri :) herkese başarılar diliyorum ama sana gönülden başarılar dilerim :n:

MaTRaKaN
29.Temmuz.2009, 14:05
Başarılar dilerim uzun soluklu olur inşallah..

Hugo
29.Temmuz.2009, 14:07
Hayırlı olsun Deniz.
N'olur Gignac'ı alma :) Gına geldi artık o adamdan.

TuTh
29.Temmuz.2009, 16:40
başarılar deniz

cakalcarlos41
30.Temmuz.2009, 15:11
başarılar deniz .Bu arada gs elanoyu almıs:D sendende bekliyoruz.

mpaker66
30.Temmuz.2009, 15:42
Defansa devre arasında rivas'ı al,skjelbred'i kesinlikle al 1.2 e marquinhos devrede alabilirsin yada seneye al süper bi oyuncu john fleck ile seneye için anlaş, emre çolak'a da arkadaşın dediği gibi şans ver sıksık,denz naki ii yedek olur , zuculuni yi de kesinlikle al...Benden de bu kadar :D

E.Cartman
30.Temmuz.2009, 18:18
Deniz abi mehmet güven'ide satma forumda görüyorum pek beğenilmiyor ama cidden adam gibi de bir antrenman programıyla süper oluyor kaç tane GS kariyeri oynadım hepsinde de süper oldu oynatmaya çalış ama mutlaka satma yedek için bile çok iyi alternatif oluyo...

berat87
31.Temmuz.2009, 01:18
wagner love biraz pazarlık yapınca gelio ben bi keresinde cska moskova ile en az 15 kez pazarlık yapmıştım fiyatı onlar yükseltiyodu ben azaltıyodum adamlar herhalde en son bıkıp teklifi kabul ettiler:D hemde adam çok iyi birde ben aykut erçetin e 4.5 milyon euro yo başka takımlara satabiliodum aykut olmasa zaten hayatta transfer yapamam:D