PDA

View Full Version : Fm 2010 Ekim'de Çıkyor . Türkçe Açıklama (Çevrildi)

ceb58
20.Ağustos.2009, 00:55
Sonunda Futbol Manager 2010 ve Football Manager Handheld 2010 için bugün hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz.Oyun harika, ve bu yazının altındaki ekran görüntüleri PC için en başta duyruldu. Yeni özelliklerini ise görebilirsiniz / MAC http://www.sigames at .com / softography.php? type = görüntüle & = 33 ve PSP for http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=34 kimliği. Birkaç şeyden size konuşmak istiyorum's.

Bu yıl oyun içinde en önemli şey kelime. "Lehçe"

Son yıllarda oyun ile, büyük yeni özellikleri (dolayısıyla YouTube video) ve oyunun belki bazı bölgeler nedeniyle zarar bir yük vardı.Ben yine de harika bir oyun olduğunu düşünüyorum ve bunun için üçüncü yama oldu.Her zaman 2. en iyi oyun İngiltere'de bir Radyo 1 anketinde, bugüne kadar en iyi satan oyun ve hala o.2 in the UK bilgisayar grafikleri.5 birçok Avrupa ülkesinde ve her meşruya göre Kullanıcı oyun oynarken Oyun ve 240 saat olarak, evet, hayatını 10 gün uzun bir süre bize şok bir STAT ortalama vardır. Bu süre içinde, son sezonu her Man oyun izlemek olabilir, hala ve hala var zaman tüm son serisi sol her Barcelona ve Inter maçı izlemek için zaman kaybettiniz.

Ama geri Sorun eldeki. Temel olarak, SI olarak stüdyo son yıllarda oldukça arttı. Bu ekip şimdi araştırmacılar, çevirmenler ve beta test bizim inanılmaz ekipleri ile birlikte (tam gün) 60 boyutlu olduğu. Daha sonra büyüdü gerçekten herhangi bir stüdyoda dev uygulamaları değişmemiştir, biz ve bu büyüme sancıları neden oldu.

Önce FM09 çıktı, bu biz çalıştığımız şekilde bazı değişiklikler yapmamız gerektiğini biliyorduk. Kolayca bir fm ve ince işler olan her managere göre taktiksel değişikliklere göre değişiklikler yaptık.

Bunlardan ilk hata veritabanı, büyük bir revizyon olduğunu - ancak bu kadar eğer düzgün bir şekilde yönetilen en iyi harici bir araç Testtrack bu gerçekten çok iyi adı kullanın! Farklı kişilikler ve birçok burada ve iş farklı yöntemlerle, bazıları düzgün kullanıyordu ve diğerleri yoktu. Bu yüzden bazı hatalar at, KG tarafından retested ve kapalı sabit baktım olduğunu. Diğerleri ve sabit olduğunu sadece etrafında otururken, bize sallıyor. Diğer tüm baktım değildi.

Ayrıca burada çok fazla şey vardı. Tüm özellik ister veritabanı, örneğin, geri gidiyoruz 5 yıl oldu. Birçoğu burada, ya da yanlış ayar orada yanlış ayar kalmadan nedeniyle filtrelenen vardı. Ve, biz 500 özellik talepleri burada otururken, hüzünlü ve yalnız etrafında vardı ister inan ister inanma, baktım hiç. 100 üzerinde olan oyun zaten vardı.

Biz ve 2 veritabanları kapalı ayrılmasından sonra şimdi ayrı bir hata ve özellikler veritabanı güncel (son olan, var üzerinde 800 özellik talepleri olan ve FM10 haline bulunmadıysanız - büyük çoğunluğu, ama kesinlikle ayakları daha kolay FM11 ve FM12 planlama yapmak.) Biz hata veritabanında açık hata büyük çoğunluğu ile gittim ve yeniden eğer hala geçerli ettiğiniz ve görmek için bunları test, eğer, accourdingly bunları yoktur. Bu geçerli değildir olanlar, aşağı veya kapalı sonra giderilen (bir kısmı FM2005 tespit edildi!) Ve, evet, hala geçerli olanları düzeltmek için çalıştı. Gibi sık sık bu forumları söyledi, çünkü, orada bir hata bedava oyun gibi bir şey, özellikle bizim gibi bir karmaşık gibi gözüken o sürüm hata ücretsiz olacak demiyorum, ancak biz elimizden geleni yapıyoruz.

Biz, her iki genç ve yaşlı, SI ne zaman yeni web sitesi bu yıl başlattı karşılamak için kimi alırsınız çoğuna dev takım katılmak için bazı üst yetenek kaydoldunuz. Ayrıca, bu nedenle yerine bizim QA departmanı yeniden ettik FM üzerinde yol test bir çift olan, artık oyunun her tuşu "modülü" bir yol testi var. Eğer istiyorsanız ancak herkesin katılması vardır çok daha toplantılar artık FM üzerinde dev takım arasında şimdi, çeşitli modüller halinde bu ayrık aşağı da vardır.

Ve QA ve yeniden olarak, ayrıca, ve bizim beta testi şekilde yeniden sonra bize oyun testi yardımcı olmak için yüz kadar yeni beta test bir çift handpicked varsa, özellikle bu çok forumlarında mesaj yoluyla alımı nerede ' ve birlikte, kabul veya disagreed ama yapıcı eleştiri verilen anladım. Bu, ve umuyoruz ki, bu kişilerin ve bize bir süre için olan beta test büyük bir yardımcı oldu düzenli kendi oluşturur ile yeni QA yapısındaki fark gördük.

Gibi dikkatinizi var (eğer hala varsa), bu da denemek ve bazı kinizm ve bu forumlarında bazen yayılmak gibi yanlış bilgilendirme ve öldürmek iyi bir zamandır. Orada kendi kamuoyu için bir hakkı vardır Herkes, tabii, ama şeylerin gerçekle yanlış olduğunu, bazen zarar gelmez.

İlk olarak, bu bir müşteri hizmeti web sitesi değildir ve olması gerekiyordu değil. Müşteri hizmetleri ile SEGA anlaşma. Bu bir topluluk, ve bizim oyun hakkında konuşmak için bir yere, doğrudan, geliştiriciler ise. Kişisel saldırılara burada ve kabul edilmez gerekli değildir, ne de adil. Bazılarını ... SI düzeltmek için tembel değildir. SI memnun değil. SI herşeyi en iyi yapmak bizim seviye deneyin. Biz her zaman doğru, ancak elde olabilir eğer bir sorun almak, bunu düzeltmek için denemek yapmak. Ve biz, tutkuyla, oyunlarımızın ve onları satın insanlar önem veriyoruz. Hangi, umuyoruz ki, sensin.

İkinci olarak, SI kuleleri 3 oyunları burada çalışıyorum. FM, FMH ve FML. FMH ve FML FM ekibine ayrı takımlar bulunmaktadır. Her oyun farklı bir üretici var. Her oyun bir stüdyoda diğerleri için parası - Daha fazla yetenek çevresinde değişik sistemlerin daha fazla deneyim ve FML sahip, kendinizi bu FM halinde bazen, maç motoru ve özellikle koymak arıyorsanız şeyler denemek için Bu yıl, yeni duyurdu taktikleri yaratıcısı.

Üçüncü ve belki en controversially, bu yıl ne gördük ki müşteri her zaman doğru değildir. Onlar, ancak eğer bu forumları bakarsanız, orada neredeyse her zaman bir görüşle ters noktası bir yerde, aynı iplik genelde olduğunu düşünebilirsiniz. Bu bizim işimiz parçası ne haklı, ne, bu görüş yanlış olduğuna karar vermek, ve biz tüm insanların her zaman lütfen biliyorum. Ancak, daha, deneyin yapmak.

Her neyse, geri duyurular için.

Bu özellik listeleri bugün bu yıl bültenleri hakkında duyurular başı olduğunu ne gördüm. Her zaman olduğu gibi, biz kollu birkaç hile var ve ben düzgün bunlar hakkında blog, daha fazla ekran görüntüleri ve (umarım) video ile önümüzdeki hafta çok fazla başlayacağız.

Bu blogları biraz bu yıl farklı olacak. Bu özellik veya özellik hakkında, ama aynı zamanda yaz arasında sohbetleri ile oyunun gelişimini tüm bir kavrayış, size girişiminiz olacak bazı beni prattling olması bağlı bazı dev takım doğrudan çalışma bir olan gerçekten appetitie demo serbest bırakılması için ıslak gereken yeni özellikler birkaç bazı olan oyunun test ile bu yıl yardımcı olan beta test ile üzerinde, röportajları ve bazı indepth kılavuzları, ve sonra oyunu.

Oh, ve normal soruları savmak için, demo birkaç hafta önce oyun yayımlanan çıkacak ve kadar oyun tam üretiminde ise bunun için kesin bir tarih olmaz. Bir genel beta demomuzu, bu kaçak bir kaç yıl arka yüzünden olmayacak - avukatlar sadece izin vermez. Hayır karar kopya koruma konusunda henüz oyun için yapıldı - bizim için öneri ve istendi ettik verildi, ama bu SEGA kararı, bizim değil. Ve her ne kadar emin değilim evet, podcast geri olacak tam olarak ne zaman.

Sana duyuruları ve ekran görüntüleri ki bugün yayımlanan ettik hoşlanmışsınızdır - Gerçekten sadece bugünkü duyurusu ile ilgili bir heyecan yaşıyorum, hem de önümüzdeki birkaç hafta içinde oyun hakkında daha fazla açıklamaya göre. Ben doğrudan forum ve web siteleri, büyük olasılıkla gelecek hafta olup onlara veya tercüme ulaşmak ve gereken SI_games heyecan hesap tweeting bir şey canlı koymak olacak bağlı olarak sonra başlamak üzerine bloglar ilanıyla duyarız.

LONDRA (Ağustos, 2009) - Sports Interactive ve SEGA ® Avrupa Ltd bugün ilan edebilirsiniz 12. Bu Futbol Manager ™ 2010 PC ve Apple Macintosh için ve Futbol Manager ™ Handheld 2010 Sony PSP için Ekim'de 30. yayınlanacak.

Football Manager 2009 en güncel Futbol Müdür dizi başarılı, 22 hafta İngiltere'de No.1 at (bilgisayar grafikleri) ve 1 milyon kopya dünya, hem de 2. en iyi video oyunu oy olma fazla satan kadar clocking olduğunu son Radyo 1 anket tüm zaman.

Veri Football Manager 2009 toplanan göre, kişi 240 saat Her bir ortalama değer ve oyun oynanır geliştirici spor İnteraktif yıl yakından tüketicilerin ve Football Manager topluluğu ile bu yılki oyun için önemli iyileştirmeler uygulamaya çalışan harcamış. Football Manager 2010 özellikleri yeni araç ve kullanım, navigasyon ve geribildirim yepyeni bir maç taktikleri sisteminin getirilmesi ile oyun kolay iyileştirmek için bazı büyük Yüklenenler birlikte tahta üzerinde değişiklik, bir Maç Analizi araç, tamamen yeni bir görünüm ve ilk ve yeni Kullanıcı Arayüzü diğer özellikleri arasında.

"Biz çok zor Futbol Müdür topluluğu ile oyunun sadece alanlarda gereken yeniden de bizim zaten burada geliştirmek için ne ekleyebilirim çalışma hedef için çalıştım. Ayrıca, bu da bizim gerçekten hangi heyecan duyuyoruz oyun ve tüm sunum elden yol açmıştır geniş kullanılabilirlik çalışmaları yürütülen sonra, "Miles Jacobson, Studio Director Spor İnteraktif dedi. "Bu ancak oyunun mevcut alanlara Lehçe bir çok olmuştur da bazı geri bildirimler cevap değişiklikler tanıtmak için bize itici's. Biz bu konuda çok ki tarih Ekim ayında en iyi Football Manager sunacak kadar eminiz. "

Bir Taktikler Creator'ın girişi daha kolay yönetici istediği şekilde oynamak için takım talimat için, kale çizgisi ve tanıtım yanında 've hemen maç sırasında takımının oynamaya stil değiştiren hızlı taktik değişiklikler Shouts yapar. Çalışma futbol çeşitli düzeylerden antrenörler ile bazı Football Manager toplulukların yanında en saygın bağımsız tacticians, oyun şimdi öncesi geniş bir dizi taktik seçenekler kullanıcının takımda bir oyuncu rolü (örneğin 'Bilya olarak seçmesini sağlayan belirledi kazanan orta saha 'veya' Derin yalan playmaker '), ancak bu seçeneği kontrol eden' eski kaydırıcıyı 'kullanmayı sürdürüyor.

Eşlemeler yorumlarına kullanıcı daha iyi olduğu ve ekibi, sağ veya yanlış giden bir fikir vermek için geliştirilmiştir. Yeni Maç Analiz aracı oyuncular nerede çekim, geçerse başlıklarını, fouls ve interceptions alan üzerinde adım tüm oyuncular için yapılmış tackles çarpılar görmenizi sağlar. Yöneticiler, onları güçlü ve hem takım ve zayıf yönleri tespit sağlayan iki canlı Bu analizi oyun ve sonrasında maç görüntüleyebilir ve rakibin ve buna göre kendi taktikleri ayarlayın.

Football Manager 2010, bir ışık ve karanlık bir cilt ile seçim için bir canlı yeni görünüm bir parçası olarak ve tam bir seyir elden geçirdi yeni bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Önceki yıl yan çubuğu navigasyon ekranın üst kısmında bir sezgisel sekmesi sistemi tarafından, Futbol Müdür ünlü derinliği gezinmek için kolaylaştırmakta ve değiştirilecek olan oyunu daha yeni oyuncular için erişilebilir yapar.

Yepyeni bir Veri Editör, mevcut liglerden ve tamamen yeni liglerden yanı sıra daha kolay hiç güncel oyun için yapmak için yeni bölümler ve ek izin verir ve böylece ücretsiz yapmak. Yönetici bilgi teslimat kullanıcıları ile artık Haber Merkezi, kadar giriş yapabilirsiniz bir rafine olmuştur oyun abonelik size futbol dünya ve bu ne tür hikayeler filtrelemektir hakkında istediğiniz haberleri sağlayan temel gazete , bunu olmak istiyorum olarak immersive olarak futbol dünya yapmak gerekli değildir.

Football Manager 2009, bu yılki açıklamasında 3B maç görünümü ve ilk sonrasında gelişmiş bir yapay zeka ile, 3D adım görünümünde, yeni stadyum, kalabalıklar, gerçekçi adım bozulması ve daha iyi bir aydınlatma için 100 yeni animasyon üzerinden yenilemek, daha gerçekçi oluştururken görüyor maç tecrübesi.

Ayrıca yeni özellikler aylarda bloglar bir dizi olan Football Manager, en, en, en yüksek ve en iyi inceledim futbol yönetim simülasyonu satış oynadı gerçekçi olarak yerini korur sağlayacak oyunun 30 Ekim yayımı tarihine kadar lider aracılığıyla duyurulacaktır dünyaya

NOT: Çeviride zamanlama hataları olmuştur.Anlayışınıza.

Lucas Neill
20.Ağustos.2009, 00:57
Başlığı Ekim olarak değiştir istersen..

El Barto
20.Ağustos.2009, 01:39
hangi çeviri programı ile çevirdin bunu gayet kötü olmuş. :)

Bu kısa ve öz yeterli sanırım.

http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1519788&postcount=5

Oghuse
20.Ağustos.2009, 04:43
Google translate çevirisine benziyor..

Jhemre
20.Ağustos.2009, 12:51
futbol müdür :D, muhtemelen google translate çevirisi