PDA

View Full Version : Türkiye'deki Yabancı Sınırlamasını Kaldırma

Xlazi
22.Ağustos.2009, 00:04
arkadaşlar türkiye ligindeki yabancı sınırlamasını hangi porgram ile ve nasıl kaldırabilirim veya değişiklik yapılacak doysayı bilen bir arkadaşımız ayarlayıp buraya atabilirmi? fm versiyonum 8.0.2

El Barto
22.Ağustos.2009, 00:36
Sınır nasıl kaldrıılıyor bir fikrim yok ama kayıtlı oyun editörünü kullanarak almak istediğin oyuncunun 2. milliyetini Türk yaparsan sorun olmaz sanırım.

Kayıtlı oyun editörüne buradan erişebilirsin.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=67140

SAİT71
22.Ağustos.2009, 00:40
Resmi data editorde yok ama modifier gibi programlarla vatandaşlık ekleyerek o oyuncuyu yabancı statüsünden çıkarabilirsin..

MaliKaya
22.Ağustos.2009, 01:00
Editorden yabanci sinirlamasini kaldiramiyorsunuz ancak vatandasliga gecme suresini 1 yil yaparsaniz her yil en az 5 tane yabanci oyuncu alabilirsiniz :)

Xlazi
22.Ağustos.2009, 08:21
Editorden yabanci sinirlamasini kaldiramiyorsunuz ancak vatandasliga gecme suresini 1 yil yaparsaniz her yil en az 5 tane yabanci oyuncu alabilirsiniz :)
bu ayaryı nerden yapabiliriz ayrıca diğer arkadaşlar verdiğiniz bilgiler ve ilgilendiğiniz için teşekkürler.

SAİT71
22.Ağustos.2009, 10:32
Sanıyorsam şöyle:

Editorden Nations bölümüne geliyoruz. ORadan Turkey yazarak ülkemizi seçiyoruz. ülke profilinde Informations oluyor oraya tıklıyoruz ve açılan kutuda Years Of Gain Nationality gibi bi kutucuk var oradaki 10 yılı 1 yıla düşürüyoruz. Bu şekildi galiba..

MaliKaya
22.Ağustos.2009, 13:34
Sanıyorsam şöyle:

Editorden Nations bölümüne geliyoruz. ORadan Turkey yazarak ülkemizi seçiyoruz. ülke profilinde Informations oluyor oraya tıklıyoruz ve açılan kutuda Years Of Gain Nationality gibi bi kutucuk var oradaki 10 yılı 1 yıla düşürüyoruz. Bu şekildi galiba..

Aynen oyle.
Ancak 10 yazmaz 5 yazar, cunku FM 2008 de vatandasliga gecme suresi 5 yil idi.

Xlazi
22.Ağustos.2009, 17:08
Sanıyorsam şöyle:

arkadaşım sen hangi editörle yapıyorsun o işi ben beceremedim?

MaliKaya
22.Ağustos.2009, 20:50
Data editorden. Oyunun kendi orjinal editorunden.

Xlazi
22.Ağustos.2009, 22:47
teşekkürler arkadaşlar şimdi ayarladım en sonunda.

1905engin199
09.Ekim.2009, 20:37
Sanıyorsam şöyle:

Bilgi için Teşekkürler...(Çok işime yaradı.)

Ar560
13.Ekim.2009, 16:54
Data editorden. Oyunun kendi orjinal editorunden.
Peki bunu kayıtlı oyunda yapmak mümkün mü? 2014 sezonundayım ve kayıtlı oyundan tekrar başlamak istemiyorum

ugur999
18.Ekim.2009, 07:51
editörün içinde xrc dosyaları var seçicek,değiştirecek birşey bulamadım biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz acaba

adem190383
10.Şubat.2010, 00:31
Sanıyorsam şöyle:

arkadaslar ben bu editörü bulamadim oyunu türkce oynuyorumda nerde oldugunu anlatirmisiniz

morukderki
21.Mayıs.2010, 22:51
arkadaslar ben bu editörü bulamadim oyunu türkce oynuyorumda nerde oldugunu anlatirmisiniz

Oyunu kurduğun dosyanın içinde data editör vardır.

urwrdskkn
16.Eylül.2010, 11:15
yada şöyle olur fm 2008 modifier 2.2 diye bir program var onu indirin açın programı mesela meira yi yazın profili çıksın milliyet bölümünde PORTUGAL yazıyor onu TURKEY E çevirin kaç tane yabancı alıyorsanız alın türkiyeye ama milliyetini mutlaka TURKEY yapın

collector909
31.Ağustos.2011, 02:50
Sanıyorsam şöyle:

Arkadaşımızın yazdığı gibi, 1 yaptıktan sonra, 1 sezon sonra yabancı oyuncular Türk statüsünde oynayabiliyor.