PDA

View Full Version : Turksportal Ahalisine!

Aşk-ı Şehir
02.Ekim.2008, 06:36
Sevgili Turksportal Ahalisi;

Bu yazımı sizlere veda etmek için yazıyorum. Benim için çok özel olan bu siteden ayrılmak beni çok ama çok üzmekte. Ama özel hayatımda yaşadığım çalkantılı dönem bunu gerektiriyor.

Şu andan itibaren Turksportal Forumlarındaki görevlerimden istifa ediyorum. Sadece Eskişehirspor Araştırmacılığı görevime devam edeceğim. Siz arkadaşlarımdan, kardeşlerimden, abilerimden çok şeyler öğrendim. Benim üzerimde çok emeğiniz var. Allah sizlerden razı olsun. Kimin üzerinde hakkım var ise helal-i hoş olsun.

Turksportal forumlarında yaklaşık 3 yıldır bulunuyorum. Geldiğim ilk günlerimi hatırlarım. Herşeyden habersiz o konudan bu konuya geçtiğim günleri hatırlarım. Şimdi ise Football Manager oyununda bilhassa bulunup, Turksportal Forumlarında yöneticiliğe kadar yükseldim. Bunda katkısı olanlara çok çok çok teşekkür ederim.

Özel teşekkürlerimi yazayım şimdide;

Bana sonuna kadar güvenen ve beni kardeşi gibi gören Emre abime (El Barto),
Emre abim gibi bana sonuna kadar güvenen Serkan abime (Sekopej),
Kardeşliklerini benden ayırmayan Aygün, Eren, Umut (Rossoneri) ve iki Oğuz'lara (Oghuse & Bursaspor),
Sitedeki ilk günümde bana yardım eden Mert'e (cekochan)
Benden muhabbetini esirgemeyen Baran ve Murat ikilisine,
Bana araştırmacılık görevimde yardımcı olan Burak abime, (EL hadji)
Ve bana bir yararını dokunupta şu an hatırlayamadığım her kim varsa,

Hepsine teşekkür ederim.

Bu arada Eskişehir'e düşüpte bir şeye ihtiyacınız olursa bana e-mail ile ulaşabilirsiniz.

Forumdan ayrılırken üzgünlüklerim şunlardır;

1-) Son zamanlarda aldığım görevleri yerine getirememek,
2-) Sizin gibi insanların arasından ayrılıyor olmak.

Belki ileri bir tarihte aranıza geri dönerim, hayatın ne getireceği belli olmuyor. Sağlıcakla kalın. Beni unutmayın...:o:

RaSenGan
02.Ekim.2008, 06:40
Çok üzüldüm gerçekten abi :( İnşallah bir an önce dönersin foruma.Çok özliycez seni.Yolun açık olsun her şey gönlünce olsun.

KaF KeF
02.Ekim.2008, 06:42
Kendine iyi bak abi..Çok fazla kopacağına inanmıyorum burdan..En kısa zamanda döneceğini umut ediyorum..

LifeYourself
02.Ekim.2008, 06:42
Allaha emanet ol abi yolun açık olsun:(

nannar
02.Ekim.2008, 06:47
Allah'a emanet ol Mustafa'cığım... Özel sebepler diyince akan sular durulur..Sonuçta her ne kadar samimi bir ortam olsa da bu platform sanal, özel hayat gerçek :) Umarım sorunlarını aştıktan sonra aramıza daha iyi bir ruh haliyle ve daha mutlu dönersin...Allah işlerinde kolaylık versin...Eğer herhangi bir hakkımız geçmişse helal olsun... ;)

HooijDonk07
02.Ekim.2008, 07:10
Allah'a emanet ol .Yolun açık olsun .İnş. kısa zamanda geri dönersin... Özletme kendini fazla :)

DisCo
02.Ekim.2008, 08:22
Önemli bir yöneticimiz aramızdan ayrılıyor. Vedaları sevmem ama alınan kararlar mutlaka doğruluğuna inanıldığından alınmıştır. Hayırlısı olsun diyorum. Turksportal hep burada seni bekleyecektir.

DeNiZ_1903
02.Ekim.2008, 08:26
Yolun açık olsun Mustafa abi fazla muhabbet edemedik ama 3-5 konuşma bile iyi biri olduğunu anlamama yetti. :)

IcedEarth
02.Ekim.2008, 08:29
Keşke gitmeseydin, aramızda her zaman yerin var unutma bunu...

Sekopej
02.Ekim.2008, 09:46
Bir yere gittiği yok yahu, kafasını dağıtır, gelir aynen kaldığı yerden devam eder, gidip de dönmeyecekmiş gibi yorumlar yapmayın.:p

Çok fazla yazmaya gerek yok çünkü yazmıştım, sen özel hayatında işleri yoluna koy, Turksportal bir yere gitmiyor.:)

Bursaspor
02.Ekim.2008, 11:10
Mustafacım canım kardeşim, git biraz kafanı dinle, sonuçta burası kaçmıyor. Önce kendi düzenini hallet sonra yine gelirsin.

scar face
02.Ekim.2008, 11:12
Seni çok özlücez be Mustafa...

Allah a emanet ol fazla kopma buralardan...

LaigLeNoiR
02.Ekim.2008, 11:14
Mustafam benim. Kardeşim kendine iyi bak. Biraz kafanı dinle. Kendine gelirsin. En kısa sürede aramızda görmek istiyoruz seni. Bir derdin sıkıntın olursa bana hertürlü ulaşabilirsin bunu da biliyorsun.

Alicanfmfan
02.Ekim.2008, 11:25
Allah'a emanet ol kardeşim...

Seni özleyecegiz :(

BlackEagle19o3
03.Ekim.2009, 02:18
Pek muhabbet etme imkanımız olmadı ama senin bu forumun değerli üyelerinden biri olduğunu düşünüyorum Mustafa.Keşke gitmeseydin...Yolun açık olsun, İnşAllah hayatta herşey istediğin gibi olur.

ultraslanerdem
03.Ekim.2009, 02:22
Seni az çok hatırlar gibiyim. Ufak tefek muhabbetimiz olmuştu sanırım ilk zamanlarında. Benden bi tüyo TSi'den ayrılmak o kadar da kolay değil..;)

GeNç KaRTaL
03.Ekim.2009, 07:24
Her gidişin bir dönüşü olur mutlaka.:) İnşallah sıkıntılarını en kısa zamanda halledersin..

El Barto
03.Ekim.2009, 13:06
Bunlar hep prim yapma amaçlı yapılan şovlar bir yere gittiği yok. :)

Kardeşim git topla kafanı gel her ne kadar katılmak istemesem de Sekopej'e katılıyorum. ;;)

Professeur
03.Ekim.2009, 13:28
Sitede sevdiğim insanlardandın abi.Allah'a emanet ol...

sakary Ali
03.Ekim.2009, 13:51
Allaha emanet ol.Mustafacım.

Çok üzüldüm gerçekten.

SAİT71
03.Ekim.2009, 16:07
Allah'a emanet ol. Her neyse sorunun Allah mutlaka bir çıkış yolunu açar. Bir kapıyı kapatırsa diğerini açar.

Hayatta herzaman gönlüne göre versin yaratan. Umarım tekrar dönersin. :(

En kıs zamanda dönmeni istiyoruz abi

anilton
06.Ekim.2009, 22:55
Kedidir kedi...:D

En kısa zamanda dönmen dileğiyle kardeşim,kendine iyi bak...